Beverly Hills Cosmetic Surgery: Videos

دکتر عزیززاده در رسانه ها و روزنامه ها: ویدئوها

تخصص دکتر عزیززاده در جراحی های پلاستیک و زیبائی، وی را به یکی از پرطرفدار ترین جراحان در این کشورتبدیل کرده است. ایشان به دلیل تخصص خاصشان در زمینه جراحی پلاستیک در برنامه های تلویزیونی مانند شوی اپرا وینفری, New York Times, Discovery Health, Los Angeles Times, Beverly Hills Courier و برنامه های دیگر تلویزیونی شرکت کرده اند. وی توسط همکارانش به عنوان یکی از برترین پزشکان لس آنجلس انتخاب شده است و در بسیاری از برنامه های بشردوستانه همکاری می کند.

نظرات در مورد جراحی بینی دکتر عزیززاده، لس آنجلس / ویدئو نظرات/ نظرات

جراح پلاستیک بورلی هیلز دکتر عزیزاده

جراحی بینی در بورلی هیلز توسط دکتر بابک عزیزاده.. بیشتر در مورد جراحی پلاستیک بینی بدانید.

ویدئو لیفت گردن و روش های تزریق چربی. بیشتر درمورد روش های لیفت گردن بدانید.

برای بیشتر افراد گردن ناحیه ای است که به خوبی سن آنها را نشان می دهد. پوست این ناحیه اغلب شل و افتاده می شود و گاهی این شلی افتادگی باعث می شود فرد از سن واقعی خود مسن تر نشان داده شود.

جراحی بازسازی Mary Jo Buttafuco / دکتر عزیززاده در برنامه Entertainment Tonight

دکتر عزیززاده در برنامه Entertainment Tonight در مورد جراحی پلاستیک و بازسازی Mary Jo Buttafuco توضیح می دهد. بیشتر در مورد فلج صورت بدانید.

سالها بود که Mary Jo حتی به جراحی بازسازی صورتش هم فکر نمی کرد، زیرا برای او اهمیتی نداشت. او ی گوید: “صورتم کج بود و من خودم متوجه نبودم، اما این چیزی بود که من با آن زندگی می کردم. من خیلی خوش شانس بودم دست و پا و صورت داشتم.” دکتر عزیزاده با جراحی بازسازی که روی صورت او انجام داد لبخندش را به او بازگرداند.

جراحی ترمیمی بینی در برنامه Discovery Health – قبل و بعد از جراحی پلاستیک. بیشتر در مورد جراحی ترمیمی بینی بدانید.

pهدف نهایی یک جراحی ترمیمی بینی داشتن یک بینی طبیعی است که ظاهری زیبا دارد و با سایر اعضاء صورت فرد هماهنگی برقرار می کند. دکتر عزیزاده هم در زمینه جراحی پلاستیک صورت و هم جراحی گوش و حلق و بینی آموزش دیده اند به همین دلیل ایشان هم از نظر زیبائی و هم عملکر بینی به جراحی بینی نگاه می کنند./p

Cosmetic Cocktail، دکتر عزیززاده در مورد نظرش در خصوص جوانسازی بدون نیاز به جراحی صورت صحبت می کند. بیشتر در مورد فیلرهای پوستی بدانید.
Sometimes called a liquid facelift, the right combination of dermal fillers injected by an expert can have remarkable results.

Operation of Hope with Dr Azizzadeh in Africa. Beloved’s homecoming. Operation of Hope در آفریقا توسط دکتر عزیززاده. بیشتر در مورد فعالیت های بشر دوستانه دکتر عزیزاده بدانید.

دکتر عزیزاده و Blackwell با Beloved،که یک مرد جوان اهل زیمباوه بود، ملاقات کردند. این مرد در یک سانحه انفجار مین زمینی آسیب دیده بود. او ابتدا در کشور خوردش درمان شده بود ولی نتایج خوبی حاصل نشده بود. او به کمک Jennifer Trubenbach مدیر Operation of Hope به ایالات متحده آورده شد و دکتر عزیززاده به همراه Blackwell عمل 10 ساعته ای را در مرکز پزشکی UCLA روی او انجام دادند. داستان این مرد در آمریکا
مورد توجه همگان قرار گرفت و در مجله People Magazine و CNN به عنوان یک قهرمان معرفی شد.

لیفت صورت و جراحی پلک توسط دکتر عزیززاده در Discovery Health . بیشتر در مورد لیفت صورت و جراحی پلک بدانید.

ما امروزه می دانیم که نتیجه پیری اطراف چشم فقط شامل شل و آویزان شدن پوست آن قسمت نمی شود و اثرات دیگری مانند کاهش قابلیت ارتجاعی پوست، افتادن ابروها و گونه ها و ضعیف شدن پلک ها را نیز در بر دارد که در نتیجه در زیر چشم ها حالت پف کردگی ایجاد می شود. دکتر عزیززاده از روش های مختلفی برای جراحی پلک ها استفاده می کند.

دکتر بابک عزیززاده ، در موسسه Medical Mission for Children. این یک موسسه غیر انتفاعی است که وقف درمان کودکان بیمار کشورهای در حال توسعه است.

دکتر عزیززاده علی رغم گرفتاری هایی که در کار وفعالیت های خود دارد، به طور فعال در چندین موسسه خیریه در کشورهای جهان سوم و همینطور کلینیک رایگان لس آنجلس به فعالیت مشغول است. ایشان یکی از موسسان Medical Missions for Children است و به اهمیت درمان افرادی که از نظر مالی ناتوانند اعتقاد دارد.

دکتر عزیززاده و بازسازی صورت فلج در The Insider

بازسازی صورت توسط دکتر عزیززاده در بورلی هیلز / لس آنجلس. بیشتر در مورد فلج صورت بدانید.

دکتر عزیززاده در The Insider در مورد جراحی بازسازی و زیبائی Mary Jo Buttafuoco که شامل لیفت گردن، جراحی پلک، و تزریق بوتاکس می شود صحبت می کند. ایشان برای Mary Jo Buttafuoco یک جراحی اسلینگ انجام داده بودند. این عمل اهداف زیباسازی و درمانی داشت. مهم ترین چالشی که دکتر عزیززاده در این جراحی با آن رو به رو بود قرینه سازی چهره Mary Jo بود.

دکتر عزیززاده :لیفت صورت و جراحی پلک

لیفت صورت و جراحی پلک توسط دکتر عزیززاده در DiscoveryHealth

لیفت صورت، لیفت گردن و لیپوساکشن گردن در Discovery Health – قبل و بعد از جراحی پلاستیک. . بیشتر در مورد لیفت صورت بدانید.

فرآیند پیری برای هر شخصی متفاوت است. ژنتیک، محیط، نیروهای جاذبه روی ظاهر افراد تاثیر می گذارد. برای رسیدن به تعادل و یک چهره طبیعی در صورت، چشم ها و گردن به یک روش سیستماتیک نیاز است.

Medical Missions For Children در کویتو، اکوادور با دکتر بابک عزیزاده. بیشتر در مورد فعالیت های بشر دوستانه دکتر عزیزاده بدانید

دکتر عزیززاده علی رغم گرفتاری هایی که در کار وفعالیت های خود دارد، به طور فعال در چندین موسسه خیریه در کشورهای جهان سوم و همینطور کلینیک رایگان لس آنجلس به فعالیت مشغول است. ایشان یکی از موسسان Medical Missions for Children است و به اهمیت درمان افرادی که از نظر مالی ناتوانند اعتقاد دارد.

تزریق کلاژن Evolence در بورلی هیلز توسط دکتر بابک عزیزاده/ لس آنجلس.

اگرچه injectable دیگر در بازار یافت نمی شود،‌ با استفاده از فیلرهایی مانند Restylane، Juvederm، Perlane، Radiesseو Sculptra می توان به نتایج مطلوبی رسید.

دکتر عزیزاده جراح پلاستیک بورلی هیلز در مورد جراحی پلاستیک “ستاره ها ” صحبت می کند.

شرایط خاص، فلج بل –

جراحی ترمیمی بینی توسط دکتر عزیزاده در بورلی هیلز / لس آنجلس

جراحی فلج صورت توسط دکتر عزیزاده

جراحی بینی توسط دکتر عزیزاده در بورلی هیلز

Mary Jo Buttafuco در O با دکتر عزیززاده / جراحی بازسازی صورت

لیفت گردن و تزریق چربی / تجربه واقعی بیماران با دکتر عزیزاده

اطلاعات در مورد Latisse – راه حل های bimatoprost ophthalmic / مژه ها

Brook Shields و Latisse

Clare Danes و Latisse

لیفت و جوانسازی غیر تهاجمی صورت با بوتاکس و فیلرها / بورلی هیلز و لس آنجلس

دکتر عزیززاده در مورد کتابش می گوید

دکتر عزیززاده در جراحی پلک یک بیمار آسیایی

دکتر عزیززاده در حال تزریق چربی

دکتر عزیززاده در حال جوانسازی پوست با سیستم لیزری فرکشنال

جراحی بازسازی صورت توسط دکتر عزیززاده

دکتر عزیززاده در مجله ها

نظرات بیماران دکتر عزیززاده

لیزر Ulthera و سفت کردن پوست در لس آنجلس

Ulthera و سفت کردن پوست بدون انجام عمل

بیشتر بدانید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دکتر بابک عزیززاده، جراح پلاستیک صورت در بورلی هیلز کالیفرنیا، اینجارا کلیک کنید تا زندگی نامه ایشان را بخوانید و برای تعیین اولین وقت ملاقات با ما تماس حاصل فرمائید.