Plastic surgery virtual imaging tools, Beverly Hills, Los Angeles

استفاده از مدل سه بعدی توسط دکتر عزیزاده برای جراحی های زیبائی

FaceSculptor consultاستفاده از مدل سه بعدی Vectra درهای جدیدی را به سوی جراحی پلاستیک باز کرده است. دکتر بابک عزیزاده نه تنها برای بورلی هیلز، لس آنجلس بلکه برای تمام دنیا عمل های جراحی پلاستیک انجام می دهند. دکتر عزیزاده اولین جراح پلاستیکی است که از این سیستم استفاده می کند.

 

FaceSculptor image captureاگر به دنبال یک جراحی زیبائی هستید این مدل سه بعدی به شما کمک می کند در جلسه مشاوره به طور فعال تری شرکت کنید و به نتایجی که واقعا به دنبال آن هستید دست یابید. یک جراح بینی خوب همیشه نقاط مثبت و منفی گزینه های مختلف عمل را برای شما توضیح می دهد.

پیشرفت های اخیر در عکاسی سه بعدی و ترکیب آن با نرم افزارهای بسیار عالی به بیماران جراحی پلاستیک این امکان را می دهد تا ببینند بعد از عمل بینی، لیفت چشم، جراحی پلک و سایر جراحی های پلاستیک چهره آنها به چه شکلی در خواهد آمد.

 

روش کار

دوربین سه بعدی VECTRA® و نرم افزار Sculptor™ که این کار را امکان پذیر کردند به وسیله
Canfield Imaging Systems of Fairfield تولید شده اند. این سیستم بزرگترین تولید کننده سیستم های عکاسی پزشکی است.

این فرایند با جلسه VECTRA 3D آغاز می شود که در طی این جلسه از بیمار عکس های سه بعدی گرفته می شود.

FS-adjust-1-dorsal heightدکتر عزیزاده با استفاده از Sculptor software قادر خواهد بود نتایج چندین جراحی همزمان زیبائی مانند جراحی بینی، جلو آوردن چانه ، لیفت و بازسازی صورت را ببیند. این مدل های سه بعدی به گونه ای هستند که می شود از همه طرف آنها را مشاهده کرد. همچنین می توانید تصاویر قبل و بعد از عمل را کنار هم مشاهده کنید.

اگر مایل به انجام مشاوره هستید با آفیس ما تماس حاصل فرمائید. شما برای برقراری ارتباط با ما هم می توانید با شماره تلفن ما تماس حاصل فرمائید و هم از فرمی که در سمت راست صفحه می بینید استفاده کنید.

FS-RhinoChin-superimposed chinاین نرم افزار تصویر سه بعدی برای بیمارانی که به دنبال لیفت صورت، جراحی بینی، لیفت چانه، جراحی پلک و لیپوساکشن صورت هستند بسیار مفید است. دکتر عزیززاده به تمام بیماران در تمام دنیا خدمات می دهد و مطب ایشان اکنون در بورلی هیلز لس آنجلس، کالیفرنیا90210 است.