Nose: Rhinoplasty Before & After Photos & Images | Los Angeles & Beverly Hills

تصاویر قبل و بعد از جراحی زیبایی بینی

بیشتر در مورد جراحی زیبایی بینی، جراحی ترمیمی بینی جراحی بینی مختص نژادهای مختلف، و جراحی بینی بدون نیاز به عمل بدانید.

برای مشاهده تصویر بزرگتر روی تصویر کلیک کنید.

altبرای این بیمار جراحی زیبائی بینی و جلو آوردن چانه انجام داد شده است تا چهره بهتری داشته باشد. altدکتر عزیززاده برای این بیمار ترکیبی از جراحی زیبائی بینی و جلو آوردن چانه رادر بورلی هیلز انجام داده است.
altمتخصص جراحی پلاستیک صورت با عمل جراحی زیبائی بینی و جلو آوردن چانه چهره بیمار را قرینه کرده است. altعمل همزمان جراحی زیبائی بینی و جلو آوردن چانه باعث رضایت بیمار از نتیجه عمل شده است.
altدکتر عزیززاده برای این بیمار در بورلی هیلز جراحی زیبائی بینی انجام داده است. altبرای این بیمار عمل جراحی زیبائی بینی انجام شده تا ظاهر بینی و نوک بینی اش اصلاح شود.
با انجام یک جراحی زیبائی بینی و برداشتن حالت عقابی روی بینی ، بیمار بینی زیباتر و زنانه تری پیدا کرده است. تصویر نیم رخ بیماری که دکتر عزیززاده برایش در بورلی هیلز جراحی زیبائی بینی انجام داده است.
برای این بیمار جوان جراحی زیبائی بینی انجام شده تا ظاهر و نوک بینی اش بهتر شود. برای این بیمار جوان جراحی زیبائی بینی انجام شده تا ظاهر و نوک بینی اش بهتر شود.
برای این بیمار جوان جراحی زیبائی بینی انجام شده تا ظاهر و نوک بینی اش بهتر شود. altتصویر نیم رخ قبل و بعد از عمل بیماری که دکتر عزیززاده برایش جراحی زیبائی بینی انجام داده است.
دکتر عزیززاده برای این بیمار جراحی زیبائی بینی انجام داده است. این بیمار تمایل داشته کمی بینی اش کوچکتر شود و در عین حالت حالت اولیه خودش را داشته باشد. altتصویر نزدیک قبل و بعد از عمل بینی بیماری که دکتر عزیززاده برایش جراحی زیبائی بینی مختص قومیت های مختلف انجام داده است.
altدکتر عزیززاده بینی این پسر جوان را کوچکتر کرده است. عمل جراحی زیبائی بینی نتایج خوبی به همراه داشت. altاین بیمار آسیایی برای جراحی زیبائی بینی، جلو آوردن چانه و جراحی هر دو پلک به دکتر عزیزاده مراجعه کرد.
altاین بیمار جراحی زیبائی بینی انجام داده تا ظاهر بینی و نوک بینی اش اصلاح شود. altتصویر رو به رو از بیمار. به تغییری که دکتر عزیززاده در بینی و نوک بینی این بیمار داده است دقت کنید.
جراحی ترمیمی بینی در بورلی هیلز. altتصاویر قبل و بعد از جراحی زیبائی بینی. این تصاویر بینی را از پائین نشان می دهند. به تغییری که در حالت نوک بینی ایجاد شده دقت کنید.
altبرای این بیمار جراحی زیبائی بینی انجام شده تا حالت سوراخ بینی اش اصلاح و مشکل تنفسی اش رفع شود. altبرای این بیمار جراحی زیبائی بینی انجام شده تا هم حالت زیبائی داشته باشد تا هم مشکل پزشکی اش حل شود.
altاین بیمار تمایل داشته برآمدگی روی بینی اش حذف شود. دکتر عزیزاده این کار را برای بیمار انجام داده است وهمانطور که مشاهده می کنید نتیجه عمل بسیار طبیعی است. altتصویر رو به رو از همان بیمار. به شیب ظریف بینی که زیبائی کلی به ظاهر بیمار داده دقت کنید.
altبرای این مرد جوان جراحی زیبائی بینی انجام شده است. altبرای این بیمار 45 ساله قوسی که روی بینی اش به دلیل جراحی قبلی ایجاد شده برداشته شده است. دکتر عزیزاده برای این بیمار جراحی ترمیمی بینی انجام داده است.
altاین بیمار برای رفع عیوبی که در نتیجه جراحی قبلی اش بوده به جراحی ترمیمی بینی نیاز داشته است. altاین بیمار تمایل داشته حالت بینی و نوک بینی اشت تغییر کند. این بیمار از نتیجه عمل راضی است.
altروی این بیمار آفریقائی-آمریکائی عمل جراحی زیبائی بینی انجام گرفته شده است. در این بیمار توجه خاصی به حفظ حالت اصلی بینی اش که نشان دهنده قومیت این فرد می باشد،‌ شده است. altتصویر نیم رخ از هیمن بیمار. ملاحظه می کنید که ظاهر فرد بسیار طبیعی است.
altاین بیمار به یک عمل ترمیمی بینی نیاز داشت. دکتر عزیزاده به همراه همکارش دکتر لاریان در این عمل شرکت کردند و نتیجه عمل واقعا تحسین برانگیز است. altتصویر رو به رو از همان بیمار. این تصویر گویای نتیجه عالی جراحی ترمیمی بینی و همکاری دکتر عزیززاده و دکتر لاریان است.
altاین بیمار جراحی زیبائی بینی انجام داد تا نوک بینی و سوراخ های بینی اش اصلاح شود. بیشتر در مورد جراحی زیبائی بینی بدانید. altجراحی زیبائی بینی برای این مرد جوان که در سانحه رانندگی بینی اش آسیب دیده، انجام شده است.
altدکتر عزیززاده برای اصلاح و زیباسازی نوک بینی بیمار و همینطور اصلاح عملکرد بینی اش، جراحی ترمیمی بینی انجام داده است. altعکس نیم رخ قبل و بعد از جراحی ترمیمی بینی.
altدکتر عزیززاده برای این خانم 40 ساله جراحی ترمیمی بینی انجام داده اند و نتایج عمل بسیارعالی است. altعکس نیم رخ قبل و بعد از جراحی ترمیمی بینی. لطفا به تغییر فاحشی که نوک بینی و حالت کلی بینی بیمار ایجاد شده دقت کنید.
altدکتر عزیززاده برای اصلاح جراحی اولی که رو این بیمار توسط پزشک دیگری انجام شده بود مجبور به انجام یک جراحی ترمیمی بینی شد. altروی این بیمار جراحی زیبائی بینی انجام شده است تا برآمدگی روی بینی اش حذف شود و بینی اش کوچکتر شود.
altجراحی زیبائی بینی برای این فرد انجام شده است تا فرم بینی با بقیه قسمت های صورت هماهنگی بیشتری داشته باشد. جراحی ترمیمی بینی توسط دکتر عزیززاده.
altاین مرد جوان مایل بود بینی کوچکتری داشته باشد ولی نگران نتیجه عمل بود و نمی خواست بینی شبیه بینی های عملی داشته باشد ولی حالا کاملا از نتیجه عمل راضی است. altاین مرد جوان تمایل داشت بینی کوچکتری داشته باشد. دکتر عزیززاده برای این بیمار جراحی زیبائی بینی انجام داد. نتایج جراحی بسیار عالی شد.
altدر این تصویر شما از پائین نتایج جراحی زیبائی بینی این بیمار را مشاهده می کنید. altتصاویر قبل و بعد از عمل مرد جوانی که جراحی زیبائی بینی انجام داده است. بیشتر در مورد جراحی زیبائی بینی بدانید.
برای این بیمار از جراحی بینی بدون نیاز به عمل(غیر تهاجمی) به همراه نیام گیجگاهی، تزریق فیلر و استفاده از غضروف دنده استفاده شده است. جراحی ترمیمی بینی با استفاده از تکنیک های بدون نیاز به انجام عمل و استفاده از نیام گیجگاهی و غضروف دنده
altدکتر عزیززاده برای این بیمار جراحی زیبائی بینی انجام داده تا بینی اش ظاهر زیباتری داشته باشد. altدکتر عزیززاده برای این بیمار مکزیکی جراحی زیبائی بینی انجام داده است.

بیشتر در مورد جراحی زیبائی بینی بدانید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی زیبائی بینی، با دکتر عزیزراده تماس حاصل فرمائید و اولین قرار مشاوره خود را تعیین کنید. ما به عزیزانی که در شهر های دیگر ساکن هستند مشاوره های تلفنی ارائه می دهیم.