Beverly Hills Plastic Surgery | Skin Care | Los Angeles

مراقبت از پوست

Beverly Hills Skincareیافتن محصولات مناسب برای مراقبت از پوست می تواند یک پروسه استرس آور باشد. یک محصول ممکن است برای دو شخص متفاوت یک نتیجه خوب را نداشته باشد. دکتر عزیززاده و کارکنان ایشان در مرکز به شما کمک می کنند تا محصولات مراقبت از پوستی را انتخاب کنید که مطابق با شرایط پوستی شما است و باعث می شود پوست شما جوان و شفاف شود. دکتر عزیززاده آن دسته از محصولات را انتخاب کرده است که به نظرش بهترین محصولات مراقبت از پوست هستند. چه به دنبال محصولات ضد پیری برای کاهش چین و چروک پوست باشید چه به دنبال محصولات درمان آکنه باشید ما در این راه به شما یاری خواهیم رساند. علاوه بر انتخاب محصولات مراقبت از پوست, دکتر عزیززاده و کارکنان ایشان در مرکز خود در بورلی هیلز خدماتی را به شما ارائه می دهند که باعث می شود پوست شما جوانتر و شفاف تر شود. شما هر روز می توانید کارهای فراوانی انجام دهید تا پوستتان به شرایط عالی نزدیک شود, این موارد عبارتند از:

 • هر روز از ضد آفتاب استفاده کنید حتی زمانی که فقط رانندگی می کنید.
 • سیگار نکشید.
 • بسیار کم الکل بنوشید.
 • برای حفاظت از چشم و نواحی اطراف چشم عینک آفتابی بزنید.
 • به میزان کافی بخوابید.
 • محصولات مراقبت از پوست را به دقت انتخاب کنید.
 • قبل از خواب به طور کامل آرایشتان را پاک کنید.

به طور حتم یکی از معمول ترین صدماتی که پوست وارد می شود در اثر آفتاب است. صدماتی که آفتاب به پوست وارد می کند می تواند بسیار حاد باشد و کم کم در چهره فرد تغییراتی مانند بی رنگی رنگدانه ها را ایجاد کند. همه شواهد نشان می دهد که نور فرابنفش دلیل اغلب پیری های واضح پوست است, به همین دلیل حفاظت از پوست با استفاده از ضد آفتاب اهمیت ویژه ای پیدا می کند. در کلینیک جراحی پلاستیک دکتر عزیززاده در بورلی هیلز, پرستاران و متخصصین زیبائی هستند که به هر کدام از بیماران کمک می کنند محصولات مراقبت از پوستی را که مخصوص و مناسب آنها است انتخاب کنند. ما اغلب ترکیبی از محصولات مراقبت از پوست را به همراه یک سری از پیلینگ های شیمایی, فیلرها و لیزرها مانند لیزر بازسازی پوست فراکشنال راپیشنهاد می کنیم.

دکتر عزیززاده در مورد اهمیت مراقبت از پوست برای حفظ کردن نتایج پس از جراحی صحبت می کند

SkinMedicaSkinMedica Beverly Hills

دکتر عزیززاده محصولات SkinMedica را پیشنهاد می دهد. این محصولات به شما کمک می کند چهره ای شفاف داشته باشید. SkinMedica از مواد سازنده تجدید کننده ساخته شده است که در لایه های زیرین پوست اثر می کند و یک پوست سالم را بازسازی می کند. همه مواد ضروری با کاهش دادن چین و چروک ها, لکه ها یا یا بی رنگی مربوط به افزایش سن به تقویت پوست شما کمک می کند.

 • سرم ضروری TNS, یک شرم ضد پیری بی همتا است که فواید SkinMedica Recovery Complex را با آنتی اکسیدان های قوی, پپتیت و سایر مواد ضد پیری دیگر ترکیب می کند تا پوست را دوباره احیا کنند. علاوه بر این سرم SkinMedica TNS پوست را کشیده تر و سفید تر و از آن مراقبت می کند.
 • مرطوب کننده روزانه TNS با SPF 20 ترکیب بسیار خوبی از مواد آب رسان و ضد پیری را برای محافظت از پوست به شما ارائه می دهد. این مرطوب کننده با عامل رشد TNS SkinMedica و آنتی اکسیدان ها غنی شده است و از پوست در برابر اثرات مخرب رادیکال های آزاد حفاظت می کند. بعلاوه این مرطوب کننده در برابر اشعه های UVA/UVB از پوست محافظت می کند. بی شک این مرطوب کننده یکی از بهترین مرطوب کننده هایی است که خاصیت ضد آفتابی نیز دارد.
 • کرم روشن کننده دور چشم TNS سبک است و در فرمول آن برای به حداقل رساندن خطوط و چروک ها و همچنین دایره های تیره, عامل رشد TNS, پپتیدها و chrysin استفاده می شود. کرم روشن کننده دور چشم TNS را باید به صورت روزانه صبح و شب مصرف کنید.
 • سیستم پس از جراحی برای بهینه ساختن نتایج درمان های پیلینگ شیمیایی عمیق و بازسازی پوست با لیزر فراکشنال مورد استفاده قرار می گیرد.
 • سیستم روشن کردن پوست یک رژیم ضد پیری است که برای روشن کردن لکه های تیره پوست تجویزمی شود و همچنین از بی رنگ شدن پوست در آینده جلوگیری می کند و در نتیجه پوست را روشن تر و شفاف تر می کند. این روشن کننده پوست را می توان برای از بین بردن نشانه های پیری از جمله: هایپر پیگمانتاسیون, ملاسما,  photodamag, خطوط ظریف, چروک ها و ورم ها استفاده کرد.
 • کرم ترمیم پوست یک کرم بسیار غنی است که از آنتی اکسیدان های حلال و ویتامن های C و E برای آب رسانی شدید و دوباره احیا کردن پوست خشک تشکیل شده است. این مرطوب کننده قابلیت پوست را در بازسازی و آب رسانی دوباره به خودش بالا می برد.
 • پاک کننده صورت به آرامی چرک, آرایش و آلودگی های محیطی را از روی پوست پاک و آن را شاداب می کند و به آن آب می رساند. بعلاوه این پاک کننده پوست را آماده می کند تا محصولات مراقبت از پوست را بهتر جذب کند.
 • ویتامین C+E آنتی اکسیدان زیادی ارائه می دهند, ظاهر و بافت پوست را بهتر و کشیده تر می کنند. ویتامن C و E به همراه هم در مقابل رادیکال های آزاد قرار می گیرند, و تولید کلاژن را سلول ها افزایش می دهند.

SkinMedica Products

Obagi ZO products in beverly hills

ضد آفتاب Tizo

ضد آفتاب یکی از مهم ترین موادی است که شما باید هر روز استفاده کنید زیرا با این کار از پوست خود در برابر اشعه خورشید که یکی از دلایل مهم پیری است جلوگیری می کنید. دکتر عزیززاده ضد آفتاب Tizo را به بیماران پیشنهاد می کند زیرا یکی از بهترین ضد آفتاب ها است و پوشش کامل روی پوست ایجاد می کنند و در برابر امواج UVA و UVB از آن مراقبت می کند.

Tizo Sunscreen SPF 40

ونحن نقدم واقيات الشمس SPF التالية:

 • SPF 58 مقاومة للماء، غير ملون
 • SPF 40 مقاومة للماء، ملون
 • SPF 35 غسول الجسم المقاوم للماء

Renew and Restore

Dr. Azizzadeh formulated a new skincare line to Restore and Renew the appearance of your skin.  Every day our skin is exposed to harsh environmental elements that damage our skin. The Restore and Renew products are formulated to reverse the signs of aging and enhance your skin’s natural beauty.

Latisse

Latisse is the first and only FDA-approved treatment to grow eyelashes longer, fuller and darker. Dr. Azizzadeh will show you how simple it is to apply Latisse once a day to the base of the upper eyelashes.

Latisse_beverly_hills

Gradually, you will experience eyelashes growth, and you should expect to see results in as little as 4-6 weeks, with full results within 16 weeks.

To maintain the lash growth you experience, you must continue the Latisse treatments. If you stop using Latisse, your lashes will slowly return to how they looked before using the product.

 

Clarisonic

Clarison Beveryly Hills

The Clarisonic Pro uses a sonic frequency of more than 300 movements per second to gently yet effectively loosen dirt and oil to clear your pores. The patented sonic action provides 4 levels of cleansing to reduce oily areas, dry skin patches and blemishes. In addition to the Pro, Dr. Azzizadeh’s  office also offers the replacable brush heads, which should be switched out every 3-4 months, and special brush heads for sensitive and delicate skin.

Benefits of using Clarisonic brushes include:

 • 6 times more makeup removal
 • Exfoliate face so that products absorb into your skin better
 • Gentle enough for twice daily use
 • Helps reduce the appearance of visible pores
 • Reduces the appearance of fine lines and wrinkles

HybriSil Topical Scar Gel

Hybrisil

HybriSil provides two treatments in one, with dual action levels of scar prevention and reduction.  HybriSil improves the visible appearance of scars by softening and fattening raised scars. It also helps to fade red or dark scars. Prescription HybriSil is effective in preventing new scars and treating old scars on the face and body including keloid, atrophic and hypertrophic scars.

 

 

If you would like to learn about the different skin care options and treatments available at Dr. Babak Azizzadeh’s Beverly Hills plastic surgery office, please contact us today to schedule your consultation. Dr. Azizzadeh and his Los Angeles plastic surgery office staff will recommend the best skincare products for you, including: best moisturizer, best eye creams, top anti aging products, best sunscreen for face, and more!

Dr. Azizzadeh is the author of several books aimed to enlighten its readers on different facial plastic surgery and facial rejuvenation techniques.

Aesthetic and Skincare Menu of Services

Download Aesthetic and Skincare Menu of Services