Sculptra Beverly Hills & Los Angeles non surgical injectable filler | Cheeks, Crow’s Feet, Laugh Lines

اسکالپترای زیبائی

Sculptra5Before همین که سن ما بالاتر می رود اثرات جاذبه, اثرات نور خورشید و سال ها فعایت ماهیچه های صورت مانند لبخند زدن, جویدن و جمع کردن چشم ها در صورتمان مشخص می شود. بافت های زیرین که باعث جوان و شاداب نشان دادن چهره ما می شده شروع به شکسته شدن می کند و در طی سال ها با حرکت ماهیچه ها خطوط خنده, چین و چروک های اطراف چشم و خط های صورت نمایان می شوند.

فلسفه دکتر عزیززاده در مورد اسکالپترا

ما می بایست به حرف های بیمارانمان گوش دهیم , باید به آنها آموزش دهیم تا بتوانیم روش های عمل را به آنها توضیح دهیم و در نهایت به بهترین نتایج دست یابیم. تقارن از اهمیت زیادی برخوردار است. معتقدم که معمولا بیماران به درستی درمان نمی شوند و به همین دلیل آنها از نتایج درمان ناراضی هستند. می بایست روش هایی را برای درمان انتخاب کنیم که به بهترین نتایج دست یابیم.

به عبارت دیگر ما بایدآگاه باشیم که نمی بایست بیش از حد لزوم در صورت انباشتگی ایجاد کنیم که خطوط طبیعی صورت از برود و در نهایت فرد چهره ای غیر طبیعی داشته باشد. گاهی اوقات افرادی را می بینیم که فضای باکال درصورتشان بیش از حد انباشته شده و چهره نازیبائی پیدا کرده اند. اطمینان حاصل کنید که قوس وجنه, لب ها و گونه ها بیش از حد انباشته نشود.

تکنیک ها و پروتکول های تزریق از اهمیت بالائی برخوردار هستند . تعادل بسیار مهم است.

پوست جوان پوست مسن
Young Skin Sculptra aging skin diagram
Sculptra Aesthetis drawing

تصاویر قبل و بعد از Sculptra

 

Sculptra3BeforeSculptra3After

Sculptra4BeforeSculptra4After

Sculptra5BeforeSculptra5After

 

راهنمائی های قبل از اسکالپترا زیبائی

از 7 روز قبل از درمان باید از مصرف داروهای زیر خودداری کرد تا مانع از ایجاد کبودی شود
– آسپرین
– ایبوپروفن (مورتین,ادویل, الو)
– چای کوهی
– اسیدهای چرب امگا 3
– ویتامین E
– زنجبیل
– Ginkgo Biloba
– جینسیگ
Cold Sores: If you have a history of cold sores, ask us about pre-care instructions so we can prescribe you with an anti-viral medication.

راهنمائی های قبل از اسکالپترا زیبائی

اثرات جانبی اسکالپترا
شدت و مدت اثرات جانبی به شدت درمان و ویژگی های بهبودی هر فرد بستگی دارد, اما معمولا بیش از یک هفته طول نمی کشد.
– ورم: در اولین روز بعد از درمان بیشترین مقدار ورم را مخصوصا در زیر چشم هایتان خواهید داشت. ورم ها معمولا 2-3 روز طول خواهد کشید. برای کم کردن ورم:

  • کمپرس آب سرد را هر یک ساعت یک بار به مدت 10 دقیق روی محل عمل بگذارید.
  • در شب اول سرتان را بالا نگاه دارید. از هر چند بالشت که برای این کار نیاز دارید استفاده کنید.
  • از مکمل های Arnica Montana و یا Bromelain یا مکمل های گیاهی که در داروخانه های محل زندگی شما یافت می شود استفاده کنید.
  • ممکن است ماندگاری ورم هایی که در ناحیه لب ها ایجاد می شود بیشتر از بقیه باشد. برای برخی از بیماران ممکن است این ورم ها بیشتر از یک هفته به طول انجامد و در این زمان لب ها قرینه نخواهند بود. پس از خوابیدن ورم ها, شما می توانید نتایج واقعی عمل را مشاهده کنید.

– قرمزی: شما می توانید بلافاصه بعد از عمل برای پوشاندن قرمزی ها از آرایش استفاده کنید.
– درد: اگر لازم باشد می توانید تایلنول مصرف کنید.

پیام پس از درمان
قانون پیام .5 را برای 5 دقیقه استفاده کنید. 5 با در روز به مدت 5 روز. شما می بایست محصول را به طور یکنواخت استفاده کنید تا تاثیر این محصول را بیشتر کنید. حتی اگر ماساژ آن ناحیه در چند روز اول سخت باشد, باید این کار را انجام دهید. زمانی که صورت با پاک کننده یا مرطوب کننده مرطوب شده, یا در هنگام گرفتن دوش راحت تر می توان ماساژ را انجام داد.

مراقبت های پوستی پس از درمان
– از قرار گرفتن در برابر آفتاب و گرما شدید خود داری کنید: تا رفع کامل ورم ها و قرمزی از قرار گرفتن در برابر آفتاب و گرمای شدید و همینطور انجام فعالیت های سنگین خود داری کنید.
– ضد آفتاب: : استفاده همیشگی و مناسب از ضد آفتاب از اهمیت زیادی برخوردار است. ضد آفتاب باید از پوست در برابر (UVA و UVB) محافظت کند و SPF آن 30 یا بیشتر باشد. شما می بایست ضد افتاب را 20 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض نور خورشید روی پوست بمالید. سپس هر 2 ساعت یک بار آن را تجدید کنید. اگر مجبورید در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار بگیرید کلاه بپوشید و از لباس هایی استفاده کنید که در مقابل نور خورشید از پوست شما حفاظت کند. در هنگام فرآیند بهبودی همیشه از یک رژیم مناسب استفاده کنید.

بیشتر در مورد اسکالپترا زیبائی بدانید
به وبسایت Sculptra مراجعه کنید تا از نظر خانم هایی را که اسکالپترای زیبائی انجام داده اند, مطلع شوید.

اخیرا از دکتر عزیززاده در مورد فروش اسکالپترا توسط کمپانی کانادائی دارو Sanofi پرسیده شده است. Sanofi حقوق اسکالپترا را به Valeant Pharmaceuticals فروخته است. در اینجانظر دکتر عزیزاده را در این باره بخوانید.

امروزه فیلرهای تزریقی پوستی یکی از محبوب ترین روش های درمانی غیرجراحی است, اما این تزریق می بایست توسط یک جراح زیبائی متخصص انجام شود. اگر در بورلی هیلز, لس آنجلس, کالیفرنیا زندگی می کنید و مایلید اولین قرار مشاوره را تعیین کنید با دکتر عزیززاده تماس حاصل فرمائید. دکتر عزیززاده در اولین مشاوره صورت شما را به طور کامل ارزیابی می کند و بهترین فیلر یا ترکیبی از فیلرها را که مناسب شرایط و نیازهای شما است, تعیین می کند.

Aesthetic and Skincare Menu of Services
Download Aesthetic and Skincare Menu of Services