Non-Surgical Facelift Before & After Gallery – Beverly Hills, Los Angeles

تصاویر قبل و بعد از زیباسازی بدون عمل جراحی

در این مقاله و با استفاده از این تصاویر بیشتر در مورد بوتاکس و دیسپورت، رستیلان Juvederm و Radiesse Sculptra و لیفت صورت مایع بدانید.

برای مشاهده تصویر بزرگتر روی تصویر کلیک کنید.

Female patient undergoes a neck lift in Los Angeles to correct sagging skin near the jowlsبرای این بیمار در لس آنجلس جهت اصلاح پوست شل صورت و اطراف فکش، لیفت گردن انجام شده است.
  Dr. Azizzadeh performed a surgical neck lift in combination with fillers in Los Angeles to rejuvenate the lower face and neckدکتر عزیززاده در لس آنجلس برای جوانسازی قسمت پائینی صورت و گردن این بیمار لیفت گردن در ترکیب با فیلرها انجام داده است.
Cosmetic Surgery Patient, Before and After Photoبرای این بیمار درمان رستیلان انجام شده تا میزان خط خنده این بیمار کاهش یابد.   Cosmetic Surgery Patient, Before and After Photoدکتر عزیززاده برای این بیمار تزریق بوتاکس انجام داده است تا چانه این بیمار برجسته تر شود.
     
Cosmetic Surgery Patient, Before and After Photoبرای این بیمار با تزریق Radiesse لیفت صورت مایع انجام شده است تا جوانی و شادابی به چهره او بازگردد.   Cosmetic Surgery Patient, Before and After Photoتصویر نیم رخ از بیماری که لیفت صورت بدون جراحی انجام داده است. تزریق Radiesse جوانی و شادابی را به ناحیه اطراف چشم ها و گونه های بیمار بازگردادنده است.
     
Sculptraدکتر عزیززاده برای این بیمار تزریق Sculptra انجام داده است تا گونه هایش حالت جوانتری داشته باشد.   Cosmetic Surgery Patient, Before and After Photoتصویر دیگر از بیمار قبل و بعد از تزریق Sculptra.
     
Cosmetic Surgery Patient, Before and After Photoدکتر عزیززاده برای جوانسازی صورت این بیمار لیفت صورت بدون جراحی انجام داده است.   Cosmetic Surgery Patient, Before and After Photoپس از اینکه دکتر عزیززاده برای این بیمار تزریق بوتاکس انجام داده است، خط ها و شیارهایی که بین ابروهایش بوده از بین رفته

بیشتر در مورد روش های زیباسازی بدون عمل جراحی بدانید

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش های زیباسازی بدون عملجراحی با دکتر عزیززاده تماس حاصل فرمائید و اولین وقت مشاوره را تعیین کنید. ما برای عزیزانی که در شهرهای دیگر ساکن هستند مشاوره تلفنی ارائه می دهیم.

مرکز تخصصی جراحی پلاستیک صورت
Babak Azizzadeh, MD, FACS
9401 Wilshire Blvd, Suite 650, Beverly Hills, CA 90212
Phone: 310-657-2203
Email: info@facialplastics.info