Los Angeles Cosmetic Surgery | Humanitarian Causes, Medical Mission for Children

فعالیت های بشردوستانه

در حالی که دکتر عزیززاده مشغله کاری بسیاری دارند، همیشه قسمتی از وقتشان را برای کمک به افرادی که امکانات کمتری دارند صرف می کنند. ایشان سفرهای زیادی به جنوب و مرکز آفریقا داشته اند تا به کودکان نیازمندی که مشکلات دفورمتی سر و گردن دارند کمک کنند. بسیاری از این کودکان نیاز دارند تا به دلیل مشکلاتی مانند لب شکری، فلج صورت و سایر بازسازی های صورت به آنها کمک شود.

دکتر عزیزاده در سال 2009 موسسه فلج صورت وفلج بل Facial Paralysis and Bell’s Palsy Foundation را بنا نهادند. این موسسه یک نهاد غیر انتفاعی است که وقف سرمایه گذاری برای انجام تحقیقات و جراحی های رایگان شده است.

دکتر عزیززاده همچنین عضو فعال نهادهای زیر نیز می باشند:

Global Smile Foundation ( موسسه جهانی لبخند) هدف این موسسه کمک به بیمارانی است که از مشکلاتی مانند دفورمتی های سر و صورت و گردن رنج می برند. تمرکز خاص این مرکز روی بیمارانی است که به طور مادرزادی با مشکل لب شکری و شکاف کام به دنیا آمده اند. دکتر عزیززاده برای درمان این کودکان به طور داوطلب به کشورهای جهان سوم سفر می کنند.

موسسه Medical Missions for Children. هدف این موسسه انتقال دانش از افراد با تجربه به افرادی است که به این دانش ها نیاز داند و در این راه از تکنولوژی ارتباطات استفاده می شود. شما در این جا می تواندد اطلاعات بیشتری در مورد این موسسه به دست آورید:

موسسهROSE Fund ( رسیدن دوباره به احترام به نفس). این یک موسسه غیرانتفاعی است که در اعتراض علیه خشونت های خانوادگی و تجاوز وارتباط با نوجوانان بنا نهاده شده است.

موسسه Operation of Hope  . این موسسه مراقب های مربوط به جراحی، مراقبت های بهداشتی  و پزشکی را در قسمت های مختلف تحت پوشش دنیا ارائه می دهد. داوطلبان پزشک و غیر پزشک زیادی با این موسسه همکاری می کنند و افرادی هم به شخصا از نظر مالی از این موسسه حمایت می کنند./p>

اگر مایلید بیشتر در مورد فعالیت های بشر دوستاه دکتر بابک عزیززاده بدانید یا شما هم مایلید سهمی در این کارها داشته باشید لطفا به لینک های زیر مراجعه کنید:

موسسه Facial Paralysis Foundation .این موسسه شبکه ای از اطلاعات، آموزش و حمایت را در اختیار افرادی قرار می دهد که از فلج بل رنج می برند و صورتشان به طور دائمی فلج شده است. این موسسه وقف حمایت از تحقیقات دائمی شده تا راه های پیشرفته ای برای درمان فلج صورت پیدا کند.

همه این موسسات کمک می کنند تا افراد نیازمند را تحت پوشش خود قرار دهند. اگر شما هم مایلید می توانید با اعانه های خود ما در این راه یاری رسانید.

از دکتر عزیززاده در روزنامه الساروادور به خاطر جراحی قهرمانانه ای که روی یک کودک انجام داده بود و لبخند را به آن کودک بازگردانده بود تقدیر شد. دکتر عزیزاده از طرف موسسه Global Smile Foundation و & Bell’s Palsy Foundation Facial Paralysis به این سفر کاری رفته بود.

ليك فورست الخيرية لجمع التبرعات لعقد لجراحة تشوهات الوجه

سوگند بقراط

از این که بگویم “نمی دانم” شرمنده نخواهم بود و هنگامی که ندانم از مهارت همکارانم برای درمان بیماران بهره خواهم برد.

alt

دکتر عزیززاده و یک کودک در سفری که به الساروادور داشت

به حریم شخصی بیمارانم احترام خواهم گذاشت، چرا که مشکلات آنها برای من ونه برای دیگران فاش شده. از همه مهم تر اینکه باید با دقت عمل کنم که مسئله مرگ و زندگی افراد است. اگر به من اعتماد شده که زندگی را نجات دهم سپاسگزارم. اما ممکن است مرگ افراد هم در دستان من باشد ومن باید با تواضع به این مسئولیت بنگرم. از همه این ها که بگذریم باید بدانیم مرگ و زندگی در دست خداست.

هر زمان که بتوانم جلوی یک بیماری را می گیرم، زیرا جلوگیری بهتر از درمان است.

همیشه به یاد خواهم داشت که عضوی از این اجتماع هستم و باید به هم نوعان خودم چه آنها که از سلامت کامل برخوردار هستند و چه آنها که نیستند کمک کنم.

877-530-4623

Babak Azizzadeh, M.D., F.A.C.S.

9401 Wilshire Blvd, Suite 650 Beverly Hills, California 90212

E-mail us: info@facialplastics.info