Dermal Fillers Options Cosmetic Surgery Lip Augmentation Hand Rejuvenation Risks Benefits Beverly Hills Los Angeles

فیلرهای پوستی: Juvederm, Restylane, Perlane و Radiesse

همین که سن ما بالاتر می رود اثرات جاذبه، نور خورشید و سال هاحرکت ماهیچه های صورت، جویدن و جمع کردن چشم ها در چهره ما مشخص می شود. بافت های زیرین که بوست ما را شاداب و جوان نگاه می دارند شروع می کنند به شکسته شدن و در نتیجه خط خنده، چین و چروک های به اصطلاح پنجه کلاغ در محل حرکت ماهیچه ها ایجاد می شوند.

JuvedermBeforePhotoJuvedermAfterPhotoفیلرهای پوستی مانند Juvederm، Restylane، Perlane، , Radiesse کلاژن و چربی می توانند خطوط و شیارها را پر و در نتیجه چهره فرد را شاداب می کند. وقتی که این فیلرها در زیر پوست تزریق شوند شیارهای صورت را پر می کنند. همچنین باعث پر شدن لب ها و گونه ها می شوند. می توان از این فیلرها هم به تنهایی استفاده کرد وهم در ترکیب با سایر روش های بازسازی پوست مانند لیزرها، یا روش های فرم دهی مانند لیفت صورت.

کلاژن و چربی تزریق شده باعث بافت پوست می شوند. فیلرهای پوستی چین و چروک های عمیق پوست، شیارها و اخم ها، گونه های فرو رفته و انواع زخم ها را درمان می کنند. فیلرها همچنین یک ظاهر زیبا و خوشایند به لب ها می دهند.

Lip Injectable Fillers فیلرهای پوستی می بایست چین و چروک های شدید سطحی پوست را مانند خط های عمودی که به ” خط های رژ لب” معروفند و در اطراف دهان ظاهر می شوند از بین ببرند. گاهی فیلرهای پوستی به همراه روش های جراحی صورت استفاده می شوند. البته فیلرها آن نمی توانند تغییراتی را که یک جراحی ایجاد می کند به دست آورند.

انواع فیلرهای پوستی آرایشی

زمانی که کلاژن و فیبرهای الاستین در زیر پوست از بین می روند چین و چروک های صورت و شیارهای روی لب ها و پوست کم کم ظاهر می شوند. فیلرهای پوستی بر علیه این آثار پیری اقدام می کنند. دکتر عزیززاده از فیلرهای پوستی برای درمان موارد زیر استفاده می کند:

 • خط خنده
 • خطوط گوشه دهان
 • خط های عمودی بالای لب
 • خطوط گونه
 • حالت دادن به بینی
 • نواحی اطراف لب
 • دایره های زیر چشم، مجرای اشک
 • شقیقه
 • خطوط چانه
 • تقارن صورت

تکنیک های پیشرفته تزریق

دکتر عزیززاده از برای تزریق فیلرها استفاده می کند. کانولای سر پهن یک تکنیک جدید و پیشرفته برای تزریق است. در کانولا سر پهن دارد یک سوراخ وجود دارد. این کانولا به دکتر عزیززاده این امکان را می دهد که هنگام تزریق فیلرها دقت عمل بیشتری داشته باشد و سطح بیشتری را در هر تزریق مورد هدف قرار دهد. این کانولا برای مناطق ظریف مانند اطراف چشم ها, خیلی خوب عمل می کند زیرا مانند سوزن ضایعه ای برای آن نواحی ایجاد نمی کند. ضایعه کم تر یعنی درد کم در هنگام عمل و ورم کم تر بعد از انجام عمل. یکی دیگر از مزیت های این کانولاها این است که به دلیل ایجا ضایعه کم تر, مدت زمان بهبود بعد از عمل بسیار کاهش می یابد.;

Patient undergoes Restylane treatment to reduce the appearance of smile lines.

چهره خود را به یک متخصص بسپارید!
دکتر عزیززاده که دارای دو بورد تخصصی جراحی پلاستیک است, و در تزریق فیلرهای پوستی تخصص دارند. ایشان به دلیل تکنیک هایی که استفاده می کنند در تمام کشور شناخته شده اند. ایشان همچنین به به دلیل مهارت های بالا در تزریق Radiesse به عنوان یکی از اعضاء دانشکده پزشکی برای ابداع Radiesse, Bioform Medical و Merz Aesthetics انتخاب شده است. ایشان مسئول آموزش تزریق فیلرها به سایر پزشکان و همچنین نظارت بر کار آنها در زمینه تزریق درست و موثر Radiesse است.

Radiesse Medical Education Faculty

تصاویر قبل و بعد از تزریق فیلر پوستی

Juvederm2BeforePhoto Juvederm2AfterPhoto

Facial Rejuvenation Before After Photo

Facial Rejuvenation Before After Photo

Radiesse Before After Photo

JuvedermBeforePhoto JuvedermAfterPhoto

فلسفه دکتر عزیززاده در مورد اسکالپتر
ما می بایست به حرف های بیمارانمان گوش دهیم , باید به آنها آموزش دهیم تا بتوانیم روش های عمل را به آنها توضیح دهیم و در نهایت به بهترین نتایج دست یابیم. تقارن از اهمیت زیادی برخوردار است. معتقدم که معمولا بیماران به درستی درمان نمی شوند و به همین دلیل آنها از نتایج درمان ناراضی هستند. می بایست روش هایی را برای درمان انتخاب کنیم که به بهترین نتایج دست یابیم.

به عبارت دیگر ما بایدآگاه باشیم که نمی بایست بیش از حد لزوم در صورت انباشتگی ایجاد کنیم که خطوط طبیعی صورت از برود و در نهایت فرد چهره ای غیر طبیعی داشته باشد. گاهی اوقات افرادی را می بینیم که فضای باکال درصورتشان بیش از حد انباشته شده و چهره نازیبائی پیدا کرده اند. اطمینان حاصل کنید که قوس وجنه, لب ها و گونه ها بیش از حد انباشته نشود.

تکنیک ها و پروتکول های تزریق از اهمیت بالائی برخوردار هستند . تعادل بسیار مهم است.

Dermal Filler Injection Site Drawing

ویدئو دکتر عزیززاده در مورد روش غیر تهاجمی جوانسازی صورت
چه انتظاراتی داشته باشیم
یکی از موارد مهمی که باید در مورد فیلرهای صورت به یاد داشته باشید این است که نتایج این فیلرها همیشگی نیست. مواد تزریقی پس از مدتی توسط بدن متابولیزم می شوند. شما نباید نتایجی را که می شود از جراحی پلاستیک صورت انتظار داشت از این فیلرها انتظار داشته باشید.

برای برخی بیماران نتایج این تزریق فقط چند هفته ماندگاری دارد و برای برخی دیگر این نتایج به مدت نامعلومی ماندگار است. سن, ژنتیک, کیفیت پوست و شیوه زندگی همه نقش اساسی در قدرت ماندگاری اثر این فیلرها دارند.

خطرات
زمانی که فیلرهای پوستی توسط یک جراح پلاستیک حرفه ای تزریق می شود احتمال رخ دادن عوارض بسیار کم است. اما با این حال آناتومی، واکنش های فیزیکی و قابلیت های بهبودی افراد مختلف با هم متفاوت است. نتیجه درمان با فیلرهای پوستی همیشه به طور کامل قابل پیش بینی نیست.

کلاژن: محتمل ترین ریسک تزریق کلاژن نشان دادن آلرژی به این ماه است. برای تشخیص اینکه آیا شما به کلاژن حساسیت دارید یا خیر, جراح شما یک ما قبل از انجام این تزریق تست آلرژی از شما می گیرد. پس از انجام آزمایش, محل تزریق به مدت سه یا چهار ماه یا به هر میزانی که جراح شما صلاح دید باید به دقت مورد بررسی قرار بگیرد. در صورت مشاهده هرگونه نشانی از قرمزی, خارش, ورم و یا سایر موارد در محل تزریق به صورت با مطب ما تماس حاصل فرمائید.

اگر شما هم مانند بیشتر بیماران ما باشید از نتایج این تزریق راضی خواهید بود.

عمل بینی بدون نیاز به جراحی را می توان با فیلرهای پوستی مانند رستیلان Radiesse نیز انجام داد. انجام این روش شش دقیقه طول می کشد و از آن برای پر کردن فرورفتگی ها, تغییر زاویه نوک بینی, برگرداندن حالت تقارن به بینی که هماهنگی بیشتری در صورت ایجاد می کند, استفاده می شود. .

جوانسازی دست ها با Radiesse یک روش سریع است که در عرض چند دقیقه دست های پیر را به دست های جوان تبدیل می کند. به دلیل این که پوست پشت دست ها بسیار نازک است, از دست دادن چربی باعث می شود رگ ها, استخوان ها و تاندون ها مشخص شود. ممکن است تزریق Radiesseدرد آور باشد اما بیشتر بیماران ما آن را تحمل می کنند و به نظر آنها تنایج این تزریق ارزشش را دارد. دکترعزیززاده پشت دست شما در چند نقطه تزریق انجام می دهند و سپس فیلر Radiesse راپخش می کنند تا یک سطح هموار و نرم ایجاد شود. ماندگاری اثر این تزریق 18 ماه یا بیشتر است.

عملکرد بوتاکس/دیسپورت با سایر فیلرهای پوستی متفاوت است. این دو انقباضات ماهیچه هایی که باعث چین و چروک صورت می شوند کاهش می دهد. .

تزریق چند مرحله ای چربی یا FAMI یک روش غیر تهاجمی جراحی زیبائی است که باعث می شود نقص هایی که در حجم صورت است برطرف شود. در نهایت ظاهر و چهره شما زیباترمی شود. تزریق چربی یک عمل سرپائی است که در آن بافت چربی از بخش های پائینی بدن با لیپوساکشن برداشته و تصفیه می شود. چربی تصفیه شده با استفاده از 10کانولای مخصوص به 30ماهیچه اصلی صورت تزریق می شود. این روش حجم از دست رفته صورت را که در نتیجه پیری است باز می گرداند. پیوند چربی استخوان بندی صورت را بهبود می بخشد و در نتیجه باعث ایجاد ظاهری جوانتری می شود. دکتر عزیززاده معمولا از پیوند چربی, همزمان با لیفت صورت استفاده می کند تا نتایج بهتری را به بار آورد.

تزریق لب: اغلب بیماران تمایل دارند لب های بزرگتری داشته باشند, چندین راه برای انجام این کار وجود دارد. از جمله این را ه ها می توان به فیلرهایی مانند رستیلان, Juvederm , ایمپلنت های لب, Gore-text و فیلر Saline اشاره کرد. دکتر عزیززاده در جلسه مشاوره همه گزینه های درمانی را مورد بررسی قرار می دهد و در نهایت شما به همراه ایشان تصمیم می گیرد که چه روشی را انتخاب کنید.

راهنمائی های مربوط به قبل از تزریق فیلرهای پوستی:

قطع مصرف این داروها از 7 روز قبل از درمان جهت جلوگیری از کبودی

 • اومگا 3
 • ویتامین E
 • آسپرین
 • ایبوپروفن (مورتین, ادویل, الو)
 • چای کوهی
 • اسیدهای چرب
 • زنجبیل
 • جینکو
 • Bilboa
 • جینسینگ

تبخال: اگر سابقه تبخال دارید, از ما در مورد دستورالعمل های پیش از عمل جویا شوید تا ما داروهای ضد ویروس را باری شما تجویز کنیم.

راهنمائی های مربوط به پس از تزریق فیلرهای پوستی

اثرات جانبی
شدت و مدت اثرات جانبی به شدت درمان و ویژگی های بهبودی هر فرد بستگی دارد, اما معمولا بیش از یک هفته طول نمی کشد.

 • • ورم: در اولین روز بعد از درمان بیشترین مقدار ورم را مخصوصا در زیر چشم هایتان خواهید داشت. ورم ها معمولا 2-3 روز طول خواهد کشید. برای کم کردن ورم:
  • • کمپرس آب سرد را هر یک ساعت یک بار به مدت 10 دقیق روی محل عمل بگذارید.
  • • در شب اول سرتان را بالا نگاه دارید. از هر چند بالشت که برای این کار نیاز دارید استفاده کنید.
  • • از مکمل های Arnica Montana و یا Bromelain یا مکمل های گیاهی که در داروخانه های محل زندگی شما یافت می شود استفاده کنید.
  • • ممکن است ماندگاری ورم هایی که در ناحیه لب ها ایجاد می شود بیشتر از بقیه باشد. برای برخی از بیماران ممکن است این ورم ها بیشتر از یک هفته به طول انجامد و در این زمان لب ها قرینه نخواهند بود. پس از خوابیدن ورم ها, شما می توانید نتایج واقعی عمل را مشاهده کنید.
 • • قرمزی: شما می توانید بلافاصه بعد از عمل برای پوشاندن قرمزی ها از آرایش استفاده کنید.
 • • درد: اگر لازم باشد می توانید تایلنول مصرف کنید.

مراقبت های پوستی پس از درمان

 • • از قرار گرفتن در برابر آفتاب و گرما شدید خود داری کنید: تا رفع کامل ورم ها و قرمزی از قرار گرفتن در برابر آفتاب و گرمای شدید و همینطور انجام فعالیت های سنگین خود داری کنید.
 • • از فشار یا ماساژ دادن محل درمان خود داری کنید, زیرا با این کار ممکن است حالتی که ما بعد از درمان انتظار داشتیم حاصل نشود. اگر برای شما اسکالپترا تزریق شده فقط به صورتی که به شما آموزش داده شده است ماساژ دهید.
 • • ضد آفتاب: : استفاده همیشگی و مناسب از ضد آفتاب از اهمیت زیادی برخوردار است. ضد آفتاب باید از پوست در برابر (UVA و UVB) محافظت کند و SPF آن 30 یا بیشتر باشد. شما می بایست ضد افتاب را 20 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض نور خورشید روی پوست بمالید. سپس هر 2 ساعت یک بار آن را تجدید کنید. اگر مجبورید در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار بگیرید کلاه بپوشید و از لباس هایی استفاده کنید که در مقابل نور خورشید از پوست شما حفاظت کند. در هنگام فرآیند بهبودی همیشه از یک رژیم مناسب استفاده کنید.

بیشتر در مورد فیلرهای آرایشی پوست بدانید
امروزه فیلرهای تزریقی پوستی یکی از محبوب ترین روش های درمانی غیرجراحی است, اما این تزریق می بایست توسط یک انجام شود. اگر در بورلی هیلز, لس آنجلس, کالیفرنیا زندگی می کنید و مایلید اولین قرار مشاوره را تعیین کنید با . دکتر عزیززاده در اولین مشاوره صورت شما را به طور کامل ارزیابی می کند و بهترین فیلر یا ترکیبی از فیلرها را که مناسب شرایط و نیازهای شما است, تعیین می کند.

Aesthetic and Skincare Menu of Services
Download Aesthetic and Skincare Menu of Services