Choosing a Cosmetic Surgeon in Los Angeles

انتخاب یک جراح زیبائی در بورلی هیلز

اگر به دنبال رسیدن به یک چهره زیباتر هستید مهم ترین تصمیم که در این راه می گیرید انتخاب یک جراح زیبائی خوب است.

این جراح نه تنها باید حازق و با تجربه باشد بلکه باید به خوبی بتواند نیازهای شما را تشخیص دهید. ما در اینجا اصول کلی را به شما معرفی می کنیم که می تواند بسیار به شما کمک کند.

آیا او از تخصص کافی برخوردار است؟

البته که شما به دنبال جراحی هستید که در کار خود حرفه ای است. یک جراح خوب زیبائی نه تنها باید در قسمت جراحی کار حازق و چیره دست باشد بلکه باید حس زیبائی شناختی خوبی هم داشته باشد تا نتیجه کارش خوب، ایده آل و مطلوب باشد.

برای اینکه از کارش مطمئن شوید از او بخواهید برخی از جراحی هایش را به شما نشان دهد. به بیمارانی که شرایطی مشابه شرایط شما دارند دقت کنید.

آیا دکتر به حرف شما گوش می کند؟

اگرچه کارهای قبل پزشک شما میتواند دلیل خوبی برای مهارت او باشد، مهمترین چیز کیفیتی است که این دکتر می تواند در کارش به شما ارائه دهد.

مهم است که شما جراح زیبائی را انتخاب کنید که برای فهمیدن اهداف و نیازهای شما وقت صرف می کند. با جراح خود در مورد اینکه به دنبال چه نتیجه ای هستید صحبت کنید. زمانی که جراح مناسب هدفتان را پیدا کردید در مورد اولویت های خود با او صبحت کنید

حریم شخصی

مهم ترین بخش مشاوره ما در آفیس ما حفظ حریم شخصی شما عزیزان است. ما در این مورد به خود مفتخریم. ما نهایت تلاش خود را انجام می دهیم تا مشاوره ها به طور کاملا خصوصی انجام شود. لطفا همکاران ما را در این رابطه که مایلید قرار خصوی در صبح برگزار شود یا بعد از ظهر مطلع کنید. ما هم چنین می توانید در آفیس دیگری با شما قرار مشاوره را تنظیم کنیم. از اعتماد شما سپاسگزایم. ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد که نیازهای شما را برآورده سازیم

یک جراح پلاستیک صورت کیست؟

ظاهر نقش مهمی در زندگی بسیاری از مردم بازی می کند. ما روزمان را با نگاه کردن در آینه و شستن صورت ، مسواک زدن، شانه زدن مو ، اصلاح و آرایش کردن شروع می کنیم. برای برخی ها، ظاهرشان می تواند باعث نارضایتی و ناراحتی آنها شود در چهره آنها ممکن است جراحات یک تصادفات ، نقص های مادرزادی، یا علائم دیگر مانند پیری زودرس وجود داشته باشد. بسیاری از این شرایط را می توان با جراحی بهبود بخشید ،بسیاری از مردم ترجیح می دهند چهره خود را به در دست یک جراح پلاستیک صورت بسپارند. کار یک جراح پلاستیک صورت انجام جراحی های زیبایی و ترمیمی صورت، سر و گردن است .

یک جراح پلاستیک صورت معمولا دارای بورد گوش و حلق بینی است، و در زمینه جراحی سر و گردن تخصص دارد. این جراحان اغلب جراحی های پلاستیک صورت ایالات متحده را انجام می دهند . جراح پلاستیک صورت پنج تا شش سال را صرف آموزش های جراحی می کند. این آموزش ها شامل یک سال آموزش در زمینه جراحی عمومی و حداقل چهار سال دیگر آموزش تخصصی در جراحی سر و گردن و جراحی پلاستیک صورت می شود.

چه زمانی به یک جراح پلاستیک صورت نیاز دارید؟

دلایل جراحی پلاستیک صورت متفاوت هستند. برخی از بیماران از بدشکلی های مادرزادی مانند علائم و نشانه های مادرزادی، شکاف کام و ناهنجاری های مادرزادی صورت رنج می برند. برخی دیگر قربانیان تصادفات، سوختگی و بیماری هستند که به درمان نیاز دارند. بعضی ها تمایل دارند نشانه های پیری زود رس را در خود درمان کنند یا سایز یا اندازه برخی از اعضاء‌صورتشان را که سالها باعث نارحتی آنها بوده تغییر دهند. یکی از جنبه های جراحی پلاستیک صورت که نمی توان آن را نادیده گرفت نگرش روحی و روانی بیمار است. عمل جراحی صورت می تواند اعتماد به نفس را افزایش دهد، زیرا برای بسیاری از افراد زمانی که چهره بهتری داشته باشند حس و حال بهتری نیز خواهند داشت.

چگونه یک جراح پلاستیک صورت پیدا کنم؟

آکادمی جراحی پلاستیک و بازسازی صورت آمریکا (AAFPRS) یک شماره تلفن رایگان، 1-800-332-FACE در ایالات متحده و کانادا، در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که شما با استفاده از آن می توانید نام، آدرس، و شماره تلفن جراحان پلاستیک و بازسازی صورت آن منطقه را که دارای تخصص مورد نظر شما هستند در اختیار شما قرار می دهد . شما همچنین می توانید به وب سایت www.aafprs.org مراجعه کنید و به دنبال پزشکان مورد نظر خود بگردید.

علاوه بر این،همیشه بهتر است تعریف یک چیز را از دیگران بشنوید. بهتر است با دوستان، بستگان و یا همکارانتان که تا به حال جراحی پلاستیک صورت انجام داده اند صحبت کنید.

سوالاتی که می توانید از دوستان خود در مورد جراحی های زیبائی بپرسید:

  • چگونه آنها جراحشان را پیدا کردند؟
  • آیا از نتایج آن راضی هشتند؟
  • آیا اگر جراحی دیگری داشته باشند دوباره به همان پزشک مراجعه خواهند کرد؟

پزشکان عمومی نیز ممکن است بتوانند جراحان پلاستیکی را که قبلا با آنها کار کرده اند، به شما معرفی کنند. مهم است که به اعتبار آموزش، مهارت و تجربه جراح توجه کنید. کتابچه Directory of Medical Specialists، در کتابخانه های عمومی در دسترس عموم است، و شما می توانید از آن برای چک کردن اعتبار هر کدام از پزشکانی که به شما پیشنهاد شده استفاده کنید. در آن کتاب نام جراحان پلاستیک صورت تحت عنوان “گوش و حلق و بینی” قرار گرفته است.
جراحان پلاستیک و صورت از سوی هیئت گوش و حلق و بینی آمریکا و هیئت تخصص های پزشکی آمریکا تایید شده اند. جراحی پلاستیک صورت جزء گواهینامه گوش و حلق و بینی محسوب می شود زیرا آن یک بخش جدایی ناپذیر از آموزش گوش و حلق و بینی است، که روی صورت، سر، و گردن متمرکز می کند. متخصصان دیگر در جراحی کل بدن آموزش دیده اند.

انتخاب یک جراح پلاستیک صورت؟

یکی از مهم ترین عوامل برای جراحی پلاستیک صورت موفقیت آمیز، ارتباط بین بیمار و جراح است. مشاوره اولیه این فرصت را فراهم می آورد تا بیمار و جراح در مورد هرآنچه که در یک جراحی مطلوب دخیل است به بحث بپردازند. بهتر است بیمار قبل از مشاوره سوال هایش را یادداشت کند

شما ممکن است بخواهید سوالات زیر را در مشاوره اولیه خود بپرسید:

  • آیا من کاندیدای مناسبی برای این عمل هستم؟
  • زمان این عمل چقدر است؟
  • زمان بهبودی چقدر طول خواهد کشید ؟
  • خطرات این عمل چیست؟
  • آیا دارو پس از عمل لازم است؟
  • هزینه این عمل چقدر است؟

ایده خوبی است که پاسخ های جراح را بنویسید تا بعدا آنها را مرور کنید. مشاوره این فرصت را نیز فراهم می کند که بیمار با شخصیت جراح نیز آشنا شود تا ببینید که آیا با شخصیت بیمار سازگای دارد یا نه.

بیمار باید آماده باشد و بی پرده با جراح در مورد تاریخچه پزشکی، داروها ، آلرژی ها، عادات، و هرگونه پیش زمینه ای که می تواند روی نتیجه عمل تاثیر بگذارد .صحبت کند. جراح نیز به بیمار تجربه خود را در این مورد از جراحی پلاستیک توضیح خواهد داد .برخی از مشاوره ها ممکن است شامل تصویربرداری کامپیوتری بشود تا نتایج عمل را به بیمار نشان دهد. جراح نیز ممکن است در مورد نوع دارو بیهوشی مورد استفاده در عمل با بیمار صحبت کند. این امر که بیمار در مورد تمام جنبه های عمل اطلاعات به دست آورد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

برخی از مردم این تصور را در ذهن خود دارند که جراحی های زیبائی به اندازه سایر جراحی ها خطرناک و تهاجمی نیست . اکثر جراحی های زیبایی جزء عمل های کلی که با بیهوشی عمومی انجام می شوند قرار می گیرند . در طول این عمل های جراحی ، شما زندگی خود را در دست پزشک خود قرار می دهید . هنگامی که به دنبال یک پزشک واجد شرایط وقابل اعتماد هستید، بهتر است در مورد توانایی های پزشک پرس و جو کنید .

در مورد تحصیلاتش جویا شوید

این یک واقعیت است، برخی از دانشکده های پزشکی بهتر از سایرین است و برخی از پزشکان ممکن است حتی در مدرسه های پزشکی ایالات متحده هم درس نخوانده باشند . در مورد تمام دانشگاه هایی که پزشک شما در آن تحصیل کرده اطلاعات کسب کنید .

آموزش با رفتن به مدرسه پزشکی پایان نمی یابد، بهترین جراحان زیبایی آنهایی هستند که دائما در حال دیدن آموزش آخرین تکنیک ها و فن آوری های موجود هستند . در مورد آموزش های دیگری که پزشکتان پس از اتمام تحصیلاتش دیده است جویا شوید.

در مورد تجربه اش جویا شوید

تعداد جراحی هایی که یک پزشک انجام داده شاهد خیلی خوبی در رابطه با تجربه انهاست. هر پزشک با تجربه و آموزش دیده می تواند جراحی های پلاستیک انجام دهد. برای جراحی مهمی مانند جراحی پلاستیک بهتر است به دنبال یک پزشک واقعا حرفه ای باشید.

از او بپرسید که چند وقت است به این کار مشغول است. بخواهید عکس های قبل و بعد از عمل بیماران خود را به شما نشان دهد. خجالت نکشید و در مورد این موضوع که آیا جراحی هم داشته که نتیجه مطلوبی نداشته بپرسید . یک جراح خوب در مورد میزان موفقیتش با شما صادق خواهد بود.

در مورد مدارکش جویا شوید

پزشکان با بورد های تخصصی که دارند می توانند خود را از سایر پزشکان مجزا کنند. هیچ پزشکی این گواهی ها را نمی توان جعل کند زیرا به راحتی قابل تشخیص هستند. برای اطلاع از صحت این گواهی ها با هیئت جرحی پلاستیک و بازسازی صورت آمریکا یا آکادمی جراحی پلاستیک و بازسازی صورت آمریکا تماس حاصل فرمائید.

در مورد امکاناتش جویا شوید

چه جراحی سرپائی انجام می دهید و چه در اتاق عمل، باید امکانات و وسائلی که برای شما مورد استفاده قرار می گیرد مورد تائید باشند. برای چک کردن اعتبار می توانید با موسسه اعتبار بخشی امکانات جراحی پلاستیک آمریکا

(847-949-6058)، موسسه اعتباربخشی مراقبت های بهداشتی سیار (847-676-9610) یا کمیسیون مشترک موسسه اعتباربخشی مراقبت های بهداشتی (847-916-5600). تماس حاصل فرمائید.

بیشتر در مورد طرز تفکر دکتر بدانید

جراحی زیبائی یک جراحی اورژانسی نیست پس باید برای انتخاب جراح وقت کافی صرف کرد. کمی وقت با دکتر مورد نظرتان صرف کنید تا نظر کلی او را در مورد آن نوع جراحی جویا شوید.

وقتی که به دکتر مراجعه می کنید می توانید در مورد روش های موجود برای درسترسی به هدفی که دنبال آن هستید جویا شوید. با این مکالمات می توانید به این نتیجه برسید که آیا این پزشک همان کسی است که شما به دنبال او بودید یا خیر.

دکتر عزیززاده، جراح پلاستیک دانش آموخته دانشگاه هاروارد است و تخصص او در زمینه جراحی های زیبائی و بازسازی صورت، چشم و بینی است. اگر به دنبال یک جراح زیبائی حرفه ای در بورلی هیلز هستید لطفا با دکتر عزیززاده تماس حاصل فرمائید و اولین قرار مشاوره خود را تعیین کنید.

بیشتر بدانید

بهترین راه برای رسیدن به نتیجه دلخواه در یک جراحی پلاستیک انتخاب یک جراح حرفه ای است. اگر می خواهید عمل صورت، بینی یا چشم انجام دهید با دکتر عزیززاده تماس حاصل فرمائید. تخصص دکتر عزیززاده ، جراح زیبائی، است. ایشان برای بیماران زیادی در لس آنجلس و بورلی هیلز در کالیفرنیا نتایج بی نظیری به ارمغان آورده است.

مرکز تخصصی جراحی پلاستیک صورت

Babak Azizzadeh, MD, FACS

9401 Wilshire Blvd, Suite 650, Beverly Hills, CA 90212

Phone: 310-657-2203

Email: info@facialplastics.info