Makeup

آرایش

JANE IREDALE LOGO ما در مرکز تخصصی جراحی پلاستیک صورت در بورلی هیلز با افتخار اعلام می داریم که محصولات آرایشی Jane Iredale آماده فروش به شما عزیزان است. ما در مرکز این محصولات را به همراه نکات آرایشی به شما عزیزان ارائه می دهیم تا با استفاده از این محصولات و به کار گیری این نکات پس از انجام عمل به چهره ای زیبا دست یابید. ما به خوبی می دانیم که یافتن بهترین محصولات آرایشی و رژیم های مراقبت از پوست کار آسانی نیست به همین دلیل ما محصولات آرایشی Jane Iredale را به بیمارانمان پیشنهاد می دهیم زیرا هم باعث بهبود سلامت پوست می شود و هم اثرات آرایشی و زیبای بی نظری به جا می گذارد.

محصولات آرایشی Jane Iredale پایه آبی دارند و بودن اینکه پوست شما را چرب کنند به خوبی سطح پوست شما را می پوشانند. اگر به دنبال محصولات آرایشی هستید که در طول روز کم ترین نیاز را به تجدید را داشته باشد، مرکز ما همان چیزی را ارائه می دهد که شما به دنبال آن هستید.

کرم BB

BB Cream کرم های Beauty Balm یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین محصولات مراقبت از پوست در دنیا است. با استفاده از این کرم های می توانید خطوط باریک، چین و چروک ها، لکه ها، و منافذ بزرگ روی پوست رابپوشانید. کرم های BB پوست را جوانتر و شاداب تر نشان می دهند. این کرم ها از آنتی اکسیدان و آلئوورا تشکیل شده اند. این کرم برای هر کسی که مایل است یک پوشش اندک بری مصرف روزانه و روتین روی پوستش داشته باشد مفید است.

کانسیلر

کانسیلرهای دو کاره ما از ویتامین و مواد معدنی و همچنین عصاره چای سبز تشکیل شده اند که همه این ها یک رژیم مناسب و خوب برای محافظت از پوست هستند. بافت چرب این کرم باعث می شود پوست حالت نرم پیدا می کند و باعث شادابی قسمت زیرین چشم هایتان می شود.

پودر معدنی PurePressed و Base Pressed

PurePressed Base Pressed Mineral Powder اگر به دنبال پودری سبک هستید که یک چهره جوان را برای شما به ارمغان می آورد، PurePressed همان چیزی است که شما می خواهید. این پودر از مواد معدنی ساخته می شود. این محصول کاملا گیاهی در بیست رنگ مختلف ارائه می شوند. SPF این محصول 20 است و از پوست شما در برابر آفتاب حفاظت می کند.

پن کیک پودری

اگر به دنبال پایه خوب برای آرایشتان هستید محصولات معدنی ما پوست شما را به نرمی ابریشم می کند. این محصولات با SPF ارائه می شوند. فواید پن کیک پودری Jane Iredale بیشتر از آن تغییراتی است که در ظاهرشما ایجاد می کند. این پن کیک ها فاقد چربی هستند و راه حل مناسبی برای پوشاندن پف های زیر چشم هایتان هستند.

کیت کبودی

پس از انجام جراحی های پلاستیک در طی چند هفته بعد از جراحی امکان دارد کبودی رخ دهد. اگر چه فرآیند طبیعی بهبود با کبودی، قرمزی، و التهاب همراه باشد این کیت تمام نیازهای بیمار را برای پوشاندن کبودی ها رفع می کند.

همین امروز با مرکز تماس حاصل فرمائید

چه به دنبال آرایشی هستید که اثرات پس از عمل را بپوشاند و چه به دنبال مواد آرایشی هستید که هر روز از آن استفاده کنید، مرکز ما این محصولات را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولاتی که در مرکز خود در بورلی هیلز ارائه می دهیم با ما از طریق شماره تلفن (310) 657-2203 یا ارسال ایمیل به آدرس info@facialplasticsinfo تماس حاصل فرمائید.