Non Surgical Rhinoplasty Procedure | Non Invasive Nose Job

جراحی بینی غیر تهاجمی و جراحی بینی

سال ها است جراحی بینی یکی از محبوب ترین جراحی های زیبائی است. در گذشته جراحی بینی تنها روشی بود که از آن برای تغییر سایز و حالت بینی استفاده می شده است. جراحی بینی غیر تهاجمی ریسک های معمول جراحی بینی مانند زخم, مشکلات تنفسی, مدت بهبودی طولانی را ندارد.

Non Invasive Nose Job before and after 1

Non Invasive Nose Job before and after 2

Non Invasive Nose Job before and after 3

مروری بر جراحی بینی غیرتهاجمی

جراحی بینی غیرتهاجمی حدودا سی دقیقه به طول می انجامد. در این روش از فیلرهای پوستی استفاده می شود تا حالت بینی متعادل شود. گاهی ممکن است بیماران از کوچک بودن بینی خود در برخی نواحی آن ناراضی باشند، در این موارد با تزریق فیلرها در زیر پوست آن را کمی برجسته می کنند. این یکی از روش های جراحی بینی است که بیش از سایر روش ها غیرتهاجمی است.

با تزریق Restylane یا Radiesse فرو رفتگی ها پر می شود. برای این روش نیازی به بی هوشی نیست زیرا درد این نوع جراحی بسیار اندک است. شما در این روش کاملا به هوش هستید و می توانید در طول عمل در آینه به خود نگاه کنید و از نتیجه عمل لذت ببرید. اگر از نتیجه ناراضی باشید همه فیلرهای اسید هیالورونیکقابل خالی شدن هستند.

در طی اولین جلسه مشاوره دکتر عزیززاده، جراح پلاستیک، همه نیازهای شما را به دقت برسی می کند و کل جراحی را برای بیمار توضیح می دهد. بیمار و دکتر با هم تصمیم می گیرند که از کدام نوع فیلرها استفاده کنند که به بهترین نتایج دست یابند. دکتر عزیززاده از تکنولوژی تصویر دیجیتال سه بعدی >Vectra استفاده می کند تا در مورد توافقات بین خود و بیمار به اطمینان بیشتری دست یابد.

Vectra 3D imaging nose

در این نوع جراحی ها از بخیه استفاده نمی شود و هیچ جای زخمی نیز بعد از جراحی باقی نمی ماند. نتیجه این روش تا 12 ماه به طول می انجامد. بیمار بعد از این عمل می توانید به زندگی نرمال خود بازگردد. گاهی اوقات کبودی و ورم هم به وجود می آید ولی خیلی جدی نیست. برای اینکه بدانید آیا جراحی بینی باعث بهبود فرآیند نفس کشیدن می شود بلاگ ما را چک کنید.

این روش برای همه بیماران مناسب نیست. دکتر عزیززاده شخصا شما را مورد بررسی قرار می دهد تا اطمینان حاصل کند که بهترین نتایج از این روش به دست می آید.

اگرچه همه پزشکان مانند متخصصان پوست و جراحان پلاستیک از فیلرهای تزریقی استفاده می کنند، جهت دست یافتن به بهترین نتایج آنها می بایست از آناتومی دقیق بینی و محل درست تزریق فیلرها اطلاع داشته باشند . اگرچه با استفاده از این روش مشکلات جدی بینی حل نمی شود اما یک جایگزین مناسب برای جراحی بینی سنتی برای بیمارانی است فقط به دنبال اصلاح مشکلات خیلی جزئی بینی خود هستند.

دکتر عزیززاده سابقه طولانی در جراحی بینی و جراحی ترمیمی بینی و همینطور جراحی های غیرتهاجمی بینی دارد. ایشان با توجه به سابقه و تجربه خود تصمیم می گیرند کدام روش بهترین است.

نظرات بیماران را بخوانید

در اینجا می توانید گزارش دکتر عزیززاده را درباره

بیشتر بدانید

اگر مایلید بیشتر در مورد جراحی بینی غیر تهاجمی در لس آنجلس بدانید لطفا با دکتر عزیززاده تماس حاصل فرمائید و اولین قرار مشاوره را تعیین کنید. ما برای بیمارانی که در سایر شهرها هستند مشاوره های تلفنی هم ارائه می دهیم.

سپس, بیشتر در مورد لیفت صورت مایع بدانید.