Pricing

هزینه ها و مخارج جراحی پلاستیک صورت

تعیین هزینه های خدمات زیبائی بدون در نظر گرفتن آزمایشات هر فرد کار دشواری است. هر کدام از بیماران شرایط و نیازهای خاص خودش را دارد. هرچند ما در جریان این موضوع هستیم شما تمایل دارید قبل از مشاوره کمی اطلاعات  در مورد هزینه ها  داشته باشید.

لطفا در نظر داشته باشید که دکتر عزیززاده به دلیل تخصص و سال ها تجربه در زمینه جراحی های پلاستیک در دنیا شناخته شده اند. به همین دلیل است که بیماران زیادی از تمام دنیا برای بهره بردن از تخصص ایشان به این مرکز می آیند و بیماران زیادی با رضایت و خرسندی این مرکز را ترک می کنند.

چهره خود را به دست یک متخصص بسپارید

مانند تمام چیزهای دیگری که در زندگی است, معمولا به اندازه پولی که پرداخت می کنیم خدمات می گیریم. ما به شما جراحی های پلاستیک کم هزینه را پیشنهاد نمی کنیم زیرا اغلب هزینه اصلاح مشکلات پیش آمده از این جراحی ها بیشتر از هزینه ای است که یک پزشک حازق دریافت می کند.  اگر به دنبال یک پزشک پرطرفدارهستید که بهترین نتایج را ارائه می دهد و کمترین میزان خطا در کارش است, درست آمده اید.

مشاوره

مشاوره ها در مرکز ما به دقت و با جزئیات انجام می شود و هزینه آن 250 دلار است. این هزینه برای همه روش های که به عمل هم نیاز ندارند مانند فیلرها(Restylane, Juvederm, Radiesse, Sculptra ) و یا بوتاکس, اگر درمان در همان روز انجام شود, همین مقدار است.

دکتر عزیززاده نه تنها به شما بهترین روش مد نظرش را پیشنهاد خواهد کرد, بلکه به شما دلایل انتخاب این روش را نیز توضیح خواهد داد. شما می توانید با استفاده از دوربین های ما که تصویرهای سه بعدی در اختیار شما قرا می دهد, تصویر ایده آل تری از نتایج مورد انتظار ما به دست آورید واطمینان حاصل کنید که شما و دکتر عزیززاده هدف مشترکی را در ذهنتان دنبال می کنید. در انتها, هر کدام از بیماران ارزیابی رایگان پوست دریافت خواهد کرد.

لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مرکز ما تماس بگیرید, شما همچنین می توانید با شماره تلفن 310-657-2203 تماس حاصل فرمائید. ما در اولین ملاقاتتان با دکتر عزیززاده خواهیم توانست تخمین دقیق تری از هزینه های درمانتان را ارائه دهیم.

بیمه

فهمیدن مزایای بیمه می تواند کار دشواری باشد.  انواع مختلف بیمه و کمپانی های بیمه وجود دارد که این کار را سخت تر می کند. در اینجا برخی از سوالاتی که در مرکز ما بارها در مورد بیمه پرسیده شده است, آمده  و به شما کمک می کند تا متوجه شوید بیمه با جاهایی که طرف قرار دادش نیست چه می کند.

منتظر شما هستیم