Browlift Los Angeles & Beverly Hills | Brow & Forehead Lift

لیفت ابرو و پیشانی

اثرات پیری غیر قابل اجتناب هستند و اولین اثرات روی پیشانی و ابرو مشخص می شود. پوست قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهد و حالت شل و افتادگی پیدا می کند. خورشید، باد، جاذبه زمین همه روی پوست تاثیر می گذارند و باعث ایجاد خط اخم، چروک های پیشانی و افتادگی ابروها می شوند. نه تنها بالا رفتن سن می تواند باعث افتادگی ابروها شود بلکه باعث می شود پوست پلک بالا به دلیل ضعیف شدن پلک حالت اضافی پیدا کند. خوشبختانه لیفت ابرو و پیشانی می توانند همه این مشکلات را حل کنند. برای رسیدن به نتایج مطلوب می بایست ابروها به میزان کافی بالا کشیده شوند و از چین و چروک پیشانی کاسته شود.

Brow and Forehead Lift Before After Photo 4

 

brow forehead lift stock photo

آیا لیفت پیشانی برای شما مناسب است؟

پیش نیاز همه جراحی ها داشتن انتظارات واقع گرایانه و سلامتی است. هنگامی که جراح پوست شل را می کشد و پوست اضافه را جدا می کند چروک های پیشانی و ابروهای شل و افتاده اصلاح می شود. به این روش لیفت ابرو یا لیفت پیشانی می گویند. اگر لازم باشد جراح قسمتی از ماهیچه هایی را که باعث ایجاد خط های عمودی اخم بین ابرو ها می شود، جدا می کند.

نتیجه این لیفت ابروهای جوانتر و بالا رفتن حس اعتماد به نفس است. برای این که بدانید با انجام لیفت ابرو صورت شما چه تغییری می کند دستتان را بین ابروهای خود قرار دهید و به آرامی پوست را به سمت بالا بکشید. این روش اگر چه ممکن است برای افراد با سن پائین تر هم لازم باشد اما معمولا برای افراد بین سنین چهل و شصت و پنج انجام می شود. بریدگی ها در محل خط مو یا در برخی موارد در بالای ابرو یا در میانه پیشانی ایجاد می شود. جراح شما می تواند به شما کمک کند که بهترین تکنیک برایتان انتخاب شود.

تصمیم گیری برای انجام لیفت پیشانی

چه شما جراحی لیفت پیشانی را به دلایل زیبائی انجام می دهید یا به دلایل پزشکی، مهم ترین نکته ای که باید قبل از این کار در نظر بگیرید انتخاب یک جراح حاذق است. در طی جلسه مشاوره جراح، ساختار صورت شما، شرایط پوستی و خط رویش موی شما را مورد بررسی قرار خواهد داد تا بتواند به درستی تصمیم بگیرد که شکاف و بریدگی را در کجا ایجاد کند.

باید سابقه پزشکی شما به دقت وتماما مورد بررسی قرار بگیرد تا در طی عمل جراحی خطری شما را تهدید نکند. جلسه مشاوره ای یک جلسه کامل و دقیق خواهد بود که در مورد خطرات جراحی نیز به بحث و گفتگو پرداخته خواهد شود.

پس از این موارد جراح در مورد تکنیک های مورد استفاده در عمل از جمله نوع داروی بیهوشی، امکانات جراحی، هرگونه جراحی اضافی ، خطرات و هزینه ها با شما به بحث و گفتگو خواهد نشست.

تصاویر قبل و بعد از انجام لیفت ابرو و پیشانی

 

Brow and Forehead Lift Before After Photo 1Brow and Forehead Lift Before After Photo 3


تصاویر بیشتر از قبل و بعد از انجام لیفت ابرو و پیشانی

شناخت جراحی

تفاوت اصلی میان گزینه های مختلف لیفت پیشانی در جائی است که بریدگی ایجاد می شود.

در تکنیک اصلی بریدگی و شکاف در ناحیه کرونال ایجاد می شود، این ناحیه با فاصله کمی در پشت خط طبیعی رویش مو قرار دارد. در روش دیگری که جایگزین این روش است بریدگی در ناحیه pre-trichial ایجاد می شود. این روش دقیقا مانند روش قبلی است با این تفاوت که بریگی دقیقا در ناحیه خط رویش مو قرار می گیرد. جای شکاف ها به خوبی بهبود پیدا می کنند و از مزایای آن می توان به کوتاه کردن خط رویش مو اشاره کرد. معایب این روش این است که جای زخم به طور آشکار باقی خواهد ماند. می توان در این روش بریدگی ها را در بین شیارهای میان پیشانی قرار داد. از این روش می توان برای آقایانی که خطوط پیشانی عمیق دارند استفاده کرد.

جدیدترین روش، جراحی لیفت پیشانی آندوسکوپیک است. چندین شکاف کوچک 2/1 تا 1 اینچی در پشت خط مو ایجاد می شود. اگرچه در این روش ممکن است مدت زمان جراحی بیشتر شود، اما کم تر تهاجمی است و احتمال این که کرختی موقتی در سر ایجاد شود کمتر است.

مدت زمان انجام لیفت ابرو 1-2 ساعت است. این روش معمولا با مسکن های IV یا بیهوشی twilight انجام می شود.


Eyebrow Forehead Lift Illustration

 

چه انتظاراتی بعد از جراحی می توان داشت

بعد از انجام یک جراحی لیفت ابرو شما به مدت 10 روز کبودی و ورم خواهید داشت. برای برخی از بیماران این حالت در نواحی گونه، چشم ها و پیشانی خواهد بود. توصیه می شود که سر خود را صاف نگه دارید تا حداقل در طی 1-2 هفته از میزان ورم کاسته شود. کمپرس آب سرد به کم شدن این ورم کمک بیشتری می کند. زمانی که جای زخم ها خوب شود احتمالا شما کمی احساس کرختی و خارش خواهید کرد که هر دو به مرور زمان از بین خواهند رفت.

بخیه ها بعد از 5-7 روز پس از جراحی کشیده خواهند شد. اگر برای شما از بانداژ استفاده شود بعد از 1-3 روز برداشته خواهد شد. پس از برداشتن بانداژ، بسته به وضعیتی که دارید می توانید به سر کار خود بازگردید. برای اغلب بیماران دوره بهبود بیشتر از دو هفته به طول نخواهد انجامید ولی با این حال توصیه می شود که به مدت طولانی از فعالیت های شدید خودداری شود. در حدود یک ماه شما نتیجه کامل عمل را خواهید دید.

نه همیشه ولی گاهی لیفت ابرو با جراحی پلک یا لیفت صورت همراه می شود تا فرایند جوانسازی به صورت کاملا هماهنگ صورت گیرد.

با استفاده از لیفت پیشانی می توان چین و چروک های صورت و نشانه های دائمی پیری را از بین برد. لیفت ابرو می تواند ظاهر شما را تغییر دهید و در نتیجه احساس شما را نیز در مورد خودتان تغییر خواهد داد.

بیمه، جراحی لیفت پیشانی را تحت پوشش قرار نمی دهد زیرا یک جراحی زیبائی محسوب می شود.

نظرات بیمارن را بخوانید

 

بیشتر بدانید

قبل از انجام لیفت ابرو یا پیشانی اطمینان حاصل کنید جراحی که انتخاب کرده اید بهترین جراح برای انجام این کار است و به همه نیازها و سوالات شما پاسخ می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیفت پیشانی و ابرو و این که این روش ها برای شما مناسب است یا خیر، با دکترعزیززاده تماس حاصل فرمائید. ایشان جراح پلاستیک صورت هستند و مطب ایشان در بورلی هیلز، لس آنجلس، کالیفرنیا است. دکتر عزیززاده چندین کتاب در زمینه موضوعات جراحی پلاستیک صورت که لیف ابرو یکی از آنهاست نوشته اند.

دکتر عزیزاده در مورد لیفت ابرو مایع غیرتهاجمی صحبت می کند

بیشتر در مورد روش های لیفت صورت بدانید