Rhinoplasty and Nasal Surgery

رینوپلاستی و جراحی بینی

جراحی پلاستیک بینی, که نام دیگر آن رینوپلاستی است, یکی از چالش برانگیزترین روش های جراحی زیبائی است. این جراحی زمانی موفقیت آمیز خواهد بود که بینی ظاهری طبیعی داشته باشد و در عملکر آن خللی وارد نشود. این امر هم تنها از طریق بحث و گفتگو های طولانی بین پزشک و بیمار امکان پذیر است. رضایت بیمار در این نوع عمل از اهمیت بالائی برخوردار است.

Rhinoplasty with Dr Azizzadeh Rhinoplasty

Rhinoplasty Before After Photoدکتر عزیززاده دارای دو بورد تخصصی در جراحی پلاستیک صورت و گوش و حلق و بینی است و همین امر باعث شده که ایشان در جراحی بینی هم به جنبه زیبائی و هم جنبه عملکرد بینی توجه خاص داشته باشند.

افراد زیادی به دنبال جراحی های بینی هستند. جراحی هر کدام از بیماران چالش های خاص خودش را دارد و هر کدام درمان های خاصی را می طلبد.

 • جراحی زیبایی بینی: این جراحی برای افرادی انجام می شود که به دنبال داشتن بینی زیباتری هستند و سابقه هیچ گونه جراحی روی بینی خود نداشته اند./li>
 • جراحی ترمیمی بینی: این جراحی برای افرادی انجام می شود که قبلا بینی خود را جراحی کرده اند و یا از ظاهر آن راضی نیستند یا در عملکرد بینی آنها اختلالی ایجاد شده است. بیشتر در مورد جراحی ترمیمی بینی بدانید.
 • جراحی بینی نوجوانان و جوانان: این جراحی برای افرادی انجام می شود که به دنبال ظاهر بهتری هستند تا تصویری که از خودشان در ذهن دارند بهتر شود.
 • جراحی بینی مخصوص نژادهای مختلف – (آسیای ها، آفریقایی – آمریکائی ها، آسیای شرقی ها) ـ در گذشته برای همه بیماران صرف نظر از قومیت و نژاد آنها از یک نوع جراحی بینی و از یک نوع تکنیک استفاده می شده است. علاوه بر هدف زیبائی بیمار قومیت و نژاد بیمار یکی از مواردی است که باید در این نوع جراحی به آن توجه کرد.
 • جراحی بینی یهودی ها: افراد برخی از قومیت های مختلف تمایل دارند پس از انجام عمل حالت طبیعی بینی خود را داشته باشند. بیشتر در مورد جراحی بینی یهودی ها بدانید.
 • جراحی بینی آقایان: دکتر عزیززاده برای آقایانی که خواهان انجام جراحی بینی هستند روش های خاصی را ارئه می دهد.
 • جراحی بینی لب شکری: تمام بیمارانی که با مشکل لب شکری به دنیا آمده اند مشکل دفورمتی بینی هم دارند. این بیماران در طی دوران نوجوانی خود به جراحی بینی و جراحی بازسازی بینی نیاز دارند. جراحی بینی که برای رفع مشکل لب شکری انجام می شود روی بهبود عملکرد تنفسی بینی و همچنین زیبائی و قرینه بودن بینی تمرکز می کنند.
 • جراحی بینی افراد مسن: همین که افرا ژا به سن می گذارندبینی بزرگتر و حالت افتادگی پیدا می کند. بسیاری از افراد با کمی تغییر در بینیشان خیلی جوانتر به نظر می رسند.
 • جلو آوردن چانه: رابطه بین چانه و بینی در بینی که از لحاط زیبائی مشکل دارد نادیده گرفته شده است. بیشتر بیمارانی که چانه کوتاه دارند از این موضوع غافلند که این به دلیل بینی بزرگی است که دارند. در بسیاری از این افراد تنها به یک جراحی جزئی بینی نیاز است تا زیبائی بینی بهبود بخشیده شود و این درحالی است که چانه جلو آورده می شود. گزینه های مختلفی برای جلو آوردن چانه وجود دارد. معمول ترین این روش ها ایمپلنت است. با این روش بیمار به نتیجه دلخواهش دست می یابد. بیشتر در مورد جلو آوردن چانه بدانید.
 • جراحی بینی غیرتهاجمی: موقعیت های مختلفی وجود دارد که دکتر عزیزاده از یک روش غیرتهاجمی مانند فیلرهای پوستی از جمله Restylane یا Radiesse برای پر کردن فرو رفتگی ها یا تغییر زاویه بینی استفاده می کند. این روش سریع است و به سرعت نتیجه آن حاصل می شوند. بیشتر در مورد جراحی بینی غیرتهاجمی بدانید.

یک مشاوره جراحی بینی کامل برای شما

Rhinoplastyدر مشاوره کاملی که در خصوص جراحی بینی به شما ارائه می شود, دکتر عزیززاده وقت کافی راصرف می کند تا همه جنبه های زیباشناختی و عملکردی جراحی را برای شما توضیح دهد. به همراه تصاویر دیجیتال سه بعدی بررسی های دقیق بینی و صورت انجام خواهد گرفت. عکس های بیمار مورد بررسی قرار می گیرد. توجه خاصی به لب ها و چانه خواهد شد زیرا این اعضاء تاثیر زیادی روی ظاهر بینی می گذارند.

از سیستم عکاسی Vectra استفاده می شود تا به وسیله آن بهترین روش ممکن برای هر فرد انتخاب شود و شما ودکتر عزیزاده در مورد نتایج عمل به توافق برسید. Rhinoplasty

پس از مشاوره های فراوان دکتر عزیززاده یک طرح درمانی را برای هر بیمار پیدا می کند. این طرح برای هر بیمار متفاوت است و با استفاده از یک روش سیستماتیک انجام می شود.

در این روش موارد زیادی مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرند:

 • سن
 • نژاد
 • ضخامت پوست
 • حالت بینی
 • زیبائی بینی از رو به رو
 • نوک بینی
 • رابطه لب و بینی
 • رابطه بینی و چانه
 • سابقه ضربه دیدگی
 • سیستم تنفسی: تیغه،‌ دریچه بینی، آلرژی ها، بیناری های سینوسی ( اگر بیمار مشکلات حاد تنفسی داشته باشد دکتر عزیززاده به همره همکارش دکتر لاریان در این جراحی ها شرکت خواهد کرد)

جراحی بینی بسته یا باز؟

ممکن است یکی از روش های بسته یا باز, بسته به مقدار پیچیدگی محل مورد نیاز به عمل مورد استفاده قرار بگیرد. در روش جراحی بینی باز یک شکاف کوچک بین سوراخ های بینی ایجاد می شود و به این تریتیب یک گودال در بینی ایجاد می شود و جراح با دقت بیشتری می تواند کارش را انجام دهد. در جراحی بینی بسته, جراح از درون سوراخ های بینی جراحی را انجام میدهد. این روش برای بیمارانی خوب است که به دنبال اصلاح تیغه بینی خود هستند. تصمیم اصلی که شما باید بگیرید این است که جراحی بینی شما بسته باشد یا باز باشد. تکنیک هایی که شما و دکتر عزیزاده بر سر آن به توافق می رسید به این فکتور ها بستگی دارد:

 1. می خواهید بعد از انجام جراحی بینی به چه نتایجی دست یابید- آیا میخواهید تیغه بینی خو را تغییر دهید؟ حالت بینی را تغییر دهید؟ سوراخ های بینی خود را اصلاح کنید؟
 2. یا به یک روش بازسازی نیاز دارید؟ اگر مشکل تنفسی دارید یا در ساختار بینی شما مشکلی وجود دارد, این روش برای شما بهترین روش است.
 3. در مورد جراحی بینی و مدت زمان بهبودی آن چه فکر می کنید؟ یک روش غیر تهاجمی چه میزان برای شما کارآمد است؟

دکتر عزیززاده به شما کمک می کند نقاط و منفی هر گزینه عمل را ببینید Rhinoplasty drawing

دکتر عزیززاده از تکنیک های پیشرفته برای اصلاح عدم تناسب سوراخ های بینی استفاده می کنند. Rhinoplasty technique دکتر عزیززاده از تکنیک های پیشرفته برای اصلاح

چه انتظاری قبل و بعد از جراحی بینی داشته باشیم

نتیجه یک جراحی بینی به تکنیک های دقیقی بستگی دارد که زیبائی و عملکر تنفسی یک بیمار را بهبود می بخشند. کارهایی که قبل از عمل انجام می شوند نیز در موفقیت آمیز بودن آن موثر است. دکتر عزیززاده و کارکنان ایشان آماده پاسخ گوئی به تمامی سواله ای شما هستند.

جراحی ترمیمی بینی اغلب یک جراحی سرپائی است که در مطب بورلی هیلز انجام می شود و مدت زمان بهبودی بین 1 تا 2 هفته است. یک اسپلینت روی بینی بیمار گذاشته خواهد شد که پس از 7 تا 10 روز برداشته خواهد شد. دکتر عزیززاده در 10 روز اول پس از جراحی چندین بار بیمار را ویزیت خواهد کرد و پس از آن هر سه ماه یک بار این معاینات انجام خواهد شد. برخلاف سایر جراحی ها, جراحی بینی به همکاری مداوم و طولانی مدت بیمار و جراح نیازمند است با این کار اطمینان حاصل خواهد شد که نتیجه عمل همان چیزی است که در ابتدا به دنبال آن بوده اند.

نتیجه جراحی بینی به تکنیک هایی بستگی دارد که برای بهبود زیبائی و عملکرد بینی استفاده می شود. برنامه ریزی های قبل از جراحی از جمله عواملی است که به این موفقیت کمک می کند. دکتر عزیززاده با دانشی که دارند و همینطور با بهره گیری از همکارانی دلسوز به شما کمک می کنند تا به همه سوال های شما پاسخ داده شود.

دکتر عزیززاده در مورد پیشرفت هایی که در زمینه جراحی بینی رخ داده سخن می گوید.

تصاویر قبل و بعد از جراحی بینی

Ethnic Rhinoplasty

Male Rhinoplasty

Rhinoplasty

Nose Job with Dr Azizzadeh

nose surgery

Rhinoplasty

Nose Job with Dr Azizzadeh

تصاویر بیشتر از قبل و بعد از جراحی بینی

هدف ما در جراحی بینی رسیدن به بینی است که هم ظاهر زیبائی دارد و هم در کارائی آن اختلالی وجود ندارد

نظرات بیماران

بیشتر بدانید

اگر تصمیم گرفته اید که جراحی بینی انجام دهید ممکن ندانید که چه کاری باید انجام دهید. چیزهای زیادی وجود دارد که باید ترتیب داده شود از مرخصی گرفتن از محل کار گرفته تا پیدا کردن یک پزشک حازق. واقعیت این است که جستجو و آمادگی از جمله مواردی است که به شما برای رسیدن به نتیجه دلخواه کمک می کند و ما به شما سه نکته اصلی این راه را معرفی می کنیم.

در اینجا می توانید گزار ش دکتر عزیززاده را در مورد

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی بینی با دکتر عزیززاده تماس حاصل فرمائید و اولین قرار مشاوره را تعیین کنید. ما برای عزیزانی که در شهرهای دیگر ساکن هستند مشاوره های تلفنی ارائه می دهیم.

لطفا وب سایت ما را که کاملا به جراحی بینی اختصاص دارد, مشاهده کنید.