Beverly Hills Neck Lift & Los Angeles | Endoscopic Facelift Surgery

لیفت گردن

دکتر بابک عزیززاده کی از برجسته ترین جراحان بین المللی در زمینه جراحی پلاستیک صورت و روش های لیفت گردن است. او یک جراح پلاستیک و به طور خاص متخصص در روش های جراحی پلاستیک صورت است. همه این ها باعث می شود بیمارانی که برای لیفت گردن به ایشان مراجعه می کنند به بهترین نتایج دست یابند.

تخصصشان در زمینه جراحی پلاستیک و بازسازی صورت ایشان را به یکی از پرطرفدارترین پزشکان کشور مخصوصا در زمینه جوانسازی صورت و رسیدن به یک چهره طبیعی تبدیل کرده است. ایشان در برنامه های تلویزیونی مانند شوی اپرا وینفری, People Magazine , New York Times, Discovery Health, Los Angeles Times, Beverly Hills Courier و برنامه های دیگر تلویزیونی شرکت کرده اند. بیشتر در مورد دکتر عزیززاده وتخصص ایشان بخوانید.

endoscopic necklift Necklift Male

فرآیند پیری گردن

برای بیشتر افراد گردن جایی است که به وضوح علائم پیری را در خود نشان می دهد. پوست گردن اغلب شل می شود و حالت افتادگی پیدا می کند و فرد را خیلی مسن تر از سن واقعی اش نشان می دهد.

برخی از فاکتورهایی که برای زیبائی ناحیه اطراف گردن مشکل ایجاد می کنند، عبارتند از:

 • رسوب چربی- همانطور که سن ما بالاتر می رود حجم عظیمی از چربی در ناحیه گردن و فک ها جمع شود.
 • از دست دادن قابلیت ارتجاعی پوست- پوست گردن با بالا رفتن سن مستعد از دست دادن قابلیت ارتجاعی خود است.
 • ماهیچه های شل- ماهیچه های هر طرف گردن کم کم ساختار و قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهند.
 • پیری سیستم زیرماهیچه ای- ساختار زیرین گردن شروع به پیر شدن می کند و در ناحیه گردن پوست شروع به شل شدن
Youthful Neck
Youthful Neck
Aging Neck
Aging Neck

ویدئو های لیفت گردن و صورتلیفت گردن

روش های لیفت گردن به همه مشکلاتی که در بالا گفته شد رسیدگی می کند تا ظاهر گردن و گلو را بهتر کند. در این روش ها موارد زیر انجام می شود:

 • سفت کردن ماهیچه های گردن، ایجاد ماهیچه هایی قوی تر
 • بیرون آوردن رسوب چربی
 • اصلاح کردن پوست اضافه، و نرم کردن پوست تا در نهایت ظاهر جوانتری به خود بگیرد

براساس نیازها و اهداف شما، لیفت گردنی که برای شما تعیین می شود ممکن است از یک یا دو روش متفاوت تشکیل شده باشد:

 • لیفت پوست- این روش شامل کشیدن و سفت کردن پوست اطراف گلو و جدا کردن پوست اضافی برای سفت شدن اعضا می شود.
 • پلاتیسما پلاستی- روشی که در آن عضله های زیرین کشیده و چاق می شوند. این روش برای بیمارانی که بافت های زیرین گردنشان شل است نتایج بهتری به بار می آورد.

Aging Neck

اگر به دنبال اصلاح نشانه های پیری در گردن خود هستید، با لیفت گردنی که دکتر عزیززاده برای شما انجام خواهد داد می توانید به نتایج دلخواه خود دست یابید. برای تعیین اولین قرار مشاوره، با دکتر عزیززاده تماس حاصل فرمائید در این مشاوره شما به این نتیجه خواهید رسید که چه انتظاراتی می توانید از یک لیفت گردن داشته باشید.

middle aged woman neck lift

تصاویر بیشتری را از قبل و بعد از لیفت صورت و گردن مشاهده کنید.لیفت گردن برای آقایان

زمانی فقط خانم ها متقاضی انجام لیفت گردن بودند. با این که هنوز هم خانم ها در این عمل پیشرو هستند اما هر ساله در کشور ما به تعداد مردانی که خواهان این گونه عمل ها هستند افزوده می شود.

برطبق نظر انجمن جراحی زیبائی پلاستیک آمریکا: ” 9 درصد جراحی های زیبائی برای مردان انجام می شود. تعدا عمل هایی ( چه جراحی و چه غیر تهاجمی) که برای آقایان انجام می شود بیش از یک میلیون بود که این مقدار 17 درصد بیشتر از سال گذشته بود.”

روش های لیفت صورت برای خانم ها وآقایان یکی است. همانطور که پیر شدن مردها با زن ها فرق می کند, نیازهای آنها نیز با هم متفاوت است. به همین دلیل است که لیفت صورت خانم ها با آقایان متفاوت است.

مرهایی که پا به سن می گذارند مایلند چهره ای مردانه, جوانتر و در عین حال طبیعی داشته باشند. و بدشان نمی آید که بعضی از چروک های صورتشان باقی بماند و لی تمایلی به داشتن چشم های پف کرده و پوست شل در قسمت گردن و فک ندارند. چهره پف کرده و آویزان دلیل اصلی است که مردان به دنبال راه های جوانسازی پوست می روند.

مشکل بیشتر مردان با لیفت صورت یا گردن حل می شود. برخی دیگر برای رسدن به چهره ای جوانتر و خلاص شدن از شر چین و چروک ها و پست شل و آویزان به پیوند چند مرحله ای چربی, لیفت چشم, یا استفاده از فیلرها نیاز دارند. دکتر عزیززاده برای آقایان جراحی های پلاستیک را با دقت و ظریفی انجام دی دهد که با حالت مردانه چهره آنها تطابق داشته باشد.

middle aged male necklift image

لیفت صورت و گردن برای آقایان چطور انجام می شود؟

هر چند لیفت صورت برای خانم ها و آقایان باهم تفاوت های اساسی دارد اما ماهیت آنها بسیار به هم شبیه است. چون آقایان خط ریش دارند باید در ایجاد بریدگی های جلو گوش دقت شود. من شخصا دوست دارم از روش های لیفت صورت اندوسکوپیک استفاده کنم و زخم ها را پوشت گوش ایجاد کنم تا کاملا استتار شوند.

male neck lift before and afterچه چیزهائی قبل از مشاوره لیفت صورت باید بدانم؟

آقایان باید در انتخاب جراحشان دقت کنند. باید جراحی را انتخاب کنند که دارای بورد تخصصی از بورد جراحی بازسازی و جراحی پلاستیک صورت آمریکا یا بورد جراحی پلاستیک آمریکا باشد. علاوه بر همه اینها جراح باید در زمینه جوانسازی صورت آقایان مهارت داشته باشد. یک جراح باید دید زیبائی شناختی داشته باشد تا نتایج عملی که انجام می دهد مطابق انتظارات بیمار باشد. از آنجائی که معمولا مرد ها موهای کوتاه تری نسبت به زن ها دارند و نمی توانند جای زخم را در زیر موهای خود مخفی کنند, ما در مورد جاهای زخم و این که ممکن است جای زخم چقدر باشد و همچنین در مورد معایب و محاسن هر روش با شما به بحث خواهیم پرداخت.

زمان بهبود لیفت صورت و لیفت گردن چقدر طول خواهد کشید؟

لیفت صورت برای آقایان به صورت سرپائی انجام می شود. دوره بهبود به مدت یک یا دو هفته به طول خواهد انجامید. به این حال شما به شخصی نیاز دارید که به مدت 72 ساعت از شما مراقبت کند. بیشتر در مورد جراحی های پلاستیک آقایان بخوانید.

اطلاعات مربوط به بعد از عمل

بسته ای به شما داده خواهد شد که در آن اطلاعات مربوط به فرآیند بهبودی، آنچه که باید انتظار داشته باشید و نکات مورد نیاز برای کاهش ورم و کبودی ها در آن با جزئیات ذکر شده است. در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 • روزی یک بار محل رخم را با هيدروژن پروکسايد شست و شو دهید.
 • از پماد آنتی بیوتیک دو بار در روز بر روی محل زخم ها استعمال کنید.
 • همه بخیه ها بعد از 4-8 روز کشیده می شوند.
 • پس از مرخصی از مرکز تا جایی که امکان دارد به مدت یک هفته از بند چانه استفاده کنید.اگر دچار خارش پوست شدید آن را باز کنید. مراقب باشید بانداژ زیر چانه چروک نخورد.
 • تا 3 هفته بعد از عمل گوشواره به گوش نکنید.
 • پس از به هوش آمدن به مدت 72 ساعت هر یک ساعت یک بار از تکه های یخ در دستکش پلاستیکی, کمپرس آب سرد, یا دانه های یخ زده استفاده کنید. پس از آن باید از کمپرس آب گرم در محل کبودی ها استفاده کنید
 • احتمالا بتوانید بعد از 48 ساعت یک دوش آب گرم بگیرید.
 • به مدت 2 هفته ورزش های سنگین انجام ندهید.

بیشتر در مورد لیفت گردن بدانید

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد لیفت صورت و گردن یا هر کدام از روش های جوانسازی صورت که ما در مرکز تخصصی جراحی پلاستیک ارائه می دهیم لطفا با دکتر عزیززاده تماس حاصل فرمائید و اولین قرار مشاوره را تعیین کنید. اگر تمایل داشته باشید ما مشاوره های تلفنی برای عزیزانی که خارج از شهر هستند ارائه می دهیم. دکتر عزیززاده نویسنده چندین کتاب است و بیمارانش را تشویق می کند پیش از انجام هرگونه جراحی این کتاب ها را مطالعه کنند.

بیشتر در مورد لیزر Ulthera و روش های غیر تهاجمی سفت کردن پوست بدانید.