Los Angeles Botox Beverly Hills Botox Cosmetic Specialist Dr Azizzadeh

بوتاکس و دیسپورت در بورلی هیلز

altبوتاکس و دیسپورت جزء عمل های زیبائی هستند که بیشتر انجام می شوند. بوتاکس و دیسپورت ماهیچه ها را ریلکس و فعالیت های آنها را کم می کنند و در نتیجه چین و چروک ها را از بین می برند. از این دو روش برای سایر مشکلات مانند فلج بل, تعرق زیاد, سردرد های میگرنی و بزرگ شدن ماهیچه مخصوص جویدن نیز استفاده می شود.

altاگرچه رسانه ها استفاده از بوتاکس و دیسپورت را کم اهیمت نشان می دهند, اما جنبه های تکنیکی و زیبائی این دو روش برای رسیدن به نتایج استثنائی, فوق العاده است. دکتر عزیززاده, دانش آموخته دانشکده پزشکی دانشگاه هاروارد, یکی از برجسته ترین متخصصان در زمینه جوانسازی صورت با استفاده از بوتاکس, دیسپورت و فیلرهای تزریقی است.

Botox before/after pictureدکتر عزیززاده خودشان تمام تزریق های بیماران را انجام می دهند. تزریق بوتاکس و دیسپورت برای هر فرد با فرد دیگر متفاوت است. دکتر عزیززاده ابتدا مشاوره های دقیق انجام می دهند و از سیستم تصاویر سه بعدی برای خلق یک پلان زیبائی که بهترین نتایج را در بر دارد استفاده می کنند. مقدار بوتاکس مورد نیاز و محل تزریق بوتاکس برای هیچ دو بیماری شبیه به هم نیست. به همین دلیل است که اگر این تزریق ها به دست افراد آموزش دیده و خبره انجام نشود نتایج اشتباهی را به بار خواهد آورد.

Botox Before/After Picture 2اگرچه بوتاکس و دیسپورت روش هایی هستند که به تنهایی می توان از آنها استفاده کرد, اما گاهی اوقات ممکن است برای به حداکثر رساندن نتایج تزریق به فیلرهایی مانند رستیلان, , و اسکالپتر نیاز باشد. علاوه بر این ممکن است برای مقابله با فرآیند پیری به مراقبت از پوست, پیلینگ, لیزرهای فراکشنال مانند نیاز باشد.

بوتاکس یک ورژن خالص شده از یک پروتئین طبیعی به نام کلوستریدیوم بوتولینوم است. دز بسیار کمی از آن مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند اخم ها وخطوط عمیق روی صورت را از بین ببرد.

بوتاکس چطور کار می کند؟

بوتاکس با کاهش دادن انقباض ماهیچه های منطقه ای که در آن تزریق انجام شده است باعث می شود خطوط عمیق واخم های پیشانی کم تر شوند و در نتیجه باعث بهبود زیبائی بیمار می شود.

بوتاکس چگونه تزریق می شود؟

Dysport Before/After Pictureبوتاکس یه صورت تزریق های کوچک زیرپوستی در ناحیه پیشانی انجام می شود. ممکن است محل تزریق به دلیل بسته یخ یا بی حسی موضعی دچار کرختی شود اما در اغلب موارد به بی حسی نیازی نیست. این روش فقط چند دقیقه به طول می انجامد و پس از آن شما قادر خواهید بود به فعالیت های نرمال زندگی خود ادامه دهید. در برخی موارد, ممکن است برای زمان کوتاهی در آن محل احساس سوزش یا درد کنید, اما این عمل درد شدید و یا عوارض جانبی دیگری ندارد. اثر بوتاکس تا 4 ماه ماندگاری دارد و می توان در صورت از بین رفتن اثرش آن را دوباره تکرار کرد.

بزرگ شدن ماهیچه مخصوص جویدن

یکی از دلایل اصلی بزرگی فک بزرگ شدن ماهیچه مخصوص جویدن است و معمولا در بیماران آسیایی مشاهده می شود. تزریق بوتاکس به درمان این مشکل کمک می کند. بوتاکس به طور موقتی بدون تغییر دادن ساختار استخوان فک از ضخامت این ماهیچه می کاهد. بدون تغییر زیبائی ساختار صورت زاویه طبیعی خط فک و با سایر قسمت های صورت هماهنگ می شود.

به حداقل رساندن زخم ها

تجربیات اخیر در مورد بوتاکس نشان می دهد پارگی و شکاف های این روش بسیار کم وتقریبا غیر قابیل رویت هستند. جای زخم هایی که به دلیل بوتاکس به جا می ماند خیلی کم تر است از جای زخم هایی است که اگر درمان صورت نگیرد ممکن است رخ دهد. بسته به شدت ضایعه ای که منجر به ایجاد هرگونه زخم شده است, دز بالا و یا درمان های بیشتر جای زخم ها را بهبود می بخشد.

فلج صورت:

Botox for Synkinesis Bells Palsy Facial Palsy Before/After Pictureسال ها از بوتاکس به عنوان یک روش درمانی غیر جراحی برای درمان اسپاسم های غیرقابل کنترل صورت و فلج صورت, که گاهی اوقات به دلیل فلج بل رخ می دهد, و درمان عدم تقارن صورت که به دلیل فلج صورت بوده استفاده می شده است. محدودیت در حرکات هم زمان صورت(سینکینیس) را هم می توان با تزریق ریلکس کننده های ماهیچه مانند بوتاکس درمان کرد. دکتر عزیززاده از بوتاکس برای ایجاد تقارن در صورت و کاهش فعالیت سینکینیس استفاده می کند.

Rhytids(چین و چروک)

بوتاکس به طور مستقیم ماهیچه هایی را هدف قرار می دهد که باعث ایجاد چروک های فعال می شوند. تزریق بوتاکس باعث مسدود کردن راه های انتقال عصب هایی می شود که به ماهیچه ها ختم می شوند. در نتیجه, ماهیچه ها ریلکس می شوند و در حد زیادی چین و چروک ها از بین می روند. اثر مسدود کردن راه عصب ها معمولا حدود 6 ماه ماندگاری داد و پس از آن ماهیچه ها دوباره حرکت می کنند و چین و چروک ها ظاهر می شوند.

چروک های فعال

Botox Before/After Picture 3ما با چروک های فعال به دنیا آمده ایم که در واقع در ارتباط با حالات صورتمان هستند. همین که ما از ماهیچه ها برای لبخند زدن, خندیدن و جمع کردن چشم هایمان استفاده می کنیم چین و چروک های ریزی در هنگام جوانی مان ظاهر می شوند که با بالاتر رفتن سن این چروک ها عمیق و عمیق تر می شوند. یکی از جاهایی که احتمال بیشتر شدن این چروک های فعال وجود داد در اطراف لب ها, گوشه چشم ها( که اغلب به نام چروک های پنجه کلاغ معروف است), بین ابروها و پیشانی است. چین و چروک معمولا باعث می شود فرد مسن تر از سن واقعی اش نشان داده شود. بوتاکس این چین و چروک ها را نیز از بین می برد و باعث می شود کم تر به چشم بیایند.

ابروها

با استفاده از تکنولوژی های جدیدی که امروزه وجود دارد می توان چین و چروک های ابرو و پیشانی را از بین برد. این روش دیگر تنها به الگو مو و افتادگی ابرو ربطی ندارد. بیماران به ترکیبی از روش ها برای بالا بردن ابرو, قرینه کردن ابرو, و حفظ خط رویش مو در پیشانی (قبل از ) احتیاج دارند.

کف دست مرطوب (Hyperhidrosis) و زیر بغل بیش فعال (Axillary Hyperhidrosis)

بیمارانی که از این بیماری ها رنج می برند, با تزریق بوتاکس به نتایج عالی دست پیدا می کنند. نتایج مطالعه ای که در یک کلینیک انجام شده است مسدود کردن کامل ترشح غده ترشحی را ثابت کرده است. اثرات جانبی محتمل درمان مشاهده نشد است. اگر گمان می کنید به hyperhydrosis مبتلا هستید, Allergan را برای ارزیابی خود مشاهده کنید.

میگرن

استفاده از بوتاکس برای رهائی از شر چین و چروک ها منجر به کشف فایده این ماده در درمان میگرن شد. مطالعات علمی و تحقیقات ما نشان می دهند که تزریق بوتاکس باعث تسکین دردهای میگرن, تنش و یا سر درد های معمولی می شود. اثر تزریق بوتاکس به تنهایی, به طور میانگین 3 ماه و در برخی موارد بیشتر از آن ماندگاری خواهد داشت. این عمل 5-10 دقیقه به طول می انجامد. در هر جلسه حدودا در 10-20 ناحیه تزریق صورت می گیرد. تعداد و محل تزریق ها به میزان درد بستگی دارد. تزریق بوتاکس به این ماهیچه ها باعث بهتر شدن نتایج درمانی می شود. بیشتر در مورد تزریق بوتاکس و بدانید.

دیسپورت

Dysport Before/After Pictureدیسپورت چین و چروک ها را کاهش می دهد و بسیار شبیه به بوتاکس است. اثرات این دو شبیه به هم است اما یک تفاوت اندک در میزان دز این دو وجود دارد به همین دلیل دیسپورت از بوتاکس ارزان تر است. اغلب بیماران تفاوتی بین این دوقائل نمی شوند در حالی که برخی دیگز از بیماران اظهار دارند که دیسپورت سریع تر عمل می کند و بهتر بخش می شود به همین دلیل برای چین و چروک پیشانی موثرتر است. برخی ها هم معتقدند ماندگاری دیسپورت بیشتر است.

راهنمایی های قبل از انجام بوتاکس یا دیسپورت

قطع مصرف این داروها از 7 روز قبل از درمان جهت جلوگیری از کبودی

 • آسپرین
 • ایبوپروفن (مورتین, ادویل, الو)
 • چای کوهی
 • اسیدهای چرب اومگا 3
 • ویتامین E
 • زنجبیل
 • جینکو
 • Bilboa
 • جینسینگ

تبخال: اگر سابقه تبخال دارید, از ما در مورد دستورالعمل های پیش از عمل جویا شوید.

راهنمایی های پس از انجام بوتاکس یا دیسپورت

اثرات جانبی

شدت و مدت اثرات جانبی به شدت درمان و ویژگی های بهبودی هر فرد بستگی دارد, اما معمولا بیش از یک هفته طول نمی کشد.

 • سوزش: برخی از بیماران تا10-15 دقیقه بعد از انجام تزریق در محل آن احساس سوزش می کنند.
 • ورم: برخی از بیماران در محل تزریق دچار ورم می شوند. این ورم پس از چند روز خود به خود از بین می رود.
 • قرمزی: بلافاصله بعد از درمان می توانید برای پوشاندن قرمزی ها از آرایش استفاده کنید.

مراقبت های پوستی بعد از بوتاکس یا دیسپورت

 • از گرما یا نور شدید خورشید اجتناب کنید: تا زمانی که قرمزی ها و ورم از بین نرفته از گرما یا نور خورشید و همچنین فعالیت های شدید اجتناب کنید.
 • ضد آفتاب: استفاده همیشگی و مناسب از ضد آفتاب از اهمیت زیادی برخوردار است. ضد آفتاب باید از پوست در برابر (UVA و UVB ) محافظت کند و SPF آن 30 یا بیشتر باشد. شما می بایست ضد افتاب را 20 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض نور خورشید روی پوست بمالید. سپس هر 2 ساعت یک بار آن را تجدید کنید. اگر مجبورید در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار بگیرید کلاه بپوشید و از لباس هایی استفاده کنید که در مقابل نور خورشید از پوست شما حفاظت کند. در هنگام فرآیند بهبودی همیشه از یک رژیم مناسب استفاده کنید. با مشاهده بلاگ ما بیشتر در مورد نکاتمراقبت از پوست بدانید.

بیشتر در مورد بوتاکس و دیسپورت بدانید

بوتاکس یکی از روش های محبوب و درمان های غیرجراحی است که امروزه انجام می شود, اما مهم است که این کار توسط یک جراح متخصص زیبائی انجام شود. اگر در بورلی هیلز یا لس آنجلس, ناحیه کالیفرنیا زندگی می کنید و مایلید اولین قرار مشاوره بوتاکس را تعیین کنید لطفا .

Aesthetic and Skincare Menu of Services
تحميل الجمالية والعناية بالبشرة قائمة من الخدمات

المقبل، وتعلم المزيد حول شد الوجه غير الجراحية..