Los Angeles Facial Plastic Surgery, Facelift & Rhinoplasty Beverly Hills

مرکز تخصصی جراحی پلاستیک صورت

دکتر بابک عزیززاده, جراح پلاستیک صورت و دانش آموخته دانشگاه هاروارد است. ایشان به طورویژه در زمینه جراحی زیبائی و بازسازی صورت, چشم و بینی تخصص دارند. دکتر عزیز زاده و تیمشان در این مرکز از این موضوع آگاهند که گرفتن تصمیم برای انجام یک عمل زیبائی یا بازسازی، کار بسیار بزرگی است و در طی تمامی مراحل این فرایند هیجان انگیز که باعث بهبود بخشی به زندگی میشود همراه شما عزیزان خواهند بود. اطمینان داشته باشید رسیدن به یک چهره طبیعی اولین و مهمترین هدف ماست.

تخصص دکتر علیزاده در جراحی پلاستیک ایشان را به یکی از پرطرفدارترین جراحان در ایالات متحده تبدیل کرده است. ایشان در بسیاری از برنامه های تلویزیونی مانند Discovery Health, New York Times و شوی اپرا وینفری شرکت کرده اند. علاوه بر همه اینها, دکتر علیزاده نویسنده سرشناس کتاب Beverly Hills Beauty Secrets و همچنین سرپرست ویراستاران 5 کتاب درسی پزشکی هستند.

تمرکز این مرکز روی پنج ناحیه خاص است: جوان سازی صورت, پیوند بینی, بلفاروپلاستی (یا همان جراحی زبائی پلک) , بازسازی بدون نیاز به جراحی و بازسازی صورت.

جوانسازی صورت

دکتر عزیززاده یکی از بهترین متخصصان جهان در زمینه جوان سازی صورت و همچنین سرپرست ویراستاران کتاب Master Techniques in Facial Rejuvenation است و به پزشکان دیگر تکنیک های پیشرفته زیبائی طبیعی را که مختص به خود ایشان است آموزش می دهد.

جراحی بینی

جراحی های بینی از پیچیده ترین نوع جراحی های پلاستیک است. تجربه دکتر عزیززاده در پیوند بینی, مدرک و کتابش با نام Master Techniques در زمینه پیوند بینی وی را در زمره بهترین جراحان پلاستیک قرار داده است.

جراحی زیبائی پلک

جوانسازی پلک ها، بدون عمل جراحی روی پلک هم امکان پذیر است. دکتر عزیززاده سرپرست ویراستاران کتاب Master Techniques in Blepharoplasty و همینطور یکی از بهترین جراحان پلک در جهان است.

بدون نیاز به عمل جراحی

دکتر علیزاده تکنیک های پیشرفته زیادی برای جوانسازی در اختیار دارد که در آنها از عمل جراحی استفاده نمی شود. از جمله این تکنیک ها می توان به استفاده از جدیدترین لیزرها، ژل ها و تحریک کننده های کلاژن ساز موجود نام برد.

بازسازی مجدد پوست

بخش مربوط به فلج صورت ما یکی از بهترین مراکز جهان در درمان فلج صورت و فلج ‌بل است. دکتر عزیززاده در برنامه اوپرا وینفری شرکت کرده و در مورد نتایج تحسین برانگیز عمل بازسازی صورت Mary Jo Buttafuco که دچار فلج شده بود توضیح داده اند.وی همچنین سرپرست نویسندگان پرفروش ترین کتاب آموزشی پزشکی در زمینه عصب های صورت است

چهره خود را به یک متخصص بسپارید

چنانچه می خواهید بیشتر در مورد عمل های جراحی پلاستیک دکتر بابک عزیززاده اطلاعات کسب کنید لطفا با مطب ایشان در تماس حاصل فرمائید.همین امروز با ما تماس بگیرید تا اولین قرار مشاوره شما را تنظیم کنیم.Beverly Hills


BLOG الأخيرة

No posts available