Reviews for Dr. Azizzadeh From Around The Web:

نظر افراد مختلف در مورد دکتر عزیزاده که در کل وب یافت می شود:

Ash K.، Yelp: یک دکتر خیلی خیلی خوب!!! یک آفیس زیبا و کارکنان عالی. دکتر واست وقت میذاره  و هیچ عجله ای نداره. اصلا برای دیدن دکتر عزیززاده  معطل نکنید.

Valeria F.، Yelp: آفیسش محشره، یکی از بهترین آفیس هایی هست که تا به حال دیدم. کارکنان خیلی خوب و مودبن.عاشق بیزینس کاراتشون شدم چون سیاهه! رنگ مورد علاقه من!

من رفتم اونجا تا یک جراح پلاستیک صورت واسم تزریق انجام بده، چون قبلا برام یه اتفاق بد افتاده بود و می خواستم یکی اصلاحش کنه.دکتر عزیززاده خیلی خوش برخورد بود و برای من توضیح داد که قبلا چه اتفاقی افتاده بوده و برای من تزریق بوتاکس انجام داد که نتیجه اش خیلی طبیعی بود.

بعد به مامانم یه مشاوره واسه اون لکه داد! چون اون راجع به صورتش می پرسید و اینکه چطور می تونه جونتر بشه. واقعا جون شدیم!تجریبه عالی بود.

دکتر عزیززاده خیلی خوش برخورده و به راحتی میشه باهاش ارتباط برقرار کرد و به همه سوالای من جواب می داد . دکتر لاریان هم منو دید اونم خیلی مهربونه.

در کل تجربه خوبی بود من که دکتر عزیززاده رو به همه پیشنهاد میدم.

Heirdi L.، Yelp: دکتر عزیززاده یک دکتر مشهوره. نه تنها کارای خیرخواهانه می کنه بلکه جراحی های بازسازی که انجام میده عالیه. اون یه کتابی نوشته که یکی از برترین کتاب هایی هست که مربوط به جراحی پلاستیکه . واقعا مرد با استعدادیه.

Realself: دکتر عزیززاده یک جراح پلاستیک عالیه. من 6ماه پیش بینیمو عمل کردم . همیشه از شکل بینیم بدم میومده ولی الان خیلی دوسش دارم.  دکتر عزیززاده در کل این فرایند خیلی کمکم کرد. از همون اول مشاوره تا بعد از عمل و چکاپ ها. همیشه وقت میذاشت تا ببینه که من راضی هستم یا نه .

Realself: دکتر کاری می کنه که کل فرایند راحت و لذت بخش بشه. روشی که انتخاب میکنه رسیدن به چهره نرمال و طبیعیه. من به هیچ کس جز دکتر عزیزاده اجازه نمیدم به صورتم دست بزنه. یه ذره گرون میگیره(البته از قبل می دونستم که اینجوریه) . کارکنان خیلی مودبن و من هیچ وقت منتظر نشدم. یک سورپرایز عالی بود.

Realself: دکتر عزیززاده منو 10 سال جونتر کرد. دوستا و  فامیلم باور نمی کنن که چقدر خوبو جون شدم (نمی دونن که یک فیس لیفت داشتم). نتایج محشره و خیلی طبیعی! دکتر عزیززاده نه تنها یک یک جراح عالیه بلکه یک شنونده خوبه و متوجه میشه که من دنبال چی هستم. … در هر مرحله وقت زیادی رو برای من صرف میکرد از همون روز اول مشاوره تا بعد از جراحی…..حالا من یک بیمار همیشگی شدم…..یک دکتر عالی با کارمندای عالی!

RateMDs: اگر به یک دکتر واقعی احتیاج دارید که برای جواب دادن به سوالاتتون وقت میذاره  و هر مرحله رو توضیح میده و شما احساس راحتی باهاش می کنید، دکتر عزیززاده همون آدمه! من بدون هیچ شکی به همه کسایی که به جراحی بینی نیاز دارن دکتر عزیززاده رو پیشنهاد می کنم. اون یک کار بی عیب و نقص روی بینی من انجام داد. ممنونم.

RateMDs: دکتر عزیززاده خیلی حرفه ای هستند و باعث شدن تجربه خوبی داشته باشم. دکتر عزیززاده تمام سوال های منو جواب داد و دوست داشت بدونه که من مطمئن شدم. من بعد از مشکلی که توی ورزش برام اتفاق افتاد به این مرکز رفتم . نتایج کارش ار انتظار منم بیشتر بود. واقعا فکر میکنم بینی من از اولشم بهتر شده.من واقعا دکتر عزیززاده رو به هر کشی که میخواد جراحی بینی انجام بده پیشنهاد میکنم.

RateMDs:یک دکتر عالی! برای تزریق و مشکلی که با بینیم داشتم پیشش رفتم. کارش عالیه! آدم رو آروم و مطمئن می کنه!

RateMDs: دکتر عزیززاده زندگی خواهرم روعوض کرد. اون به خاطر بینیش اصلا اعتماد به نفس نداشت اما پدر  و مادرمون اجازه نمی دادن تا 18 سالگی عمل کنه. تولد 18 سالگیش رفت پیش دکتر عزیززاده و ما خیلی خوشحال و متعجب بودیم از نتیجه عملش. اونم حالا اون بانوی زیبایی رو که ما همیشه میدیدم میبینه. الان اعتماد به نفس بیشتری داره و از چهره اش راضیه. کار دکتر عزیززاده خیلی طبیعیه. حتی دارم به عمل کردن بینی خودمم فکر میکنم. اون واقعا در کارش حرفه ای هست.ممنونم دکتر عزیززاده!

Suzanne: بسیار از پرستار جودی سپاسگزارم.  جودی، دوست، پرستار و همکار عالی من حدود دو ماه قبل درمان پوستی برای لکه هایی که دو سال پیش در اثر تابش شدید خورشید روی پوستم ایجاد شده بود، شروع کرد. من هر محصولی که ممکن بود را امتحان کرده بودم. از وجود این لکه ها احساس خجالت می کردم و از استفاده مواد آرایشی هم خسته شده بودم .جودی به من ترکیبی از retinol/hydroquinone و استفاده روزانه از کرم ویتامین A و E را پیشنهاد کرد. الان دیگر نیازی به آرایش ندارم و پوستم عالی شده. احساس بسیار خوبی دارم.

Tymothie: دکتر عزیززاده یکی از بهترین دکترها است. او مهربان و بسیار با استعداد است. همدردی او با من زمانی که به ویزیت من می آمد به من این حس را می داد که انگار فقط برای ملاقات من می آمد نه بیمار دیگری. من کاملا به دکتر عزیززاده اعتماد دارم و اعتماد هم چیزی نیست که به آسانی به دست بیاید.

FP.info: من اینجا نشسته ام ودرحال نوشتن نامه به شما هستم که شما را در شبکه Discovery Health Channel میبینیم.خدایا! واقعا سورپرایز شدم که می بینیم به اکوادور سفر می کنید. در مورد کاری که برای بچه ها انجام می دهید صحبت می کنند. چه انسان شریفی هستید. نه تنها به من و جای زخم گاز سگ روی بدنم کمک کردید بلکه به انسان های دیگر در شرایط سخت تر هم کمک کردید. شما واقعا یک فرشته اید.بسیار از آشنائی با شما خوشحالم و از کاری که برای من انجام دادید سپاسگزارم. به دلیل مهارت و تخصص شما حالا من احساس بسیار خوبی دارم. از محبت و قلب رئوفی که دارید سپاسگزارم. 

FP.info: نمی دونم چه جوری ازتون به خاطر توجه و حمایت دو ماه گذشته تشکر کنم. از خدا ممنونم که شما رو توی زندگی من آورد. من و خوانوادم از صمیم قلب ازتون تشکر میکنیم.

LinkedIn: من واقعا دکتر عزیزاده را به دیگران پیشنهاد می کنم.  در ثانیه های اول ملاقاتتان با بابک شخصیت مهربانش را خواهید دید. پیدا کردن پزشکی که تحصیل کرده هاروارد است و در برنامه اوپرا شرکت کرده کار واقعا سختی است. ایشان یک نعمت در بورلی هیلز هستند.