Financing for plastic surgery, rhinoplasty | Beverly Hills, Los Angeles

هزینه های جراحی پلاستیک در بورلی هیلز

هزینه جراحی های پلاستیکی که دکتر عزیززاده برای خانم ها و آقایان در لس آنجلس انجام می دهد در ازاء جراحی بی نظیری که ایشان انجام می دهند زیاد نیست. قصد ما تغییر تصوراتی غلطی است که در مورد جراحی های پلاستیک وجود دارد. در حال حاضر شرکت های بیمه زیادی وجود دارد که جراحی های پلاستیک را تحت پوشش خود قرار می دهند.

credit cardsما گزینه های مختلفی را برای پرداخت هزینه ها در اختیار شما قرار می دهیم و پول نقد، چک و انواع کارت اعتباری را قبول می کنیم.

گزینه های مختلف پرداخت که از شرکت های معتبرارائه می شوند، مورد قبول ماست. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از فرم های آنلاین وارد سایت های مربوطه شوید. این سایت ها ابزارهای خوبی مانند ماشین حساب دستی برای بازپرداخت در اختیار شما قرار می دهند. کارکنان با تجربه ما آماده راهنمائی شما عزیزان در این زمینه هستند.

CareCreditCare Credit یک برنامه مالی ملی است. با استفاده از این برنامه شما می توانید کل هزینه جراحی را پرداخت کنید یا از گزینه های دیگر آن که برای شرایط شما مناسب است استفاده کنید. هیچ هزینه سالانه، پیش پرداخت ،هزینه اپلیکیشن و درخواست و هیچ جریمه قبل از پرداختی در این برنامه وجود نداد.

بیشتر در مورد روش های پرداخت هزینه های جراحی پلاستیک بدانید
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش های پرداخت با دکتر عزیززاده تماس حاصل فرمائید و اولین وقت مشاوره را تعیین کنید. ما برای عزیزانی که در شهرهای دیگر ساکن هستند مشاوره تلفنی ارائه می دهیم.

مرکز تخصصی جراحی پلاستیک صورت
Babak Azizzadeh, MD, FACS
9401 Wilshire Blvd, Suite 650, Beverly Hills, CA 90212
Phone: 310-657-2203
Email: info@facialplastics.info