Liquid Facelift Beverly Hills | Non-invasive | Los Angeles

لیفت صورت مایع: جاهای خالی بین روش های جراحی و غیر جراحی را پر می کند

4 جزء اصلی ساختارهای صورت که با افزایش سن تغییر می کنند عبارتند از: پوست، چربی، ماهیچه و استخوان. از دست دادن قابلیت ارتجاعی پوست و بافت نرم، از دست دادن حجم، تحلیل استخوان و پف کردن همه از نشانه های پیری است.

liquid facelift before after photo

راه های جانشین لیفت صورت چیست؟ ما مخالف لیفت صورت نیستیم. بهتر است دید خود را نسبت به لیفت صورت به عنوان روشی که همه چیز را درمان می کند به روشی که مکمل روش های دیگر است تغییر دهیم. همچنین بهتر است دیگر به لیفت صورت به عنوان یک استاندارد طلائی جوانسازی صورت نگاه نکنیم.

به عنوان مثال، لیفت صورت همه مشکلات پیری مانند لک ها و یا تغییر سطح بافت صورت را حل نمی کند و همچنین یک روش سه بعدی، کامل نیست بلکه توسط روش های دیگر مانند فیلرهای تزریقی پوست ، بوتاکس و یا لیزرها تکمیل می شود.

برخی از روش ها نتایج زیادی به بار می آورند, اغلب اینها درمان های خاصی هستند که برای مشکلات خاصی مانند از دست دادن حجم یا قابلیت ارتجاعی استفاده می شوند. خوشبختانه امروزه تکنیک های زیادی برای مقابله با مشکلات پیری وجود دارد.

برای مثال، با استفاده از مواد تزریقی در روش لیفت صورت می توان انواع چین و چروک های مناطق مختلف صورت را از بین برد. با استفاده از فیلرهای پوستی می توان حجم صورت را برگرداند و چین و چروک های عمیق روی پوست را از بین برد. با استفاده از موادی مانند بوتاکس می توان شیارهای روی پوست را از بین برد تا فرد به ظاهر جوانتری دست یابد.

با استفاد از مواد تزریقی که در روش لیفت صورت از آن استفاده می شود می توان مشکلات مربوط به موارد زیر را از بین برد:

  • حجم و شادابی از بین رفته صورت
  • خطوط بیان
  • اعضاء گود افتاده

دکتر عزیززاده در مورد cosmetic cocktailing که نام دیگر لیفت صورت مایع است صحبت می

 

دکتر عزیززاده در حال انجام لیفت گردن و پیوند چربی بر روی یک بیمار:

دکتر عزیززاده در مورد لیفت صورت مایع در برنامه تلویزونی انگلیسی Lorraine صحبت می کند.

سوال هایی که مکرارا در مورد لیفت صورت مایع پرسیده شده است

سوال: لیفت صورت مایع چطور انجام می شود؟
پاسخ: پس از انجام آزمایشات، شما و دکتر عزیززاده یک طرح کلی درمانی که فقط مختص به شما و نیازهای شما است می ریزید. فیلرهای موقتی با پایه هایی مانند اسيد هيالورونيك (Restylane و Juvderm ) یا کلاژن یا موارد تزریقی که ماندگاری طولانی دارند مانند Radiesse وSculptra مواردی هستند که ما از آنها استفاده می کنیم. از بوتاکس معمولا به همراه فیلرها برای ریلکس کردن ماهیچه ها یی استفاده می شود که باعث ایجاد اخم و چروک می شوند. فیلرها در اعماق مختلفی از پوست تزریق می شوند و با پر کردن شیارهای روی پوست فرد ظاهر جوانتری پیدا می کنند. بسته به تعداد نقاط تزریق، و روش های تزریق این عمل ممکن است تا حدود 30 دقیقه به طول انجامد. Restylane و Juvderm شیارها را پر می کنند، پیوند چربی کلاژن خطوط باریک را پر می کند و Radiesse و Sculptra خط های جدید ایجاد یا خط های عمیق را پر می کند.

سوال: در لیفت صورت مایع چه موادی تزریق می شود؟
پاسخ: مواد تزریقی مانند Radiesse و Sculptra که ماندگاری بالایی دارند به همراه بوتاکس، اسید هیالورونیک و پیوند چربی مورد استفاده قرار می گیرند.

تزریق معمولا در چند محل انجام می شود و در چند روز اول احتمال کبودی یا ورم وجود دارد. به بیماران هنگام ترک مطب یک بسته یخ داده می شود تا در محل تزریق ها قرار دهند و درنتیجه ورم ها بخوابند، همچنین به بیمار توصیه می شود در چند روز اول ورزش نکند تا فشار خون و ضربان قلب بالا نرود. بهتر است (ضرورتی در کار نیست) بیمار از ویتامین E، داروهای ضد التهاب، روغن ماهی و یا هر داروی رقیق کننده خون استفاده نکند زیرا این موراد باعث تشدید کبودی ها می شود.

سوال: آیا در لیفت صورت مایع پیوند چربی هم انجام می دهید؟
پاسخ: ممکن است پیوند چربی چند مرحله ای انجام دهیم, این کار در مقابل فیلرها که اغلب موقتی هستند اثر طولانی مدت دارد. به وسیله لیپوساکشن چربی های ران ها و پاها را برداشته می شود. چربی ها در سرنگ های کوچک ریخته می شود و به مناطقی که حجم خود را از دست داده اند تزریق می شود تا حجم از دست رفته را به آن برگرداند یا صورت را تغییر حالت دهد. تکنیک های تزریق امروزه به پزشکان این امکان را می دهد تا چربی را در مناطقی تزریق کنند که نتایج عالی به دست آید. معمولا تزریق در مناطق: گودی های زیر چشم, قسمت میانی صورت, خط خند, لب ها, اطراف لب و خط فک یا بالاتر از آن تزریق می شود.

سوال: چه انتظاراتی باید در طی فرآیند لیفت صورت مایع داشته باشم؟
پاسخ: هرچند که در روش Sculptra برای مشاهده نتایج باید تا سه جلسه صبر کرد ولی اثرات لیف صورت تزریقی را می توان به سرعت مشاهده کرد. در روش Sculptra فاصله بین جلسات یک ماه است و بهبود کم کم رخ می هد.

تزریق معمولا در چند محل انجام می شود و در چند روز اول احتمال کبودی یا ورم وجود دارد. به بیماران هنگام ترک مطب یک بسته یخ داده می شود تا در محل تزریق ها قرار دهند و درنتیجه ورم ها بخوابند، همچنین به بیمار توصیه می شود در چند روز اول ورزش نکند تا فشار خون و ضربان قلب بالا نرود. بهتر است (ضرورتی در کار نیست) بیمار از ویتامین E، داروهای ضد التهاب، روغن ماهی و یا هر داروی رقیق کننده خون (آسپرین و ایبوپروفن) استفاده نکند زیرا این موراد باعث تشدید کبودی ها می شود.

سوال: اثرلیفت صورت مایع چقدر می ماند؟
پاسخ: مدت اثر این کار به نوع فیلری که استفاده می شود بستگی دارد. اثر فیلرهایی که پایه کلاژن دارند سه تا چهار ماه ، فیلرهای اسید هیالورونیک شش تا دوازده ماه و مواد تزریقی نیمه دائمی (Radiesse و Sculptra) یک یا دو سال است. اثر بوتاکس سه تا شش ماه است و با افزایش حرکت ماهیچه ها به فیلرهای موقتی کمک می کند اثر بیشتری داشته باشند. برای بهتر شدن نتایج درمان های بعد از لیفت صورت ضرووری است.

سوال: خطرات لیفت صورت مایع چیست؟
پاسخ: برای بهتر شدن نتایج درمان های بعد از لیفت صورت ضروری است. در صورت عدم تقارن به تزریق های بعدی نیاز است. ممکن است هنگام استفاده از فیلرهایی مانند Radiesse یا Artefill که particle-based هستند و اثر طولانی مدتی دارند، گرانولوم (برآمدگی های کوچکی که ممکن است گاهی زیر پوست دیده شوند) ایجاد شود.

سوال: چه می شود اگرمن مشکلی بیشتر از از دست دادن حجم صورت داشته باشم؟
پاسخ: واقعیت این است که از لیفت صورت مایع در سنین پائین تر استفاده می شود تا در آغاز فرآیند پیری, از دست دادن حجم و قابلیت ارتجاعی پوست کمی متعادل تر باشد. اگر میزان از دست دادن حجم و یا قابلیت ارتجاعی پوست در حد متعادل تا شدید باشد با استفاده از روش سفت کردن پوست با لیزر Ulthera به نتایج بهتری دست پیدا می کنید. وقتی که کمی بهبود پیدا کردید ممکن است به روش های جوان سازی مانند جراحی پلک, لیفت ابرو آندوسکوپیک و یا روش های لیفت صورت نیاز داشته باشید.

تصاویر قبل و بعد از لیفت صورت مایع

Liquid Facelift Before After Photo 2

بیشتر در مورد لیفت صورت مایع بدانید

فصل 1: “مشاوره در مورد صورت پیر” را از پرفروش ترین کتاب دکتر عزیززاده با نام “Master Techniques in Facial Rejuvenation” بخوانید.

Aesthetic and Skincare Menu of Services
Download Aesthetic and Skincare Menu of Services

اگر در بورلی هیلز یا لس آنجلس، محدوده کالیفرنیا زندگی می کنید و مایلید یک وقت مشاوره با دکتر عزیزاد تعیین کنید با ما تماس حاصل فرمائید. در اولین جلسه مشاوره با دکتر عزیززاده صورت شما به طور کامل ارزیابی می شود و گزینه های درمانی مورد نیاز شا مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

 

المقبل، وتعلم المزيد حول الجلد غير الجراحية Ulthera ليزر تشديد الإجراءات.