Asian blepharoplasty, Beverly Hills, Los Angeles, eyelid surgery procedure

جراحی پلک آسیایی ها(جراحی هر دو پلک)

جراحی پلک آسیایی ها از جمله، کره ای ها، چینی ها، و جراحی چشم شرقی ها, همه این جراحی ها در بورلی هیلز لس آنجلس انجام می شود.

جراحی پلک آسیایی ها، عملی است که در آن شکافی در پلک ایجاد می شود تا فاصله(شیار) پلک ها از هم بیشتر شود. این یک جراحی تقریبا آسان است که درآن یک شکاف باریک و کوچک در محل شیار پلک داده می شود تا مقداری چربی و ماهیچه آن محل خارج شود و به حالت مطلوب و مورد نظر دست یابد. این کار را هم می توان در آفیس و یا بی حسی موضعی و به صورت سرپایی و هم با ترکیبی از سایر عمل های زیبائی انجام داد. بیماران بعد از دو روز می توانند به سر کار خود بازگردند و بعد از تقریبا دو هفته بهبودی کامل حاصل خواهد شد و ورم ها از بین خواهد رفت.

Asian Ethnic Blepharoplasty

برای یک جراحی زیبایی پلک خوب به بهترین جراح پلاستیک در بورلی هیلز نیاز است

اساس جراحی زیبائی پلک آسیایی ها: این جراحی در ژاپن از سال 1896 انجام می شود. اولین بار این جراحی پلک توسط جراح ژاپنی به نامMikamo انجام شده است. این یک جراحی تقریبا آسان است که درآن یک شکاف باریک و کوچک در محل شیار پلک داده می شود تا مقداری چربی و ماهیچه آن محل خارج شود و به حالت مطلوب و مورد نظر دست یابد. با این حال، جراحی پلک از قرن نوزدهم تا به امروز راه طولانی را طی کرده است. اگر چه بسیاری از تکنیک های که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد از طریق پزشکان و از سال ها قبل به ما رسیده است اما امروزه طب مدرن برای رسیدن بیماران به نتیجه مطلوب تغییراتی در آن داده شده است.

برای انجام یک جراحی پلک یک آسیایی به دقت عمل، داشتن دید زیبائی شناختی و شناخت پیش زمینه و قومیت هر بیمار نیاز است. پلک کره ای ها، ژاپنی ها، چینی ها و مردم کشورهای جنوب آسیا هرکدام به طور جداگانه زیبائی های خاص خود را دارد. ریشه قفقازی دکتر عزیززاده به ایشان کمک می کند تا در جراحی هایی که برای آسیایی ها و روی پلک های آنها انجام می دهد نتایجی کاملا طبیعی به دست آورد.

جراحی معمولی پلک

بلفاروپلاستی یا جراحی پلک، در طی پنج سال گذشته تغییرات کرده است. سابق بر این در جراحی پلک قسمت عظیمی از چربی، پوست وماهیچه ها برداشته می شد تا در نتیجه پلک ظاهر جوان تری داشته باشد. این روش باعث ایجاد گودی در آن ناحیه می شد یا اصطلاحا ظاهر بیمار حالت “گربه مانند” و گوشه چشمشش حالتی غیر طبیعی پیدا می کرد که روی کل چهره او تاثیر می گذاشت. این روش پیچیدگی های خاص خودش را داشت.

امروزه می دانیم که با بالا رفتن سن فقط چشم ها حالت شل و ضعیف پیدا نمی کنند بلکه حالت ارتجاعی پوست از بین می رود، ابرو ها حالتی افتادگی به خود می گیرند، گونه ها ضعیف و افتاده می شوند و پلک ها سست می شوند که درنهایت باعث ایجاد پف در زیر چشم می شود.

دکتر عزیززاده با شناخت کامل آناتومی پلک، آنالیز صورت و تغییراتی که در اثر پیری ایجاد می شود و با استفاده از روش های مختلف جراحی پلک  برای آسیایی ها، این نوع جراحی های پلک را انجام می دهد. ایشان در روش های خود ازفیلرهای پوستی (Restylane ، Juvederm ) ، تزریق بوتاکس و دیسپورت، لیزر فرکشنال، بلفاروپلاستی، پیوند چربی و یا لیفت ابرو آندوسکوپیک استفاده می کند تا بهترین نتیجه را بگیرد و این نتیجه مدت های طولانی باقی بماند. با استفاده از این روش برای هر فرد به طور جداگانه و منحصر به فرد بلفاروپلاستی انجام می شود. این نتایج طبیعی هستند و کمترین ریسک را به دنبال دارند. در اینجا بیشتر در مورد بلفاروپلاستی بخوانید.

دکتر عزیززاده در حال انجام یک جراحی پلک بالا و لیفت صورت در شبکه Discovery Health

دکتر عزیززاده در حال انجام یک جراحی پلک بالا و لیفت صورت در شبکه Discovery Health

بیشتر بدانید

قبل از انجام جراحی پلک یا هر نوع جراحی دیگر مهم ترین کاری که باید انجم دهید این است که با کفایت ترین جراح را انتخاب کنید. جراح باید بتواند به همه سوال های شما پاسخ دهید و به همه نیاز های شما توجه کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی پلک آسیایی ها و این که آیا این جراحی برای شما مناسب است یا خیر لطفا با دکتر عزیززاده جراح پلاستیک صورت بورلی هیلز، کالیفرنیا تماس حاصل فرمائید و اولین وقت مشاوره را تعیین کنید. ایشان همچنین نویسنده چندین کتاب در زمینه جراحی پلک و جراحی پلاستیک صورت هستند.