Facial Liposculpture and Liposuction, Losn Angeles, Beverly Hills

لیپواسکالپچر و لیپوساکشن صورت

 

در بسیاری از موراد که افراد وزن کم می کنند جای محل های چربی باقی می ماند. برخی ها زمانی که پا به سن می گذارند چربی رسوب می کند و باعث می شود چهره آنها مسن و خسته به نظر برسد وطراوت کمتری نسبت به گذشته داشته باشد.

لیپوساکشن صورت روشی است که می توان به وسیه آن، این مشکلات را حل کرد. به وسیه این روش چربی های رسوب شده که باعث موارد زیر می شوند از بین برده می شود:

 • شلی و افتادگی در ناحیه فک
 • پف در زیر چشم ها
 • سنگینی و افتادگی ناحیه بالای چشم
 • به وجود آمدن غبغب و و به اصطلاح گردن بوقلمونی
 • ایجاد چربی زیاد در ناحیه گردن
 • لیپوساکشن صورت چطور عمل می کند

روش تهاجمی لیپوساکشن صورت، روشی سریع است که به وسیله آن می توان نشانه های پیش از موقع پیری را از بین برد یا اعضاء صورت شما را به حالت بهتری تبدیل کرد و خط فک را درست کرد.

لیپوساکشن صورت معمولا با بی حسی موضعی انجام می شود. این نواحی که حجم عظیمی از چربی در آنجا وجود دارد ابتدا ایزوله و سپس بی حس می شوند. یک برش کوچک در جایی که با محل جراحی فاصله دارد ایجاد می شود و سپس وسیله خاصی که به آن کانولا می گویند وارد محل شکافته شده می شود و از آن برای خارج کردن چربی استفاده می شود.

لیپوساکشن صورت می تواند به تنهایی و یا با ترکیبی از عمل های دیگر مورد استفاده قرار بگیرد:

چه کسی مناسب ترین کاندید برای انجام لیپواسکالپچر صورت است؟

افرادی که از سلامت جسمی کلی برخوردارند و در صورتشان ناحیه های چاقی وجود دارد که در برابر رژیم و ورزش مقاوم هستند، کاندیدهای مناسبی برای انجام لیپوساکشن هستند. یک کاندید مناسب باید سنش بین 16-75 سال باشد. باید توجه داشته باشید که لیپواسکالپچر گزینه ای برای کاهش وزن نیست. این روش به طور سرپائی و با بی حسی موضعی انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چه انتظاراتی باید در جلسه مشاوره داشته باشید بلاگ ما را چک کنید.

نتایج لیپواسکالپچر صورت چه زمانی مشخص می شود؟

بیماران در طی 6 هفته می توانند نتایج عمل خود را ببینند. تمامی نتایج را به طور کامل بعد از 6-12 ماه خواهید دید.

آیا لیپواسکالپچر را می توان به همراه درمان های سفت کردن پوست استفاده کرد؟

بله، لیپواسکالپچر را می توان با درمان هایی مانند روش سفت کردن پوست با روش غیر جراحی Ulthera استفاده کرد. اگر شما به دنبال گزینه ای هستید که به جراحی نیاز ندارد Ulthera می تواند بهترین روش برای شما باشد.

آیا لیپواسکالپچر درد دارد؟

در این روش برای شما بی حسی موضعی استفاده خواهد شد و شما هیچ دردی را حس نخواهید کرد. دوره بهبود این روش نسبتا راحت است.

تفاوت بین لیپواسکالپچر و لیپوساکشن چیست؟

تفاوت اصلی میان این دو در ابزارهایی است که در آنها استفاده می شود. دکتر عزیززاده از یک ابزار بسیار نازک به نام کانولا در روش لیپواسکالپچر استفاده می کند که به وسیله آن خط فک بیمار را می تراشد و حالت آن را از قبل بهتر می کند. مدت زمان بهبودی در روش جدید لیپواسکالپچر کوتاهتر است.

میکروکانولاهای کوچک برآمدگی و امواج کانولاهای بزرگتر را ندارند. نتایج بسیار طبیعی است و بعد از عمل اصلا مشخص نمی شود که فرد لیپوساکشن انجام داده است. حتی شکاف هایی که روی پوست برای ورود کانولا ایجاد می شود آنقدر کوچک است که هیچ جایی از آن ها باقی نمی ماند. ما می توانیم از لیزر فراکشنال برای از بین بردن این جاهای کوچک زخم نیز استفاده کنیم.

اطلاعات مربوط به بعد از عمل

بسته ای به شما داده خواهد شد که به دقت موارد مورد نیاز برای مرجله بعد از جراحی در آن ذکر شده است. در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 • روزی یک بار محل رخم را با هيدروژن پروکسايد شست و شو دهید.
 • از پماد آنتی بیوتیک رو بار در روز بر بروی محل زخم ببرنید.
 • همه بخیه ها بعد از 4-8 روز کشیده می شوند.
 • پس از مرخصی از مرکز به مدت یک هفته تا جایی که امکاان دارد از بند چانه استفاده کنید.اگر دچار خارش پوست شدید آن را باز کنید. مراقب باشید بانداژ زیر چانه چروک نخورد.
 • ممکن است در مردان نوار قبل از اولین ویزیت پس از عمل به دلیل بلند شدن ریش بیافتد. این امر کاملا نرمال است.
 • استفاده هر یک ساعت یک بار از تکه های یخ در دستکش پلاستیکی, کمپرس آب سرد, یا دانه های یخ زده به مدت 72 ساعت پس از به هوش آمدن. پس از آن باید از کمپرس آب گرم در محل کبودی ها استفاده کنید.
 • احتمالا بتواندی بعد از 48 ساعت یک دوش آب گرم بگیرید.
 • به مدت 2 هفته ورزش های سنگین انجام ندهید.
 • حداقل به مدت 1-2 هفته هنگام استراحت یا خواب سر خود را صاف نگه دارید.

بیشتر در مورد لیپواسکالپچر بدانید

لیپوساکشن صورت روز به روز فراگیرتر می شود. دکتر عزیززاده روی روش های صورت، بینی، و چشم تمرکز می کنند بنابراین لیپوساکشن صورت شما نتایج بهتر و طبیعی تری خواهد داشت. اگر در کالیفرنیا، بورلی هیلز یا لس آنجلس ساکن هستید و یا می خواهید به اینجا سفر کنید و مایلید بیشتر در مورد لیپوساکشن صورت بدانید لطفا همین امروز با دکتر عزیززاده تماس حاصل فرمائید تا اولین قرار مشاوره را تعیین کنید.

دکتر بابک عزیززاده یکی از برجسته ترین جراحان بین المللی در زمنیه جراحی پلاستیک صورت است. ایشان دانش آموخته دانشگاه هاروارد در زمنیه جراحی پلاستیک و زیبائی و به همین دلیل یکی از پرطرفدارترین پزشکان کشور است. ایشان به دلیل تخصص بالایشان در زمینه جراحی پلاستیک صورت در برنامه های تلویزیونی بسیاری مانند The Oprah Winfrey Show ، People Magazine ، New York Times ، Discovery Health ، Los Angeles Times ، Beverly Hills Courier شرکت کرده اند. دکتر عزیززاده یکی از افراد گروه انتخابی جراحانی است که موفق به دریافت دو بورد تخصصی از سوی هیئت جراحی پلاستیک و بازسازی صورت آمریکا و همچنین هیئت جراحی گوش, حلق,بینی- سر و گردن آمریکا, شده اند. همکاران جراح پلاستیک وی, ایشان را به عنوان یکی از برترین پزشکان سال 2009 و 2010 انتخاب کرده اند. در اینجا بیشتر در مورد دکتر عزیززاده و تخصصشان بخوانید.

سپس بیشتر در مورد لیفت صورت مایع بدانید.