Ulthera before and after images, pics, results for Beverly Hills Los Angeles Ultherapy Skin Tightening

تصاویر قبل و بعد از استفاده از لیزر Ulthera و رفع شلی و افتادگی پوست

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد Ulthera کلیک کنید

برای مشاهده تصویر بزرگتر روی تصویر کلیک کنید.

تصاویر قبل و بعد از استفاده از Ulthera و جهت رفع شلی و افتادگی پوست, این کار توسط جودی انجام شده است.

رفع افتادگی پوست ناحیه گردن و فک و حالت گردن بوقلمونی با استفاده از Ulthera .

با استفاده از Ulthera در مرکز ما در لس آنجلس به افزایش تولید کلاژن و کاهش چین و چروک کمک می کند.

روش جدید Ultherapy به رفع شلی پوست کمک می کند و یک روش غیرتهاجمی است. این روش تولید کلاژن را در لایه های زیرین پوست افزایش و در نتیجه چین و چروک ها را کاهش داده و چهره را جوان و شاداب می کند.
001A-004Yاز Ulthera در ناحیه اطراف چشم ها و ابروهای بیمار استفاده شده که نتیجه آن کاهش خطوط ریز, چین و چروک ها و همچنین سفتی پوست اطراف چشم ها است. 001A-005Yپس از اینکه دکتر عزیززاده از Ultherapy برای درمان بیمار استفاده کرده, تعداد زیادی از چین و چروک های اطراف چشم که موسوم به پنجه كلاغ است از بین رفته اند.
002A-025Yبرای درمان این بیمار از Ulthera استفاده شده تا بدون انجام عمل, لیفت ابرو انجام شود. SAL-LSدکتر عزیززاده از Ulthera در اطراف خط فک این بیمار استفاده کرده و با این کار پوست شل و افتاده گردن او سفت شده و بیمار ظاهر جوانتری پیداکرده است.
25-EXدکتر عزیززاده برای درمان بیمار از Ultherapy استفاده کرده تا خط فک او ظاهر بهتری پیدا کند. AG-LSلیفت گردن انجام داده و تا حد زیادی Ulthera دکتر عزیززاده برای این بیمار بدون انجام عمل جراحی و با استفاده از
پوست گردن را سفت کرده است.
JAبرای رفع حالتی شلی و افتادگی گردن این بیمار از روش Ulthera استفاده شده است. POST-NECK-GSدکتر عزیززاده برای درمان این بیمار از Ulthera استفاده کرده است تا پوست اضافی اطراف گردن حذف شود و بیمار ظاهر جوانتری داشته باشد.
025_2برای این بیماراز Ultherapy شده است تا حالت پیر, افتاده و شل پوست گردن او از بین برود. 023_3این بیمار برای سفت شدن پوست اطراف گردن و خط فک و لیفت گردن بدون جراحی Ulthera به دکتر عزیززاده مراجعه کرده
altبرای سفت کردن پوست بیمار و در نهایت جوانسازی چشم هایش از Ulthera استفاده شده و نتایج خیلی خوبی داشته است. Ulthera Before & After Image

بیشتر در مورد Ultherapy بدانید

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیزر Ulthera و رفع شلی و افتادگی پوست با دکتر عزیززاده تماس حاصل فرمائید و اولین وقت مشاوره را تعیین کنید. ما برای عزیزانی که در شهرهای دیگر ساکن هستند مشاوره تلفنی ارائه می دهیم.

Babak Azizzadeh, MD, FACS
9401 Wilshire Blvd, Suite 650, Beverly Hills, CA 90212
Phone: 310-657-2203
Email: info@facialplastics.info