Facial Reconstruction

بازسازی صورت

Facial parlysis before and afterدلایل زیادی برای دفورمتی های صورت وجود دارد. این دلایل می تواند یک بیماری باشد یا یک تومور. این دفرمتی ها برای بیمار مشکلات زیبائی و عملکردی به بار می آورند. دکتر عزیززاده در مرکز تخصصی جراحی پلاستیک با افتخار می تواند صورت بیمار را به حالت اولیه خود بازگرداند.

دکتر عزیززاده با بهره گیری از تکنیک های مختلف جراحی پلاستیک و بازسازی صورت می توانند چهره بیمار را هم از نظر زیبائی و هم عملکرد بهبود بخشد. دکتر عزیززاده دانش آموخته دانشکده پزشکی دانشگاه هاروارد و UCLA است و از تکنیک های پیشرفته جراحی بازسازی صورت استفاده می کنند. ایشان به دلیل تجربه بالائی که دارند به عنوان یکی از رهبران جراحی پلاستیک صورت و جراحی بازسازی شناخته شده اند که به بیماران زیادی که از فلج صورت و فلج بل رنج می برند کمک کرده اند.

دلایل زیادی برای آسیب دیدن صورت وجود دارد:

 • تومور
 • بیماری
 • مشکلات مادرزادی

دکتر عزیززاده در این موارد تخصص دارند:

 • فلج صورت: زمانی اتفاق می افتد که فرد دیگر نمی تواند همه یا برخی از ماهیچه های یک طرف از صورتش را حرکت دهد. بیشتر درمورد فلج صورت بدانید.
 • فلج بل: بیماری عصب هایی که حرکت ماهیچه های صورت را کنترل می کنند. بیشتر درمورد فلج بل بدانید
 • بازسازی سر و گردن: جراحی بازسازی سر و گردن بعد از تومور صورت یا جراحی سرطان برای رفع مشکلات زیبائی و عملکرد انجام می شود. بیشتر درمورد بازسازی سر و گردن بدانید..
 • ضایعه و شکستگی سر: هر ضایعه که در صورت رخ بدهد مانند شکستگی استخوان های صورت و آسیب دیدگی های بافت نرم. بیشتر درمورد ضایعه و شکستگی سر بدانید.
 • بازسازی بینی: جراحی بازسازی برای اصلاح مشکلات زیبائی و عملکرد. بیشتر درمورد بازسازی بینی بدانید.
 • اتوپلاستی: یک جراحی بسیار جزئی برای کاهش اندازه گوش های بیرون زده. بیشتر در مورد اتوپلاستی بدانید.
 • بازسازی سرطان پوست: خواه بازسازی سرطان روشی برای درمان سرطان باشد یا یک روش پیگیری برای کاهش ضررهای وارده به زیبائی باشد روش های زیادی برای جراحی بازسازی وجود دارد. دکتر عزیززاده از بسیاری از تکنیک ها برای برداشتن پوست سرطانی استفاده می کند. این روش ها شامل cutterage و electrodessication ، کرایوسرجری، درمان با لیزر، اشعه و شیمی‌درمانی موضعی می شود . هرچند بیشتر روش های برداشتن سرطان فقط زخم های بسیار اندک و کوچکی به جا می گذارند، دکتر عزیزاده از روش های ترمیم زخم برای از بین بردن جای زخم ها استفاده می کنند. بیشتر در مورد بازسازی سرطان پوست بدانید.
 • بازسازی کامل صورت: از آنجائی به دلایلی زیادی ممکن است بیمار به بازسازی کامل صورت نیاز داشته باشد، دکتر عزیززاده از روش های جراحی زیادی برای کمک کردن به بیماران و بازگردندان ظاهر طبیعی چهره آنها استفاده می کند. این روش ها شامل روش های کلی بازسازی سر و گردن، بازسازی بدون فلپ ﻣﻴﻜﺮو واﺳﻜﻮﻟﺮ، بازسازی ضایعه فک و صورت و بازسازی فلج صورت و احیاء با استفاده پیوند بافت می شود. بیشتر درمورد بازسازی کامل صورت بدانید.
 • درمان میگرن: از بوتاکس می تواند برای جلوگیری از سردردهای مزمن میگرن استفاده کرد. برای درمان میگرن بوتاکس به مناطق خاصی از سر و گردن تزریق می شود. بسته به شدت وضعیت، اثر بوتاکس بین 3 تا 6 ماه ادامه خواهد داشت. اگر از میگرن های مکرر رنج می برید می بایست یک وقت ویزیت با دکتر عزیززاده تعیین کنید تا ایشان بهترین راه حل را برای این نوع سر درد ها تعیین کنند. بیشتر درمورد درمان میگرن بدانید.

Facial paralysis surgery Facial paralysis surgery

Otoplasty surgery

آیا از دفورمتی صورت رنج می برید؟ با مشاهده این قسمت خواهید دانشت آیا می توانید جراحی بازسازی صورت انجام دهید.

ویدئو های بازسازی صورت

دکتر عزیزاده در مورد جراحی بازسازی صورت صحبت می کنند.

The Doctors TV-Show جراحی بازسازی صورت توسط دکتر عزیزاده را نشان می دهد.

در طی ده سال گذشته پیشرفت های زیادی در زمینه جراحی بازسازی صورت انجام شده است. بیشتر روش ها زمان گیر و پیچیده هستند. در این روش ها اغلب از طریق اتصال شریان ها، شاهرگ ها و عصب ها به پیوند استخوان و بافت از یک ناحیه دیگر بدن نیاز است تا زیبائی و عملکرد عادی بدن به آن بازگزدانده شود. این روش های ریز جراحی به آموش و تخصص خاص و همراهی یک تیم ماهر از جراحان نیاز دارند.

دکتر عزیزاده یکی از اعضاء مرکز سرطان سر و گردن >Cedars-Sinai است. ایشان در این مرکز به همراه تعداد دیگری از جراحان سر و گردن جراحی های پیچیده برای دفورمتی های صورت انجام می دهند. ایشان یکی از استادان بالینی دانشکده پزشکی >UCLA است و به همکاران و دانشجویان، جراحی پلاستیک صورت و بازسازی ﻣﻴﻜﺮو واﺳﻜﻮﻟﺮ را آموزش می دهد. ایشان بادانش فراوانی که در یمینه دفورمتی های صورت و بازسازی دارند چندین مقاله چاپ کرده و در سطح ملی و بین المللی ارائه داده اند. دکتر عزیزاده نویسنده چندین کتاب در زمینه روش های جراحی پلاستیک و روش های جوانسازی است.>

 

Please contact Dr. Azizzadeh to schedule a facial reconstruction consultation.