Ethnic Rhinoplasty Los Angeles Beverly Hills | Ethnic Nose Job

جراحی بینی نژادهای مختلف

ما معتقدیم که هر بیمار شرایط خاص خودش را دارد. بسیاری از جراحان پلاستیک بیماران کمی از نژادهای مختلف آفریقایی, آسیایی, خاورمیانه ای یا اسپانیولی داشته اند و در نتیجه تجربه کمتری در این نوع جراحی ها دارند. همین تجربه اندک و تفاوت هایی که بین نژادهای مختلف است باعث می شود نتایج عمل قرینه و مطلوب نباشد. دکتر عزیزاده تجربه و مهارت لازم را در جراحی های بینی دارند که در نهایت برای هر قوم و هر نوع صورت نتیجه جراحی زیبا و متقارن خواهد بود.

Iranian Rhinoplasty Ethnic Nose Surgery Indian Nose Job

بررسی جراحی بینی نژادهای مختلف

جراحی بینی نژادهای مختلف به جراحی بینی گفته می شود که روی غیر نژادهای هند و اروپائی انجام می شود. استانداردهای زیبائی تغییر کرده اند و به طور روز افزونی بیشتر توسط استانداردهای چند فرهنگی تعریف می شوند. رویه جدید این است که ظاهر شخص بهبود پیدا کند ولی همچنان شیبه نژاد و قومیت اصلی خود باقی بماند. در نتیجه, دو استاندارد زیبائی –”قومیت” و “ریشه هند و اروپایی” کافی نیستند. ” جراحی بینی نژادهای مختلف” یک اصطلاح منسوخ شده است.

در بین نژادهای مختلف تفاوت های فاحشی وجود دارد. حتی در بین افراد یک قوم و نژاد هم تفاوت هایی یافت می شود. صرف نظر از پیشینه شما, تمام تلاش ما این است که ظاهر شما را بهبود بخشیم و در عین حال چهره اصلی شما را که نمایانگر قومیت و نژاد شماست را حفظ کنیم. لیستی که در زیر آمده مجموعه ای از قومیت هاست که البته این لیست کامل نیست:

 • هندو اروپائی: انگلیسی ها, آلمانی ها, لاتین ها(یونانی ها- رومی ها –فرانسوی ها ), اسلاوها, مدیترانه ای ها
 • آفریقائی آمریکائی
 • آسیائی: آمریکای شمالی ها, کره ای ها, چینی ها, ژاپنی ها, فیلیپینی ها
 • خاورمیانه: ایرانی ها, عرب ها, هندی ها, پاکستانی ها
 • اسپانیائی: آمریکائی مکزیکی ها, دو رگه اسپتنیولی و هندی آمریکا

ethnic rhinoplasty example

ethnic rhinoplasty example 2

ویدئوهای مربوط به جراحی بینی نژادهای مختلف

چگونه هویت نژادری شما را حفظ می کنیم؟

دکتر عزیززاده به عنوان یک جراح بینی, رزیدنت های جراحی پلاستیک را تشویق می کند که همواره تلاش کنند زیبائی متعادلی را در چهره بیمار خلق کنند که در راستا و هماهنگ با قومیت و نژاد بیمار باشد. جراح می بایست با تفاوت های آناتومی صورت و بینی بیماران آشنا باشد و به دقت به نیاز های بیمار گوش دهد. فاکتور مهم بعدی, مدت زمان اقامت بیمار در ایالات متحده و سطح همانند سازی است. در برخی از فرهنگ ها, نیاززیبائی بیمار بسته به کشوری که به آن مهاجرت می کند متفاوت است. زیبائی بینی باید با نژاد بیمار و سایر اعضاء طبیعی صورت او هماهنگی داشته باشد.

دکتر عزیزاده روش هایی را معرفی می کنند که جراحی های تغییر حالت افراد غیر هندو اروپائی را تحت تاثیر قرار داده است.

 • اشلی سیمپسون: تغییر چهره اشلی سیمپسون پس از جراحی بینی باعث شده است بیماران اسپانیایی و خاورمیانه ای از داشتن بینی های با شیب زیاد اجتناب کنند.
 • مایکل جکسون: ظاهر مایکل جکسون تاثیر زیادی روی بیماران آفریقائی آمریکائی داشته است و آنها اکنون تمایلی به داشتن بینی غربی ندارند. بیشتر بیماران می خواهند بینی داشته اشند که ظاهر و چهره اصلی آنها که نشان دهنده قومیت و نژاد آنهاست را حفظ کنند.
 • آسیائی ها بیشتر تمایل دارند بینی شبیه غربی ها داشته باشند.
 • خاورمیانه ای ها دیگر نگران این موضوع نیستند که بینی بزرگتری داشته باشند.
 • بیمارن اسپانیولی بینی های ظریف تر و نه بزرگتر می خواهند
 • غیر هند و اروپائی ها که به دنبال جراحی ترمیمی بینی هستند اغلب بعد از اولین جراحی بینی که انجام می دهند گمان می کنند که به دلیل بیش از حد بریده شدن بینی آن ها دیگر نشانی از نژاد و قومیت آنها در چهره شان نیست.

در نتیجه ایجاد بینی که متناسب با نژاد شما است باید بسیار در هنگام جراحی بینی افراد غیر هند واروپائی به آن دقت کرد. این مسئله باید در زمان مشاوره بسیار مورد بررسی و توجه قرا گیرد.

Rhinoplasty

خلق بهترین چهره برای شما

وقتی که تصمیم به انجام یک عمل جراحی می گیرید مهم ترین چیز انتخاب جراحی است که یک چهره متعادل وهماهنگ را برای شما خلق کند.

متاسفانه بسیاری از جراحان زیبائی تجربه اندکی در انجام جراحی برای قومیت ها و نژادهای مختلف دارند. بدون تجربه, آموزش و حس زیبائی شناختی نتیجه جراحی بینی بیماران نامتجانس و ناموزون است.

ethnic rhinoplasty hispanic nose job

نژاد و فیزولوژی

علاوه بر تفاوت های آرایشی که بین نژادهای مختلف وجود دارد, تفاوت های فیزیکی هم بین افراد از نژادها و قومیت های متفاوت وجود دارد. فاکتورهایی که در هر نژاد مختلف است عبارت است از:

 • ضخامت و چرب بودن پوست قومیت ها و نژادهای مختلف متفاوت است.
 • زاویه ای که بینی از جمجمه بیرون می آید یا به اصطلاح روت یا ریشه آن در قومیت ها و نژادهی مختلف متفاوت است.
 • سایز و زاویه نوک بینی و تیغه آن متفاوت است.
 • زاویه, ضخامت و حالت سوراخ های بینی متفاوت است.
 • محل تقاطع لب و بینی یعنی جائی که لب بالائی و بینی به هم متصی می شود در قومیت ها و نژادهی مختلف متفاوت است.
 • سایز, حالت و مکان فک بالائی که به بینی متصل می شود در قومیت ها و نژادهی مختلف متفاوت است.

بیشتر در مورد جراحی بینی و جراحی ترمیمی بینی بدانید.

تصاویر قبل و بعد از جراحی بینی نژادهای مختلف

hispanic Rhinoplasty

african american nose job example

latin american rhinoplasty

asian rhinoplasty

تصاویر بیشتر از قبل و بعد از جراحی بینی نژادهای مختلف

مشاوره جراحی بینی نژادهای مختلف با دکتر عزیززاده

برای رسیدن به بهترین نتایج ممکن مهم است که شما جراحی مانند جراح بورلی هیلز یعنی دکتر عزیززاده انتخاب کنید که مهارت و تجربه کافی را برای ارزیابی همه فاکتورها دارد و طرحی پیدا می کند که زیبائی شما چند برابر شود.

دکتر عزیززاده در مشاوره هایی که برای جراحی بینی نژادهای مختلف انجام می دهدزمان کافی برای بحث و گفتگو در زمینه نگرانی های مربوط به زیبائی و جنبه عملکرد بینی صرف می کند. سابقه شما به دقت مورد بررسی قرار خواهد گرفت. با استفاده از تصاویر دیجیتال سه بعدی آزمایشات دقیق روی صورت و بینی انجام می شود. باید توجه خاصی به چانه ولب ها شود زیرا این اعضاء تاثیر زیادی روی ظاهر بینی می گذارند. سیستم سه بعدی عکاسی Vectra مناسب ترین روش است و با استفاده از آن دکتر عزیززاده و بیمار می توانند بر سر نتایج مورد نظر جراحی به توافق برسند.

Vectra 3D imaging nose

در نهایت دکتر عزیزاده با استفاده از یک روش سیستماتیک طرح درمانی را برای شما می ریزد. در این روش موارد مختلفی مورد بررسی قرار میگیرند:

 • سن
 • قومیت
 • ضخامت پوست
 • زیبائی بینی از رو به رو
 • نوک بینی
 • رابطه بینی و لب
 • رابطه چانه و بینی
 • سابقه تومور
 • سیستم تنفسی : تیغه, آلرژی ها, بیماری های سینوسی(اگر مشکل تنفسی شما پیچیده باشد دکتر عزیززاده به همراه
 • همکارش دکتر لاریان در این جراحی شرکت خواهد کرد)

روش های باز یا بسته جراحی بینی؟

ممکن است یکی از روش های بسته یا باز, بسته به مقدار پیچیدگی محل مورد نیاز به عمل مورد استفاده قرار بگیرد. در روش جراحی بینی باز یک شکاف کوچک بین سوراخ های بینی ایجاد می شود و به این تریتیب یک گودال در بینی ایجاد می شود و جراح با دقت بیشتری می تواند کارش را انجام دهد. در جراحی بینی بسته, جراح از درون سوراخ های بینی جراحی را انجام می دهد. این روش برای بیمارانی خوب است که به دنبال اصلاح تیغه بینی خود هستند. تصمیم اصلی که شما باید بگیرید این است که جراحی بینی شما بسته باشد یا باز باشد. تکنیک هایی که شما و دکتر عزیزاده بر سر آن به توافق می رسید به این فاکتور ها بستگی دارد:

 1. می خواهید بعد از انجام جراحی بینی به چه نتایجی دست یابید- آیا میخواهید تیغه بینی خو را تغییر دهید؟ حالت بینی را تغییر دهید؟ سوراخ های بینی خود را اصلاح کنید؟
 2. آیا به یک روش بازسازی نیاز دارید؟ اگر مشکل تنفسی دارید یا در ساختار بینی شما مشکلی وجود دارد, این روش برای شما بهترین روش است.
 3. در مورد جراحی بینی و مدت زمان بهبودی آن چه فکر می کنید؟ یک روش غیر تهاجمی چه میزان برای شما کارآمد است؟

دکتر عزیززاده به شما کمک خواهد کرد به معایب و مزایای هر روش پی ببرید.

Rhinoplasty drawing

دکتر عزیززاده از تکنیک های پیشرفته برای اصلاح بی قوارگی سوراخ های بینی استفاده می کند.

Rhinoplasty technique

دکتر عزیززاده از تکنیک های پیشرفته برای اصلاح بینی نیشگون گرفته استفاده می کند.

انتظارات قبل و بعد از جراحی بینی قومیت های مختلف

نتیجه یک جراحی بینی به تکنیک های دقیقی بستگی داردکه زیبائی و عملکرد تنفسی یک بیمار را بهبود می بخشند. کارهایی که قبل از عمل انجام می شوند نیز در موفقیت آن موثرند. دکتر عزیززاده و کارکنان ایشان آماده پاسخ گوئی به تمامی سوالهای شما هستند.

جراحی ترمیمی بینی اغلب یک جراحی سرپائی است که در مطب بورلی هیلز انجام می شود و مدت زمان بهبودی بین 1 تا 2 هفته است. یک اسپلینت رو بینی بیمار گذاشته خواهد شد که پس از 7 تا 10 روز برداشته خواهد شد. دکتر عزیززاده در 10 روز اول پس از جراحی چندین بار بیمار را ویزیت خواهد کرد و پس از آن هر سه ماه یک بار این معاینات انجام خواهد شد. برخلاف سایر جراحی ها, جراحی بینی به همکاری مداوم و طولانی مدت بیمار و جراح نیازمند است با این کار اطمانان حاصل خواهد شد که نتیجه عمل همان چیزی است که در ابتدا به دنبال آن بوده اند.

نتیجه جراحی بینی به تکنیک هایی بستگی دارد که برای بهبود زیبائی و عملکرد بینی استفاده می شود. برنامه ریزی های قبل از جراحی از جمله عواملی است که به این موفقیت کمک می کند. دکتر عزیززاده با دانشی که دارند و با بهره گیری از همکاران دلسوزشان به شما کمک می کنند تا به همه سوال های شما پاسخ داده شود. اگر برای انجام جراحی بینی به بورلی هیلز سفر می کنید, بلاگ مارا ببینید.

نظرات بیماران را بخوانید

{source}{/source}

بیشتر بدانید

اگر تصمیم گرفته اید که جراحی بینی انجام دهید ممکن ندانید که چه کاری باید انجام دهید. چیزهای زیادی وجود دارد که باید ترتیب داده شود از مرخصی گرفتن از مجل کار گرفته تا پیدا کردن یک پزشک حازق. واقعیت این است که جستجو و آمادگی از جمله مواردی است که به شما برای رسیدن به نتیجه دلخواه کمک می کند و ما به شما سه نکته اصلی این راه را معرفی می کنیم. در اینجا می توانید گزار ش دکتر عزیززاده را در مورد 3مورد از مهم ترین چیزهائی که باید درباره روش های جراحی بینی بدانید دانلود کنید.

دکتر عزیززاده جراح پلاستیک بورلی هیلز کالیفرنیا است. در صورت تمایل جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمنیه جراحی بینی قومیت های مختلف یا جراحی های بینی, و چشم لطفا با دکتر عزیززاده تماس حاصل فرمائید و اولین قرار مشاوره را تعیین کنید. ما برای بیمارانی که در شهرهای دیگر ساکن هستند مشاوره های تلفنی ارائه می دهیم.

با وب سایت های بیشتری در مورد جراحی بینی آشنا شوید