Am I a good candidate for cosmetic or plastic surgery, beverly hills, los angeles

آیا من می توانم جراحی زیبائی انجام دهم؟

جراحی پلاستیک برای هرکسی مناسب نیست. شما در ابتدا باید اهداف خود را از انجام یک جراحی زیبائی بیان کنید تا مطمئن شوید که اصلا این اهداف قابل دسترسی هستند یا خیر. چه به دنبال انجام لیفت صورت، تزریق بوتاکس و چه جراحی پلک هستید بهتر است قبل از مشاوره با دکتر عزیززاده، اهدافتان را برای خودتان مشخص کنید.

احترام به خود

مهم ترین چیزی که شما باید به آن توجه کنید “احترام به خود” است. جراحی زیبائی تا حد زیادی به شما کمک می کند که چهره شما را تغییر دهد اما هرگز تصویری را که شما راجع به خودتان دارید را تغییر نمی دهد. ممکن است تصویری که شما در ذهنتان از خود دارید را بهتر کند ولی هرگز باعث نمی شود شما بیش از قبل در وجودتان به خودتان احترام بگذارید.

برخورداری از سلامت عمومی خوب

برای انجام جراحی زیبائی شما می بایس از وضعیت فیزیکی مناسبی برخوردار باشید. اگر تحت درمان هستید، دارو مصرف می کنید یا آلرِی خاص دارید باید دکتر عزیزاده را درجریان این موضوع بگذارید تا ایشان درمان های مخصوص شما را برایتان تجویز کنند.

داشتن وضعیت پزشکی خاص یا مصرف دارو ضرورتا مانعی برای جراحی محسوب نمی شود،‌اما در بعضی موارد ممکن است بهتر باشد برای شما به جای جراحی از روش های غیرتهاجمی استفاده شود..

سیگاری ها می بایست چندین هفته قبل از عمل، سیگار کشیدن را ترک کنند تا سیستم گردش خونشان بهبود یابد. بعد از جراحی هم نباید به مدت حداقل دو ماه سیگار بکشند. نتایج خوب عمل شما زیاد به طول نخواهد انجامید اگر بعد از عمل به سیگار کشیدن ادامه دهید.

انتظارات واقع گرایانه

اگرچه که یک جراحی خوب پلاستیک می تواند نتایج عالی به بار آورد ولی با این حال  شما باید انتظارات واقع گرایانه از این عمل داشته باشید. اگر قبل از، چه جراحی بینی، لیفت گردن، لیزر و چه هر جراحی دیگری دقیقا بدانید که به دنبال چه هدفی هستید، پس از عمل از نتیجه آن رضایت بیشتری خواهید داشت. دکتر عزیززاده در ملاقاتی که با شما خواهد داشت صادقانه به شما توضیح خواهد داد که چه انتظاری می بایست داشته باشید.

در طی جلسه مشاوره عکس های زیادی از قبل و بعد از بیماران به شما نشان داده خواهد شد. این امر به شما کمک می کند تا بدانید چه چیزهایی برای شما عملی است. شما باید بدانید عمل های زیبائی باعث نمی شوند دیگران شما را دوست داشته باشند، کار بهتری پیدا کنید، زندگی بهتری داشته باشید یا آینده تان تغییر کند.

اگر به دنبال جراحی پلاستیک در منطقه بورلی هیلز هستید لطفا برای تعیین وقت مشاوره با دکتر عزیزاده تماس حاصل فرمائید. تخصص دکتر عزیزاده جراحی پلاستیک صورت است و ایشان یکی از بهترین های رشته خودشان به حساب می آیند.

مشاوره

مشاوره قبل از انجام عمل جراحی پلاستیک این مطلب را برای شما عزیزان روشن می کند که چه چیزی برای شخص شما از همه اهمیت بیشتری دارد. متخصص جراحی زیبائی دکتر عزیززاده حداقل دو مشاوره قبل از انجام عمل زیبائی انجام می دهند. ما برای بیمارانی که در شهر های دیگر ساکن هستند به گونه ای مشاوره ها را ترتیب می دهیم که اطمینان حاصل کنیم هیچ کدام از سوال های ایشان بی جواب نمانده است. در طی این جلسه مشاوره عکس های بیماران قبلی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. به عقیده دکتر عزیززاده این مشاوره ها کمک می کند درک بهتری از انتظارات بیماران داشته باشیم. وقتی که یک بیمار انتظارات واقع گرایانه داشته باشد و با پزشک همکاری کند نتایج عمل بسیار چشمگیر خواهد بود.

بیشتر بدانید

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی پلاستیک صورت  و روش های جوانسازی صورت با دکتر عزیززاده تماس حاصل فرمائید و اولین وقت مشاوره را تعیین کنید. ما برای عزیزانی که در شهرهای دیگر ساکن هستند مشاوره تلفنی ارائه می دهیم.

مرکز تخصصی جراحی پلاستیک صورت
Babak Azizzadeh, MD, FACS
9401 Wilshire Blvd, Suite 650, Beverly Hills, CA 90212
Phone: 310-657-2203
Email: info@facialplastics.info