Facelift Los Angeles & Beverly Hills, International Surgery Expert

فیس لیفت

دکتر بابک عزیززاده یکی از برجسته ترین جراحان بین المللی در زمینه جراحی های پلاستیک صورت و روش های فیس لیفت است. ایشان تخصص خود را در زمینه جراحی زیبائی پلاستیک و بازسازی صورت از دانشگاه هاروار کسب کرده اند و یکی از پرطرفدرا ترین پزشکان مخصوصا به دلیل روش های فیس لیفت و جوان سازی صورت در تمام کشور است.

 ایشان به دلیل تخصص خاصشان در زمینه جراحی پلاستیک در برنامه های تلویزیونی مانند شوی اپرا وینفری, People Magazine , New York Times , Discovery Health , Los Angeles Times , Beverly Hills Courier و برنامه های دیگر تلویزیونی شرکت کرده اند. دکتر عزیززاده یکی از افراد گروه انتخابی جراحانی است که موفق به دریافت دو بورد تخصصی  از سوی هیئت جراحی پلاستیک و بازسازی صورت آمریکا  و همچنین هیئت جراحی گوش, حلق,بینی- سر و گردن آمریکا, شده اند. همکاران جراح پلاستیک وی, ایشان را به عنوان یکی از برترین پزشکان سال 2009 و 2010 انتخاب کرده اند. در اینجا بیشتر در مورد دکتر عزیززاده و تخصصشان بخوانید.

Facelift and Necklift Los Angeles Male facelift Los Angeles

فرآیند پیری صورت

دکتر عزیززاده برای توصیف سالخوردگی به نسبت سن واقعی ” قوس سالمندی ” را ابداع کرده است. هدف دکتر عزیززاده این است که بیمارانش را در محدوده مثبت قوس سالمندی قرار دهد, بدین معنا که افرادی که قوس سالمندیشان در محدوده منفی قرار دارند از سن خود پیرتر و یا به دلیل جراحی های زیبائی از سن خود جوان تر نشان داده می شوند.

Face in 20's example Face in 40s example Face in 60s example
          صورت در دهه بیست                     صورت در دهه چهل             صورت در دهه شصت

اگرچه عوامل محیطی می تواند منجر به نتایج غیرقابل بازگشت شود, موارد مشخصی هم وجد دارد که می تواند تحت کنترل بشر در بیاید. دکتر عزیززاده تکنیک های جوان سازی صورتی که وضعیت بیمارانش را به مدت طولانی تری در محدوده مثبت قوس سالمندی نگه می دارد, تائید می کنند.

ویدئو های فیس لیفت


فیس لیفت با دکتر عزیززاده در مرکز تخصصی جراحی پلاستیک

مثل قدیمی جراحی پلاستیک که می گفت “لیفت صورت فقط یک لیفت صورت است” دیگر صحت ندارد. فرآیند پیری روی هر کس تاثیر متفاوتی دارد. ژنتیک, عوامل محیطی و نیروی جاذبه تاثیرات زیادی روی ظاهر افراد می گذارد. چهار فاکتور اساسی در فرایند پیری عبارتند از:

 • قابلیت ارتجاعی گرانشی
 • از دست رفتن شادابی و حجم پوست در نتیجه توزیع مجدد چربی و تحلیل استخوان
 • خطوط بیان
 • از دست دادن کلاژن و قابلیت ارتجاعی پوست

جوانسازی صورت تنها به تکنیک های جراحی و غیر جراحی بستگی ندارد. دکتر عزیززاده برای هر بیماری که مایل است  چهره اش بهبود پیدا کند و نشانه های پیری از بین رود، از مشاوره های جامع جوانسازی پوست استفاده می کند.

مشاوره جامع و کلی در مورد جوانسازی صورت

این مشاوره جامع در برگیرنده بحث هایی در مورد تکنیک های جراحی و غیرتهاجمی مورد نیاز شما است. دکتر عزیززاده متخصص مراقبت های پوستی  و تمامی کارکنان ایشان تمام تلاششان را خواهند کرد تا به بهترین نتیجه دست یابند. یک روش سیستماتیک برای صورت, چشم ها و گردن مورد استفاده  قرار خواهد گرفت تا به نتیجه دلخواه و طبیعی دست یابند.

دکتر عزیززاده برخلاف سایر جراحان که ممکن است فقط کارهای جراحی انجام بدهند, از روش های جراحی و همینطور غیرتهاجمی برای از بین بردن اثرات پیری استفاده می کنند. ایشان نویسنده کتاب Beverly Hills Beauty Secrets و ویراستار کتاب های درسی پزشکی Master Techniques in Facial Rejuvenation و

Master Techniques in Blepharoplasty and Periorbital Rejuvenation است. این کتاب ها در مدرسه های پزشکی زیادی در سراسر دنیا تدریس می شود، همچنین از این کتاب ها برای آموزش بسیاری از جراحان پلاستیک دنیا استفاده می شود. ایشان یکی از مدیران نشست های Cedars-Sinai است. این نشست ها در زمینه پیشرفت های سالیانه جراحی های چند تخصصی زیبائی و بازسازی برگزار می شود.

اولین بخش مشاوره جامع جوانسازی صورت روی موادی تمرکز می کند که باعث کنند شدن فرآیند پیری می شود. در این مشاوره موارد زیر مورد بحث قرار خواهد گرفت:

 • رژیم ضد پیری
 • مشاوره مراقبت از پوست
 • رژیم محافظت در مقابل خورشید
 • قطع استعمال تبناکو

فاز دوم مشاوره در مورد روش های غیر تهاجمی است که باعث بهبود ظاهر صورت می شود. بسیاری از بیماران نیازی به استفاده از عمل های جراحی ندارند. این گزینه ها شامل:

بخش سوم، مشاوره در مورد نواحی از صورت است که با انجام جراحی پلاستیک ظاهر آنها بهتر می شود . تمام نواحی صورت مورد بررسی قرار می گیرند تا نتیجه متعادل و از نظر زیبایی نتیجه خوش آیندی بدست آید. از روش های جراحی و غیر تهاجمی برای رسیدن به بهترین نتیجه استفاده می شود. نواحی و روش های جراحی که در زیر به آنها اشاره شده مورد بررسی و بحث قرار خواهد گرفت:

ابرو – ناحیه چشم

THE MID-FACE AND NASOLABIAL FOLD REGION

THE LOWER FACE

گردن

فاز نهایی مشاوره, بهبود جای زخم است, یک میک آپ آرتیست و یک آرایشگر حرفه ای مو به ما کمک می کنند تا نتیجه روش های غیرتهاجمی را به حداکثر برسانیم. روش های استتار در مراحل اولیه درمان به بیمار کمک می کند که خیلی زود به فعالیت های روزانه اش بازگردد. رژیم مراقبت از پوست با کمک یک متخصص به طور مداوم ادامه خواهد داشت:

 • مشاوره های تصویری
 • آرایشگر مو حرفه ای
 • میک آپ آرتیست
 • رژیم ضد پیری
 • مشاوره و رژیم مراقبت از پوست

در نهایت باید گفت لیفت صورت تنها راه رسدن به جوانسازی صورت نیست. برای رسیدن به نتایج همیشگی و طبیعی باید از یک روش جامع استفاده کرد.

جراحی مینی لیفت صورت

لیفت مینی صورت برای جوانسازی یک سوم پائینی صورت یعنی فک و گردن مورد استفاده قرار می گیرد. با این جراحی می توان به تمام آن چیزهایی رسید که قبلا میشد با لیفت صورت سنتی به آن رسید. به این جراحی S-lift یا لیفت صورت با شکاف اندک هم می گویند و بیماران با انجام این جراحی پنج سال جوان تر می شوند.

مزایای این جراحی این است که می توان با آن به نیازهای خاص پاسخ گفت. بیشتر در مورد جراحی مینی لیفت صورت بدانید..

لیفت آندوسکوپیک صورت

دکتر عزیززاده با استفاده از آندوسکوپ و ایجاد یک شکاف کوچک در محلی که خیلی با محل جراحی فاصله دارد می تواند جراحی دقیق را انجام دهد. آندوسکوپ یک دوربین بسیار کوچک است که به جراح این امکان را می دهد با ایجاد یک شکاف کوچک محل دقیق جراحی راببیند.

چگونه آندوسکوپ نتیجه لیفت صورت را بهتر می کند؟

 • استفاده از آندوسکوپ در روش لیفت صورت به چند طریق باعث بهبود نتیجه جراحی می شود. در این روش زخم کمتری ایجاد می شود و نتیجه عمل بهتر خواهد بود.
 • با استفاده از آندوسکوپ زخم کمتری ایجاد می شود. وقتی شما با این روش یک لیفت صورت انجام می دهید جای شکاف کوچک تر است و می توان آن را با اعضاء طبیعی صورت مانند سرحد رویش مو یا در پشت گوش مخفی کرد.
 • با استفاده از آندوسکوپ کار دقیق تر انجام می شود زیرا می توانیم به ماهیچه ها و چربی های کل صورت دسترسی داشته باشیم.

بیشتر در مورد لیفت آندوسکوپیک صورت بدانید.

لیفت بافت قسمت میانی صورت

دکتر عزیززاده در جراحی پلاستیک صورت از لیفت بافت قسمت میانی صورت آندوسکوپیک برای رفع گودی های زیر پلک پائینی و بهبود خط خنده استفاده می کند. این نواحی پیچیده با روش های سنتی لیفت صورت و پلک پائینی درمان نمی شوند. بیمارانی که لیفت میانی صورت انجام داده اند به نتایج خوبی در قسمت پاینی صورت(فک، خط فک) می رسند اما اغلب از حالت پف کرده و غیرطبیعی که در قسمت میانی صورتشان ایجاد می شود شکایت می کنند.

بیشتر در مورد لیفت بافت قسمت میانی صورت بدانید

لیفت ترمیمی صورت

دکتر بابک عزیززاده متخصص در انجام لیفت ترمیمی صورت در بورلی هیلز کالیفرنیا است. ایشان در توسعه روش هایی که باعث ترمیم نتایج قبلی لیفت صورت و روش های پلک بیماران می شود پیشتاز هستند. نیازهای بیمارانی که برای لیفت ترمیمی صورت مراجعه می کنند  با کسانی که قبلا روش های جوانسازی صورت انجام نداده اند متفاوت است. در نهایت، به دلیل این که قبلا جراحی انجام شده است لیفت دوم صورت به تکنیک ها و مراقبت های خاص نیاز دارد. بیشتر در مورد لیفت ترمیمی صورت بدانید.

لیفت صورت بعد از کاهش وزن

زمانی که افراد چاق با استفاده از جراحی باریاتریک یا روش های دیگر ورزن کم می کنن دچار مشکلات عظیم زیبائی می شوند. با این که ممکن است چربی از بین رفته باشد اما پوست اضافه هنوز وجود دارد. وجود این حالت در صورت باعث می شود فرد پیرتر به نظر بیاید. به وجود آمدن خط های عمیق در کنار گونه ها، در زیر چشم، و فک ها باعث می شود فرد به اصلاح ظاهری مانند” “St. Bernard پیدا کند. زیرا قبلا در گردن حجم عظیمی از چربی وجود داشته و وقتی چربی از بین می رود پوست آن ناحیه حالت شل و افتاده پیدا می کند و به اصطلاح حالت”بوقلمونی ” به خود می گیرد.

به همین دلیل جراحی های زیبائی که باعث بهبود ناحیه گردن و صورت می شوند گزینه خوبی هستند. نتیجه لیفت صورتی که با لیفت گردن همراه شود بسیار طبیعی است و با سایر اعضاء بدن هماهنگی دارد و ظاهر جوانتری را ایجاد می کند. بیشتر در مورد لیفت صورت  بعد از کاهش وزن بدانید

لیفت گونه

لیفت گونه یک روش جایگزین برای کلاژن و تزریق فیلرهای پوستی است و به وسیله آن خط خنده اصلاح می شود. این جراحی در مطب انجام می شود و شکاف های بسیاری ریزی روی خط رویش مو ایجاد می شود و از بخیه های خاصی برای بهتر کردن خط خنده استفاده می شود. در این روش از بی حسی موضعی استفاده می شود و اثر این روش به مدت 5 سال خواهند بود در حالی اثر کلاژن بین 3-4 ماه است. مدت زمان بهبودی بین 4-5 روز است. بیشتر در مورد لیفت گونه بدانید.

لیفت صورت برای آقایان

روش های لیفت صورت برای خانم ها وآقایان یکی است. همانطور که فرآیند پیر شدن مردها با زن ها متفاوت است, نیازهای آنها نیز با هم متفاوت است. به همین دلیل است که لیفت صورت خانم ها با آقایان متفاوت است.

مردهایی که پا به سن می گذارند مایلند چهره ای مردانه, جوانتر و در عین حال طبیعی داشته باشند. و بدشان نمی آید که بعضی از چروک های صورتشان باقی بماند و لی تمایلی به داشتن چشم های پف کرده و پوست شل در قسمت گردن و فک ندارند. چهره پف کرده و آویزان دلیل اصلی است که مردان به دنبال راه های جوانسازی پوست می روند.

مشکل بیشتر مردان با لیفت صورت یا گردن حل می شود. برخی دیگر برای رسدن به چهره ای جوانتر و خلاص شدن از شد چین و چروک ها و پوست شل و آویزان به پیوند چند مرحله ای چربی, لیفت چشم, یا استفاده از فیلرها نیاز دارند.

middle aged executive facelift  middle aged executive facelift 2

لیفت صورت و گردن برای آقایان چطور انجام می شود؟

هر چند لیفت صورت برای خانم ها و آقایان باهم تفاوت های اساسی دارد اما ماهیت آنها بسیار به هم شبیه است. چون آقایان خط ریش دارند باید در ایجاد بریدگی های جلو گوش دقت شود. من شخصا دوست دارم از روش های لیفت صورت اندوسکوپیک استفاده کنم و زخم ها را پوشت گوش ایجاد کنم تا کاملا استتار شوند.

چه چیزهائی قبل از مشاوره لیفت صورت باید بدانم؟

آقایان باید در انتخاب جراحشان دقت کنند. باید جراحی را انتخاب کنند که دارای بورد تخصصی از بورد جراحی بازسازی و جراحی پلاستیک صورت آمریکا یا بورد جراحی پلاستیک آمریکا باشد. علاوه بر همه اینها جراح باید در زیمنه جوانسازی صورت آقایان مهارت داشته باشد. یک جراح باید دید زیبائی شناختی داشته باشد تا نتایج عملی که انجام می دهد مطابف انتظارات بیمار باشد. از آنجائی که معمولا مرد های موهای کوتاه تری نسبت به زن ها دارند و نمی توانند جای زخم را در زیر موهای خود مخفی کنند, ما در مورد جاهای زخم و این که ممکن است جای زخم چقدر باشد و همچنین در مورد معایب و محاسن هر روش با شما به بحث خواهیم پرداخت.

زمان بهبود چقدر طول خواهد کشید؟

لیفت صورت برای آقایان به صورت سرپائی انجام می شود. دوره بهبود به مدت یک یا دو هفته به طول خواهد انجامید. به این حال شما به شخصی نیاز دارید که به مدت 72 ساعت از شما مراقبت کند. بیشتر در مورد جراحی های پلاستیک آقایان بخوانید.

اطلاعات مربوط به بعد از عمل

بسته ای به شما داده خواهد شد که به دقت مسائل مورد نیاز برای مرحله بعد از جراحی در آن ذکر شده است. در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 • روزی یک بار محل رخم را با هيدروژن پروکسايد شست و شو دهید.
 • از پماد آنتی بیوتیک دو بار در روز بر بروی محل زخم بزنید
 • همه بخیه ها بعد از 4-8 روز کشیده می شوند
 • پس از مرخصی از مرکز به مدت یک هفته تا جایی که امکاان دارد از بند چانه استفاده کنید.اگر دچار خارش پوست شدید آن را باز کنید. مراقب باشید بانداژ زیر چانه چروک نخورد.
 • تا 3 هفته بعد از عمل گوشواره به گوش نکنید.
 • استفاده هر یک ساعت یک بار از تکه های یخ در دستکش پلاستیکی, کمپرس آب سرد, یا تکه های یخ زده به مدت 72 ساعت پس از به هوش آمدن. پس از آن باید از کمپرس آب گرم در محل کبودی ها استفاده کنید.
 • احتمالا بتواندی بعد از 48 ساعت یک دوش آب گرم بگیرید
 • به مدت 2 هفته ورزش های سنگین انجام ندهید

اطلاعات بیشتر

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد لیفت صورت و گردن یا هر کدام از روش های جوانسازی صورت که ما در مرکز تخصصی جراحی پلاستیک ارائه می دهیم لطفا با دکتر عزیززاده تماس حاصل فرمائید و اولین وقت مشاوره را تعیین کنید. اگر تمایل داشته باشید ما مشاوره های تلفنی برای عزیزانی که خارج از شهر هستند ارائه می دهیم.

سپس در مورد روش های بدون نیاز به جراحی برای سفت کردن پوست و استفاده از لیزر Ulthera برای این کار و همینطور لیفت گردن  اطلاعات کسب کنید.