Teenage Rhinoplasty | Teen Nose Job Procedure?

جراحی بینی نوجوانان

از آنجائی که بینی در مرکز صورت قرار داد به طور طبیعی توجه زیادی را به خود جلب می کند و زمانی که فرد به آینه نگاه می کند، غیر ممکن است که به آن توجه نکند. پس حالت و اندازه بینی می تواند روی تصویری که فرد در مورد خودش دارد تاثیر بگذارد. به همین دلیل است که جراحی های بینی نه تنها بین بزرگسالان بلکه بین نوجوانان هم طرفدارهای زیادی دارد.

Teenage Jewish rhinoplasty

دکتر عزیززاده قبل از انجام عمل جراحی برای نوجوانان با آنها مشاوره هایی انجام خواهد داد. دکتر عزیززاده دلایل و اهداف بیماران را برای انجام این جراحی به خوبی درک می کند.

داشتن یک ارتباط صادقانه بین نوجوان، والدین آنها و دکتر از مهم ترین اهداف دکتر عزیزاده است .ایشان همیشه به دنبال یافتن این پاسخ هستند که آیا نوجوانان دلیل منطقی برای انجام این عمل دارند یا خیر.

درحالی که برخی از بیماران برای دلایلی مانند اصلاح مشکلات تنفسی یا مشکلی که در تیغه بینی خود دارند به دنبال این جراحی هستند، برخی دیگر فقط به دنبال اصلاح ظاهر آن هستند تا به تصویر بهتری از خود و احترام به نفس بیشتری دست یابند. نوجوانان با کمک دکتر عزیززاده و انجام جراحی های بینی می توانند به نیازهای خود دست یابند و نقص های ظاهری خود را اصلاح کنند .

روش های معمولی که در جراحی های پلاستیک بینی نوجوانان مورد استفاده قرا می گیرد:

  • برداشتن قوز روی بینی
  • صاف کردن لبه بینی
  • تغییر حالت دادن نوک بینی
  • بیشتر یا کمتر کردن سوراخ های بینی
  • اصلاح و ترمیم بینی بعد از جراحت دیدن
  • باز کردن راه های تنفسی
  • کم یا زیاد کردن اندازه بینی

Jewish rhinoplasty

جراحی بینی تا زمانی که اندا زه بینی به زمان دوره بزرگسالی خود نرسیده نباید انجام شود. این اتفاق برای خانم ها در سال های 15 یا سالگی 16و برای آقایان در سال های 16 یا 17 رخ می دهید.

بهترین زمان برای انجام جراحی بینی در تابستان است زیرا در این موقع بیمار زمان کافی برای استراحت و آرامش دارد. علاوه بر این چندین ماه طول می کشد که ورم ها بخوابد و نتیجه واقعی عمل دیده شود. اگر جراحی بینی در اوایل تابستان انجام شود بیمار قبل از شروع مدارس وقت کافی برای بهبود خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره جلسه اول مشاوره و این که چه انتظاراتی داشته باشید همین امروز با ما تماس حاصل فرمائید.

تصاویر قبل و بعد از جراحی بینی نوجوانان

Male teenage rhinoplasty

Young male rhinoplasty

Female teen nose job

Female teenage nose job

اطلاعات بیشتر در مورد روش های جراحی بینی و بیشترین سوال های پرسیده شده در زمینه جراحی بینی. دکتر عزیززاده همچمنین نویسنده چندین کتاب در زمینه جراحی پلاستیک صورت از جمله جراحی بینی است.`

يمكنك أيضا قراءة بلوق وظيفة لدينا على الجراحة التجميلية في سن المراهقة.