Specials at The CENTER

خدمات خاص مرکز

Look your best this October!

 

Brilliant Distinctionsبرنامه Brilliant Distinctions

اگز هنوز عضو برنامه Brilliant Distinctions نشدید خیلی از محصولات و درمان های ما را که مطمئنا دوست خواهید داشت مانند: بوتاکس، Juvederm و Latisse از دست می دهید.

شما در برنامه Brilliant Distinctions می توانید:

 • هر زمان که تزریق بوتاکس/ یا درمان های Juvederm XC و Latisse انجام دهید، امتیاز کسب می کنید.
 • می توانید امتیاز های خود را برای یک بوتاکس ، درمان های Juvederm XC و Latisse بزرگ جمع کنید. می توانید امتیازهای خود را به شخص دیگری بدهید تا از آن استفاده کند و به این معنی است که امتیاز های خود را به Dress for Success یا Make-A-Wish Foundation. می بخشید.
 • یک خبرنامه الکترونیکی شخصی به صورت ماهانه دریافت می کنید که شامل مقالات، نکات و اطلاعاتی است که فقط برای شما تهیه و ارائه می شود. این خبرنامه همچنین شامل پروموشن هایی می شود که می توانید با استفاده از آنها امتیاز، یاد آوری کننده درمان و یا دعوت نامه به جلساتی را که در منطقه شما تشکل می شود، بدست آورید.

کار برنامه Brilliant Distinctions چیست؟

امتیازها برای درمان شما،‌ خرید Juvederm، بوتاکس و Latisse روی هم جمع می شوند. امتیازها در نهایت تبدیل به کوپن های پولی می شوند و می توان از آنها برای درمان های بعدی Allergan یا برای خرید محصولات پوستی Allergan از آنها استفاده کرد. فقط ایمیل خود را چک کنید و امتیازات خود راببینید سپس یک پرینت از کوپن بگیرید.

چطور در برنامه Brilliant Distinctionsشرکت کنیم

1)ثبت نام

 • وارد سایت www.BrilliantDistinctionsProgram.com شوید و ثبت نام کنید
 • اطلاعات ورود خود را در جائی امن نگاه دارید زیرا از آن برای بیعانه گذاشتن امتیازاتتان و تهییه کوپن برای درمان های بعدی نیاز دارید.

2) امتیاز جمع کنید

 • هر وقت که یک درمان Allergan می گیرید، یک وچر دریافت خواهید کرد که نشان دهنده امتیازاتی است که می توانید در اکانت خود بیعانه بگذارید و این وچر به شما ایمل می شود.
 • وارد اکانت Brilliant Distinctions Program خود شوید و امتیازها را در اکانت خود بیعانه بگذارید.
 • هرچه بیشتر در این برنامه شرکت کنید امتیازات بیشتری دریافت می کند.

3) از گرو در آورید

 • وارد اکانت Brilliant Distinctions Program خود شوید و روی گزینه “Redeem Points” کلیک کنید تا از پس انداز خود در استفاده از خدمات و محصولات Allergan مانند بوتاکس، Juvederm و Latisse بهره ببرید.
 • یک منوی آبشاری خواهید دید که بسته به این که چقدر امتیاز جمع کرده اید مقدار کوپن های موجود را نشان می دهد. مقدرا کوپن هایی که شما می توانید دریافت کنید به رنگ خاکستری نشان داده خواهد شد.
 • روی گزینه “Create Coupon” کلیک کنید، یک کوپن برای شما ظاهر می شود که می توانید از آن پرینت بگیرید و روز ویزیت با خود به مرکز بیاورید. این کوپن به شما نشان می دهد که از چه محصولی می توانید استفاده کنید و اینکه چه زمانی می توانید درمان بعدی را دریافت کنید.

سوالات متداول در مورد برنامه Brilliant Distinctions

برای امتیاز کسب کردن چه کار باید بکنیم؟

در ابتدا باید در وب سایت Brilliant Distinctions Program ثبت نام کنید. زمانی که ثبت نام کردید، ‌کارکنان ما را از این امر مطلع کنید. یکی از کارکنان اطلاعات مربوط به درمان شما را، هر زمان که درمانی دریافت کنید، در این برنامه قرار خواهد داد.

شما به طور خودکار ایمیلی دریافت خواهید کرد که شامل امتیاز شما و یک کد وچر خاص می شود. این کد باید در اکانت جایزه شما وارد شود تا امتیازات شما روی هم جمع شوند. در این ایمیل لینکی به وب سایت این برنامه خواهد بود. وارد اکانت خود شوید ، وچر را وارد کنید در این مرحله امتیازات شما ذخیره خواهد شد. لطفا اطمینان حاصل کنید که این کار را به درستی انجام داده اید. کدی که برای شما ارسال می شود تاریخ انقضاء دارد.

چطور برای درمان هایم کوپن بگیرم و از آنها استفاده کنم؟

قبل از اینکه به مرکز تشریف بیاوید وارد اکنت خود در وب سایت the Brilliant Distinctions شوید و Redeem Points را انتخاب کنید. حالا شما می توانید امتیازهای خود را ببینید. برای اینکه انتخاب کنید که از چند امتیاز می خواهید استفاده کنید، روی Create Coupon کلیک کنید. حالا به راحتی می توانید از کوپن خود یک پرینت تهیه کنید. این مقدار از شارژ شما برداشته خواهد شد.

اگر فراموش کنم از کوپنم پرینت بگیرم چه می شود؟

از آنجایی که این برنامه توسط مرکز ارائه نمی شود، تخفیف هایی که ارائه می دهند شامل خدمات ما نمی شود، مگر همان کوپنی که در زمان درمان ارائه می شود. متاسفانه ما هیچ استثنائی نمی توانیم قائل شویم چون این برنامه از آن مرکز ما نیست.

بعد از درمان هم باید کاری انجام بدهم؟

بله. زمانی که درمان شما تمام شد، کارکنان ما به برنامه اعلام می کنند که شما تحت درمان قرار گرفته اید. برنامه به شما ایمیلی خواهد زد که در آن یک وچر و امتیازی که شما به خاطر درمان دریافت کرده اید ذکر شده است.

لطفا توجه فرمائید که این وچر تاریخ انقضاء دارد. شما باید وارد اکانت خود شوید و بلافاصله پس از دریافت وچر امتیازهای خود را جمع کنید تا مطمئن شوید که برای زمان درمان شما در دسترس خواهند بود. اگر تا قبل از تاریخ انقضاء از وچر استفاده نکنید امتیازتان را از دست خواهید داد و مرکز نمی تواند هیچ کاری برای برگرداندن آن انجام دهد زیرا این برنامه به ما تعلق ندارد.

آیا این امتیازها منقضی می شوند؟

البته که این امتیاز ها منقضی می شوند. لطفا در نظر بگیرید که اگر وچری را که برای شما صادر شده است، از گرو در نیاورید امتیازها به پروفایل شما اضافه نمی شود. تاریخ انقضاء وچر، روی وچری که توسط ایمیل دریافت می کنید نوشته شده است. زمانی که امتیازها ثبت و روی هم جمع شوند ، برنامه اعلام می کند که امتیازها تا دو سال و تا زمانی که شما آنها را از گرو در نیاورده اید و بیعانه نداده اید در پروفایل شما فعال هستند.

از آنجایی که Brilliant Distinctions Program ، مربوط به Allergan Corporation Program است، مرکز وچرهایی را که منقضی شده اند را به حساب نمی آورد و برای مرکز ارزش و اعتباری ندارند .

اگر مایلید در این برنامه ثبت نام کنید ، لطفا Brilliant Distinctions را مشاهده نمائید

و اگر بازهم به اطلاعات بیشتری نیاز دارید لطفا با آفیس ما (310.461.0303) یا شماره تلفن مربوط به مشتریان برنامه Brilliant Distinctions (1.888.324.2745) تماس حاصل فرمائید.