Beverly Hills Cosmetic Surgery | Staff

کارکنان مرکز تخصصی جراحی پلاستیک صورت

در خدمت لس آنجلس و منطقه بورلی هیلز و تمام دنیا هستیم.

Chloe Hardingچلو اصالتا اهل لندن انگلستان است و لیسانس خود را از دانشگاه کارولینای شمالی گرفته است. چلو چهار سال است که با دکتر عزیززاده کار می کند، از کارهای بازاریابی گرفته تا برنامه ریزی کارهای مربوط به عمل. او در حال حاضر مدیر اجرائی عمل های دکتر عزیززاده است . “چیزی که بیشتر از همه در مورد کار کردن با دکتر عزیزاده دوست دارم، ملاقات با آدم های محشر است، من همیشه از کمک کردن به دیگران لذت می بردم و در این شغلم باید قسمتی از این تجربه تغییر زندگی بیمارانم باشم. به نظر به حس درونی خوب رسیدن به اندازه حس خوب داشتن در مورد ظاهر اهمیت دارد. اعتماد به نفس چیزی است که هر کسی باید داشته باشد.”


Nikki Majorsنیکی- ﻣﺴﺌﻮل ﺑﻴﻤﺎر – نیکی در بیرمنگام، میشیگان بزرگ شده است.و به عنوان دستیار کلینیک دکتر عزیززاده با ایشان همکاری کرده است.او بیماران جدید را برای تزریق، مراقبت های پوستی، درمان های پوستی و مشاوره های CoolSculpting معاینه می کند. نیکی شما را در هر مرحله از درمانتان راهنمائی می کند هدف نیکی ایجاد برنامه های درمانی است که مناسب با شرایط زندگی هر فرد است و در نهایت منجر به شادی او می شود.
“به نظر من بهترین قسمت کار در این مرکز رابطه ام با بیماران است. من هر روز افراد جدیدی را ملاقات می کنم و از این که می بینیم بیماران با رضایت 100٪ مرکز را ترک می کنند احساس رضایت می کنم” نیکی


Dr. Garrett Griffinدکتر گرت گریفین نسل سوم Vermonter است که از تجربه زندگی در ساحل غربی هیجان زده است. اولین عشق دکتر گریفین طراحی بود، و او به این چشم انداز هنری و زیبایی شناختی را هنوز دارد. وا با تقسیم کردن وقت خود بین کلاس درس، هاکی، زمین تنیس و زمین فوتبال بزرگ شد. به دانشگاه ریچموند رفت ، بورسیه تحصیلی کامل داشت، در آنجا عضو باشگاه هاکی بود و در تحقیقات علوم اعصاب شرکت داشت. پس از کالج، دکتر گریفین نیاز به یک دوره استراحت داشت ، او یک پوزیشن به عنوان رهبر برنامه آمریکورپز در واشنگتن، دی سی.به دست آورد. او سپس به دانشکده پزشکی دانشگاه ویرجینیا رفت و به عنوان یکی از سه دانشجوی برتر کلاس های خود فارغ التحصیل شد. این امر به او کمک کرد تا یک پوزیشن مطلوب در برنامه آموزشی جراحی سر و گردن دانشگاه میشیگان به دست آورد. پس از دوره رزیدنتی، دکتر گریفین در دانشگاه میشیگان برای 1 سال کمک هزینه تحصیلی NIH را دریافت کرد. این کمک هزینه مخصوص انجام تحقیقات است. دکتر گریفین از پیوستن به تیم در مرکز تخصصی جراحی پلاستیک صورت بسیار هیجان زده است.


Nathalieناتالی- ﻣﺴﺌﻮل ﺑﻴﻤﺎر ناتالی هیجان زده است از پیوستن به گروه دکتر عزیززاده بسیار خوشحال است. به احتمال زیاد او اولین کسی است که با او چه در پشت تلفن و چه در روز ملاقات برخورد می کنید. او از این که شاهد فرایند بهبود هر بیمار در هر مرحله نزد دکتر عزیزاده است بسیار خرسند است. بخش مورد علاقه او در کارش ملاقات و آشنایی با همه بیمارانی است که از خارج از شهر به کلینیک می آیند..”این واقعیت که ما بیماران زیادی داریم که مرتبا از ایالت های دیگر به اینجا سفر می کنند، یا حتی ازخارج آمریکا به مرکز ما می آیند، تا دکتر راببینند در واقع مهر تصدیقی است بر کار و مهارت دکتر عزیزاده” ناتالی.


Auriaاوریا – مشاور جراحی

اوریا لیسانسش را از Scripps College در Claremont، کالیفرنیا گرفت. او علاقه خاصی به ایجاد رابطه با بیماران و شاد کردن آنها دارد. با شش سال تجربه ای که در زمینه مشاوره جراحی دارد از نزدیک با بیماران دکتر ارتباط دارد و آنها را در مورد تمام فرایند جراحی راهنمایی می کند. اوریا با شما در اولین جلسه ملاقات می کند و مرحله به مرحله به سوال های شما پاسخ می دهد و شما را از این که تجربه خوبی خواهید داشت مطمئن خواهد کرد.

“این که می بینیم بیماران بعد از جراحی با خوشحالی و رضایت اینجا را ترک میکنند برای ما بزرگترین پاداش است.”


Jonathan S. Kulbersh, MD


چهره خود را به یک متخصص بسپارید

CENTER staff

بیشتر در مورد دکتر عزیززاده و مرکز تخصصی جراحی پلاستیک صورت بدانید

اگر در بورلی هیلز یا لس آنجلس، کالیفرنیا زندگی و مایلید قرار ملاقات تعیین کنید امروز با دکتر عزیززاده  یا شماره تلفن
310-657-2203 تماس حاصل فرمائید.